Nevíte někdo o nějaké pomoci? Nemám kam jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:02
Nevite nekdo o nejake pomoci?

Prosim o zachovani anonymu. Najde se tu hodna duse, zena. Která by mi na nejaky cas pomohla. Pritel, teda ex me poslal k sipku. Nemam kam jit.Po nekolika proseni, nemel zajem. Dala sem si na fb inzerat, jestli by nebyl nekdo tak hodny a nepomohl. Napsal mi jeden pan, ma dceru v mem veku. Sem tu. Ale dcera byva pryc a ja se tu moc necitim. Dalsi vec, nevim jak ted s penězma, malou chce vidat, na ted proste nemuzu, sem psychicky v prd…Nedokaze to pochopit, vyhrozuje soudama atd. Poradi nekdo prosim? Sem uplne na dne, poprve v zivote. Je to definitivni a nechci proste o malou prijit. :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 03.01.17 16:07

Pises hrozne zmateně. Jestli chces, napis mi zpravu, muzeme.to probrat soukromě. muzu ti v necem. poradit treba

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:07

Azylak?! no to se nedivím že vyhrožuje soudama, jestli bydlíš u nějakého cizího chlapa, tak to není moc dobré

Ifar
Kecalka 160 příspěvků 03.01.17 16:09

Azylovy dum, zaridit si prispevky na dite a na bydleni. Ukladat veskere dukazy o partnerove vyhrozovani. Nepises kde? Kraj, okres?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:09

Omlouvam se, sem z toho hotova proto tak pisu :( je to hrozne tezky. azylak stoji penize, ty jsou ted plne. Vubec sem si nedokazala predstavit, ze takhle skoncim i ja :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:10

@Ifar bydlela jsem v praze

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:12

Počkej jako to u toho chlapa bydlíš úplně zadarmo??… tak jdi do azyláku do jiného města

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 03.01.17 16:12

Co spolubydlení? Nejlépe s ženou v podobné situaci. Na netu a hlavně v Praze je toho plno.

Enmamma
Závislačka 2985 příspěvků 03.01.17 16:17

Milá anonymní, uvědomuješ si, že na takovéto holky jako jsi ty, číhají na sociálních sítích sexuální predátoři? Vystavuješ sebe i dítě znásilnění. Na tvém místě bych utekla a kontaktovala nějaký azylák pro matky s dětmi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:20
@tamata píše:
Co spolubydlení? Nejlépe s ženou v podobné situaci. Na netu a hlavně v Praze je toho plno.

Muzes mi prosim dat nejakou stranku :,( :,( :,( @Enmamma ja nemela na vyber, sem uplne zoufala a. Nemela sem kam jit, bez penez a azyl se plati. nesla bych sem kdybxch nevedela ze ma stejne starou dceru.. :,( :,( Www

axelina
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 3 inzeráty 03.01.17 16:21
@Anonymní píše:
Prosim o zachovani anonymu. Najde se tu hodna duse, zena. Která by mi na nejaky cas pomohla. Pritel, teda ex me poslal k sipku. Nemam kam jit.Po nekolika proseni, nemel zajem. Dala sem si na fb inzerat, jestli by nebyl nekdo tak hodny a nepomohl. Napsal mi jeden pan, ma dceru v mem veku. Sem tu. Ale dcera byva pryc a ja se tu moc necitim. Dalsi vec, nevim jak ted s penězma, malou chce vidat, na ted proste nemuzu, sem psychicky v prd…Nedokaze to pochopit, vyhrozuje soudama atd. Poradi nekdo prosim? Sem uplne na dne, poprve v zivote. Je to definitivni a nechci proste o malou prijit. :,( :,(

a naspoříno nic? majetek žadný? rodiče, příbuzní?? byla jsi odkazana jen na penize přítele?

Happyfamily
Povídálka 21 příspěvků 03.01.17 16:22

Zakladatelko jak přesně si tu pomoc představuješ? Že tě úplně cizý člověk vezme k sobě domů a ještě s dítětem, kterýmu ani nevíme kolik je? Když v místě bydliště je azylák plný tak jdi do jiného. Rodiče nemáš? Máte co jíst a dítě v čem chodit?

Enmamma
Závislačka 2985 příspěvků 03.01.17 16:24
@Anonymní píše:
Muzes mi prosim dat nejakou stranku :,( :,( :,( @Enmamma ja nemela na vyber, sem uplne zoufala a. Nemela sem kam jit, bez penez a azyl se plati. nesla bych sem kdybxch nevedela ze ma stejne starou dceru.. :,( :,( Www

A jak jinak by tě k sobě do bytu nalákal, než ti napovídat o dcerušce, o kterou se stará jako milující tatínek. Děti se zase lákají na roztomilá zvířátka - pejsky a kočičky.
Kde právě jsi? To abych věděla, kam tě poslat.

truelly
Závislačka 2770 příspěvků 03.01.17 16:27

Ty jsi z dětského domova? Fakt nemáš žádné příbuzné?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 16:27

@Enmamma nerikej mi to prosim :,( :,( :,( :,( :,( :,( jsem u nej v benesove. Ja vubec nevim co mam delat sakra takhle na dne sem nikdy nebyla. :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( nasporeno nemam, meli jsme vse dohromady. Maminku mam na leceni a tata, nejsme v kontaktu řadu let.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >