Nevíte někdo, co je to za číslo?

Anonymní
18.1.20 17:56

Nevíte někdo prosím co je to za číslo?

Ahoj, neví někdo z Vás, co je tohle za číslo 974475488? Zkoušela jsem ho zadat do Googlu, ale prakticky mi nic nevyjelo. Když zkouším volat zpět, tak to vyzvání, ale nikdo to nevezme ani nevytípne. Volali mi už před Vánoci, ale měla jsem vyplý mobil a dnes zase volali, ale nestihla jsem to vzít. Nikde žádnou půjčku nebo tak nemám, takže tohle to být nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1912
18.1.20 18:02

Oprava: Mě našel google nějaký autodily. Má to českou předvolbu +420?

Příspěvek upraven 18.01.20 v 18:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12808
18.1.20 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj, neví někdo z Vás, co je tohle za číslo 974475488? Zkoušela jsem ho zadat do Googlu, ale prakticky mi nic nevyjelo. Když zkouším volat zpět, tak to vyzvání, ale nikdo to nevezme ani nevytípne. Volali mi už před Vánoci, ale měla jsem vyplý mobil a dnes zase volali, ale nestihla jsem to vzít. Nikde žádnou půjčku nebo tak nemám, takže tohle to být nemůže.

Ahoj, pokud je to české číslo, tak 974 začínají policejní čísla…

Hezký večer, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:08

@JancaS84 právě proto se chci zeptat tady, jestli někdo neví, co je to za číslo, popřípadě jak zjistit o koho se jedná

• Nahlásit
  • Citovat
1225
18.1.20 18:09
@Anonymní píše:

A co předčíslí? Je český??? :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2754
18.1.20 18:09

@admin
Policie většinou volá ze skrytého čísla - u nás podobné číslo mají z úřadu práce - bude to buď jedno nebo druhé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:14

@admin tak to by možná sedělo, několik měsíců zpátky ve vedlejší vesnici bylo něco odcizeno a v naší vesnici se policajti ptali všech, že pachatelé tudy mohli projíždět a všichni odsud jsme jim na sebe měli dát kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 18:16

@bse.pedro ano, je české.

• Nahlásit
  • Citovat
1225
18.1.20 18:22
@Anonymní píše:
@bse.pedro ano, je české.

Pak to budou nejspíš policajti, jak psala adminka. Ale všeobecné pravidlo je, na neznámá čísla nevolat zpět, pokud ti někdo něco chce, zavolá znova, kdyby šlo o důležitou úřední záležitost, když se nedovolají, obešlou tě dopisem… 8)

Našel jsem pro orientaci pomůcku:

https://www.ctu.cz/…_cislo-9.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 18:51

@petula.bir policie už nemá skrytá čísla. A tipla bych Liberecký kraj.

• Nahlásit
  • Citovat
2754
18.1.20 22:51
@Anonymní píše:
@petula.bir policie už nemá skrytá čísla. A tipla bych Liberecký kraj.

Aha, tak u nás na jihu Čech zatím ano :lol: a to řeším věci s policií poměrně často :lol: (exmanzel neplatí alimenty) tak mi vždy pani od PČR zavolá (cca 1× za 4.měsice) a zeptá se kolik poslal a rovnou se semnou domluví kdy mám přijít :lol: je ať si někdo nemyslí, že jsem nějaká kriminálnice :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 23:20

Jojo, tohle je policajtská předvolba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
18.1.20 23:22

Policie mi volala 2× a ani jednou to nebylo skryty cislo, ta predvolba sedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama