Nevíte kdy chodí rodičák, když termín vychází na svátek?

7.4.20 18:20

Nevíte kdy chodí rodičák když termín vychází na svátek?

Ahooj holky nevíte jak je to s rodicakem když to vychází na svátek? Konkrétně teď v pátek 10.4 :nevim: tajně doufám ze to pošlou dřív a nedojde to až po Velikonocích :zed:

Příspěvek upraven 07.04.20 v 18:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3551
7.4.20 18:21

Těžko říct, mi došel dneska a minuly měsíc 9.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2378
7.4.20 18:26

Mně řidičák dojde jednou za 10 let, vždy když mi propadne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
7.4.20 18:27

@Laurietta Pro řidičák si musíš jít na úřad, ale rodicak když vychází na svátek, tak ti přijde až po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:27

@Veru1987
Aj na netu sem to hledala ale nic sem nenašla :think: vždycky 10 sem to měla na účtě pokud teda nebyl víkend to až v pondělí potrebuju nutně na nákup tak by se to hodilo před Velikonocemia :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3113
7.4.20 18:28
@Laurietta píše:
@Veru1987
Aj na netu sem to hledala ale nic sem nenašla :think: vždycky 10 sem to měla na účtě pokud teda nebyl víkend to až v pondělí potrebuju nutně na nákup tak by se to hodilo před Velikonocemia :roll:

To jako nemas zadnou rezervu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
7.4.20 18:30
@Laurietta píše:
@Veru1987
Aj na netu sem to hledala ale nic sem nenašla :think: vždycky 10 sem to měla na účtě pokud teda nebyl víkend to až v pondělí potrebuju nutně na nákup tak by se to hodilo před Velikonocemia :roll:

To jedeš až tak na doraz?? Ufff já bych ani nemohla spát… Nemáme tedy na účtu 6 platu jako rezervu jak má být… ale takto já bych se bála. Co jak dítě onemocní? Jen rýma, kašel, teplota…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:31

Doporučuji kouknout na diskuzi Rodičák dnes došel, jsou rychlíci…Holky tam dávají i termíny kdy která oblast vyplácí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:32

@Kaileee
Je to složitější kasu drží manžel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
7.4.20 18:32

Počítala bych spíš po Velikonocích. Za šest let se mi nestalo, že by přišlo dřív než byl výplatní termín. Oni i na úřadech dělají lidé a ne stroje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
7.4.20 18:37
@Laurietta píše:
@Kaileee
Je to složitější kasu drží manžel..

By sis měla asi s mužem promluvit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4202
7.4.20 18:39

Vždy po svatkach…v pracovní den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3021
7.4.20 18:53

Uz vidim jak bych se modlila za rodicak pokud bych mela manzela. Pochopila byvh u samozivitelky, ale u manzelky?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
7.4.20 18:54

@Laurietta Tak by ji měl asi pustit, já myslela, ze jsi samozivitelka, to pak chápu, že jede na doraz, ale ty jsi vdaná ženská a trápíš se tim, jestli ti přijde do 9 rodicak aby jsi mohla koupit potraviny?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 18:57

@Laurietta : no a co? To jako třeba budete o hladu, protože ti manžel nic nedá a vše táhneš z rodicaku :roll:. U vás doma je asi něco špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama