Reklama

Nevíte jak to dopadlo s kangaly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 10.01.18 21:22
Nevíte jak to dopadlo s kangaly?

Ahoj, v TV proběhlo i v médiích, o kangalech, dali je do útulku v Hraničné viz http://tn.nova.cz/…-zapasu.html
Nevíte jak to s nimi dopadlo? Holky z CHebska, nevíte, dostali se k nám od Turků z Německa ještě další psi? Fakt týrání zvířat, kagnala jsme měli, byl to miláček, vůbec to není bojový pes! Je to pes ležící odpradávna u stáda a hlídající ovce, pastevecký. Doma gaučák. Člověk je hrozný tvor, vyžívat se v krvi, v zápaaech…Nečekat mimino, aspoň jednoho si zkusíme z toho útulku vzít…Šly byste do toho, zkušené pejskařky? Za stav nemohou psi, ale lidé, kteří je naučili na zápasy :zed: Pa pááá, holky :mavam:

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39664 příspěvků 10.01.18 21:28

@sabrinafrompra­gue ti psi jsou zničení, učení agresivitě. Do toho nikdo normální nepůjde. Velký pes učený k boji. Do toho bych nešla nikdy :( Líto mě jich je, ale je vůbec možná převýchova? Vždyt se ani neví co ten pes má za sebou a když by pak někoho napadnul tak následky budou nejspíš fatální :?

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 10.01.18 21:35

@Markéta80 To je otázka…Nikdo jsme ty psy neviděli…Měli jsme z útulku údajně agresivního psa, napadal lidi-u nás se stal gaučákem. Radil nám Rudolf Desenský. Teď jsem mu psala a na kangaly ho upozornila.
Spíš se ptám, zda někdo ví jak to dopadlo, jak se to řeší a zda přibyli? Majitelé jsou tedy nepotrestatelní? Turkům se zápasy budou dál tolerovat? :-(

Markéta80
Hvězda diskuse 39664 příspěvků 10.01.18 21:45

@sabrinafrompra­gue kdo ví kolik jich je ale potkat v lese takového psa asi bych se bála. Pokud jsou učení k boji :? https://www.krimi-plzen.cz/…li-v-utulku/ :? Nevím kolik se najde odvážlivců, sama majitelka útulku píše že by napadli jiného psa klidně i dítě. Jsou fakt veliký, otázka je jestli jde převýchova ale zase aby si je nevzal nějaký blbec a pak se nestal průser. To už nepíšou co původní majitel, ale nečekám že by se to nějak řešilo :cert: :cert:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 10.01.18 22:24

@Markéta80 jj…právě se tu ptám, jestli někdo ví…snad ten ruda desenský, kdyby pomohl…škoda psů…pa

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 10.01.18 22:33

@Markéta80 koukám,že v tom videu je majitelka útulku hladí, sahá jim na rány atd…podle mne je to náznak, že socializvatelnost a ovladatelnost tam možná je…třeba se najde zkušený zájemce i tady na emiminu nebomůžete prosím sdílet?dík

klinerovi
Kecalka 243 příspěvků 10.01.18 22:59

No psi cvičení k zápasům obyčejné na člověka neútočí… Jsou cvičení tak, aby se běží bojacnosti vrhli na dalšího psa, ale od člověka by si měli nechat líbit i šití rány zaživa. Je to hrozný… Takový majestatny pes a tohle… Obávám se, že do rodiny s dítětem bych do toho určitě nešla a jako jednotlivec těžko říct… Ale určitě je i někdo, kdo ty zkušenosti má…

klinerovi
Kecalka 243 příspěvků 10.01.18 23:03

Jinak z toho videa mi přijde, hlavně teda u těch posledních dvou psů, že jsou úplně zlomení… A co tam pak hodlali pouštět, to už sem vypla.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 11.01.18 11:13
prosím sdílejte tuto diskusi,snad se zájemce najde

prosím sdílejte s dalšími pejskaři dík

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >