Nevíte někdo, co je to za hmyz?

Anonymní
22.5.20 17:49

Nevíte někdo, co je to za hmyz?

Ahoj vsichni, prosim, nevite nekdo, co je na fotce za hmyz? Je to nejaka muska, objevila jsem ji v koupelne, nikde jinde v byte neni :think:

Omluvte spatnou kvalitu fotky, fotila jsem ji nahore u stropu a vubec jsem tam nemohla dosahnout, navic kdyz jsem se priblizila s telefonem, tak mi uletela :lol:

Moc diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
22.5.20 17:52

Octomilka.
Miluje sladké, kyselé a nahnilé potraviny. Zkrontolovat ovoce a sirupy.
Doporučuji šťávu(neredenou) s cukrem octem.. smíchat. Dát do misticky na to folii potravinovou…propíchat dírky. Vlezou a už nevylezou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15363
22.5.20 17:55

@lampicka11 to není octomilka, tohle má na křídlech kresbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14541
22.5.20 18:03

Blbe vidim, neni to koutule?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.20 15:20

Ahoj, neví někdo co je toto za hmyz? Vídám ho často venku a občas se přimotá i sem, má docela protáhlí zadeček nebo možná žihadlo a umí s ním hýbat, než jsem to vyfotil tak jsem to zabil ale kdyby to někdo poznal prosím napište, má zhurba 1 cm

jsem hrozná bedna na biologii ale sám nevím co to je a omlouvám se za kvalitu fotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
17.6.20 15:37

Řekla bych Muchnice Březnová :think: ruku za to ale nedám :nevim: Teď je i jejich období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
17.6.20 16:03

Je to tohle co myslíš? Zrovna mě to otravuje na balkoně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
včera v 13:40

Nevíte co je to za hmyz?

Ahoj, již delší dobu pozoruji když jsem venku, že po mně lezou tihle malí tvorové. Vypadá to jak malí červi nebo nevím k čemu to přirovnat, jen vylezu z domu a leze to po těle a oblečení. Dnes jsem toho našla ohromné množství na parapetu. Nevíte nekdo co by to mohlo byt? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
96
včera v 13:48
@Anonymní píše:
Ahoj, již delší dobu pozoruji když jsem venku, že po mně lezou tihle malí tvorové. Vypadá to jak malí červi nebo nevím k čemu to přirovnat, jen vylezu z domu a leze to po těle a oblečení. Dnes jsem toho našla ohromné množství na parapetu. Nevíte nekdo co by to mohlo byt? :nevim:

Nevím jak se tomu nazyva, aleje toho ted vsude, my i sousedi toho mame plne parapety, utiram je kazdy den, lidi z okoli taky rikaj ze toho maj hafo, deda z baraku rikal ze do trech tydnu budou fuč, jen si opravdu nevspomenu jak to nazval a prej na to nejak ani postřiky neberou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
včera v 14:08

Třásněnky

Těžko říct z takových fotek, ale mohou to být Třásněnky. Je jich teď, stejně jako jiných různých mšic, hodně. :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama