Reklama

Nevíte, jak se seznámit v devětadvaceti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:28
nevíte jak se seznamit v devětadvaceti

Ahoj. Jak jste se seznámily v 29 LETECH? Zkouším seznamky, bohužel kamarádky nemají žádné volné muže, chodím na procházky, sportovat, na angličtinu, občas zajdu někam posedět. Jsem asi prokletá. Nevíte kde ho potkat? Píšu anonymně z důvodu, aby mě nepoznaly kámošky a známí, kteří sem taky chodí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak jste se seznámily v 29 LETECH? Zkouším seznamky, bohužel kamarádky nemají žádné volné muže, chodím na procházky, sportovat, na angličtinu, občas zajdu někam posedět. Jsem asi prokletá. Nevíte kde ho potkat? Píšu anonymně z důvodu, aby mě nepoznaly kámošky a známí, kteří sem taky chodí.

Hlavně si vyhoď z hlavy, že jsi prokletá a že nikoho nenajdeš. A obrň se trpělivostí a nadhledem. Seznamky jsou naprosto brutální. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:35

Zakladatelka - popravdě mě už to přijde, tak že jsem prokletá, ale ty seznamky stojí za to. Ted pročítám na nich další inzeráty… Nechci sedět se založenejma rukama. :)

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 19:35

Neboj, prijde to, ja sveho muze taky poznala tesne pred 30. Ale pres seznamku, nemela jsem kde se jinde seznamit. Chlapy neoslovuju, ani nido neoslovil mě a uprimne - asi bych se lekla kdyby me nekdo oslovil v parku ci mhd. je to o hledani jehly v kupce sena ty seznamky, ale nasla jem normalniho muzskyho, ktery holt taky nemel kdese seznamit. na disco nechodime ani jeden, kamaradi jsou zadani a v praci jsem same baby..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:36

Anonymní - mám to přesně jako ty. Taky se nemám kde seznámit pro Markéta.

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 19:36

A co zkusit nejake rychle rande? ja byla nekolikrat a jako neni to uplne marny, aspon si ho ocihnes hned a uvidis, jak se vyjadruje a tak..nebo mi ted ukazovala kamoska Tinder seznamku a nevypada uplne nejhur..ja teda sla do placenho Stesti.cz a mam vic znamych co se seznamili pres Edarling, ale jako fakt snad na prvni pokus a vydrzelo, zatim"

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:37
@Kobea píše:
Hlavně si vyhoď z hlavy, že jsi prokletá a že nikoho nenajdeš. A obrň se trpělivostí a nadhledem. Seznamky jsou naprosto brutální. :roll:

Já jsem typ, který nechodí na diskotéky, zábavy, nevyhledává moc společnost. Zkoušela jsem tedy seznamky :) Dlouho jsem narážela na hrozná individua a hlavně sexuchtivé chlapy, no děs běs. Pak jsem jednou dala inzerát na rádiu čas a výsledek? Skvělý, hodný chlap a s nim dvě dcerky. Takže seznamky nejsou zcela marné, ale musíte mít fakt štěstí no.

luciekvapilova
Povídálka 18 příspěvků 05.03.17 19:37

Jak se říká, přijde to v nejméně nečekanou dobu.. nezoufejte, na sociálních sítích jste si s nikým do oka nepadla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:38

Na rychlým rande jsem byla jednou a taky bohužel nic. Mám klasický seznamky i štěstí a stále nic…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:39

Lucie - většinou si chvilku píšem a má přijít schůzka a dotyčnej se neozve.

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 19:40

Nepropadat zoufalstvi!! idkyz vim, ze se to lehce rekne. Kdyby to s mym chlapem nevyslo, byla jsem rozhodnuta, ze s tim koncim a budu sama, soustredit se na praci a mit plno psu :D.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:42

Markét - psa má. Jenže znáš to seznamky. Většinou muži pro rozchodu, kteří si chtějí jen ulevit, sexuální loudilové, podivíni…

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:42
@Anonymní píše:
Na rychlým rande jsem byla jednou a taky bohužel nic. Mám klasický seznamky i štěstí a stále nic…

Musíš to zkusit víckrát. Ale chápu, že je to opruz :?.
Jsi spokojená sama se sebou? S tím, jak vypadáš?

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:44
@Anonymní píše:
Markét - psa má. Jenže znáš to seznamky. Většinou muži pro rozchodu, kteří si chtějí jen ulevit, sexuální loudilové, podivíni…

I mezi nima jsou normální chlapi. Ale je potřeba tam asi vydržet delší dobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 19:45

Kobea - Já to zkouším vícekrát, ale pořád to samý.

Jsem spokojená se sebou jak vypadám. Chodím upravená. Jednou za měsíc ke kadeřnici, upravený nehty, myslím, že se oblékám hezky, ale levně.

Nejsem žádná modelka jsem normální holka. Jasně nejsem dokonalá, ale spokojená se sebou ano.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama