Nevite kolik má Bioagaia D ?

Anonymní
24.6.21 08:07

Nevite kolik má Bioagaia D ?

Nenate někdo zjištěné, kolik má Bioagaia s D vitamínu D? Prý má miminko přijímat 400 něčeho a na obalu BioGaii je 10 μg :nevim: díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18142
24.6.21 08:12
@Anonymní píše:
Nenate někdo zjištěné, kolik má Bioagaia s D vitamínu D? Prý má miminko přijímat 400 něčeho a na obalu BioGaii je 10 μg :nevim: díky.

Biogaia se ale primárně nedává kvůli vitaminu D, ale kvůli probiotikům. Pokud by to mělo být malé miminko, které jinak nebere napřílad Vigantol, pak je to podle novodobých poznatků málo. Ano, je tam jen 10 µg, což je 400IU. Poraď se s pediatrem, kolik Déčka by mělo tvé dítě přijímat, je to odvislé od více faktorů (věk, váha, stravování…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 08:17

Právě to mám od dr. Volala jsem ji Říkala že jsem omylem koupila BioGaiu s Dckem (máme prdiky )tak abych ho nepredavkovala jestki než dokapu BG. Tak mám Vigantol raději vynechat. Říkala že teď neví kolik má biogaia tak ať si to zjistím že má mít 400 malej takze pokud to má ať dávám jen to. Samozřejmě to dokapu a koupím bg bez D a začnu dávat zas Vigantol. :kytka:
Takže 400 má jo? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
18142
24.6.21 08:23
@Anonymní píše:
Právě to mám od dr. Volala jsem ji Říkala že jsem omylem koupila BioGaiu s Dckem (máme prdiky )tak abych ho nepredavkovala jestki než dokapu BG. Tak mám Vigantol raději vynechat. Říkala že teď neví kolik má biogaia tak ať si to zjistím že má mít 400 malej takze pokud to má ať dávám jen to. Samozřejmě to dokapu a koupím bg bez D a začnu dávat zas Vigantol. :kytka:
Takže 400 má jo? Děkuji.

Ano, 400UI je 10µg :palec: Teď na léto stejně není potřeba toho Déčka suplementovat tolik, takže to úplně stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 08:40

Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
126
25.6.21 10:08

Jestli nekojite tak i v umelym mlece je decko obsazeno. My treba davali 3 mesice jen bio gaiu s deckem. Vigantol byl nedostuony a po terezii to uz bych nechtela zazit, jak trpela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat