Nevíte o domu k pronájmu, nejlépe na Kladně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 28.12.16 18:50
Nevíte o domu k pronájmu, nejlépe na Kladně?

Sháním dům k pronájmu, nejlépe přímo Kladno. od srpna. Mám tři děti, psa a kočku. Pokud byste někdo náhodou věděl, prosím napište. Děkuju moc :kytka:

Reakce:

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.01.17 06:48

Tak patrani pokracuje. Byla bych moc vdecna, kdybyste nekdo o necem vedel. Potrebuju starsi dum za rozumny prachy. Ne radovku. Nechci s nikym sousedit, prostredni dite je tezkej autista, hlucnej… Narazim i na inzeraty, kde rovnou napisou deti a zvirata ne…no, mam cas do leta. Snad se neco najde…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25053 příspěvků 22.01.17 09:33

Kolik za to chceš dát? Když na to mrknu, tak jsou to teda pálky :think:

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.01.17 09:35

@jenny.fields no asi chci zazrak za patnact tacu komplet..vic dat nemuzu…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25053 příspěvků 22.01.17 09:37

Co Unhoš´t? Ale ty máš asi děti ve školách v Kladně, že jo?
 https://www.bezrealitky.cz/…odova-unhost

Jsi na FB? Zkoušela jsi se ptát v kladenských FB diskuzích?

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.01.17 09:44

@jenny.fields jo na ten dum jsem koukala. Nemam zatim, bydlim jinde. Ale dve ze tri deti by navstevovaly kladenskou specku…

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.01.17 09:45

@jenny.fields jo to sleduju prubezne, fb…

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.03.17 07:15

Patrani stale pokracuje. Ocekavam zazrak, tak sup sup :D

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24699 příspěvků 22.03.17 07:47

Https://www. sreality. cz/detail/pro­najem/dum/rodin­ny/prelic-prelic-/1112850780#im­g=0&fullscreen=fal­se
nic levnějšího jsem nenašla…jsi pojízdná?

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 22.03.17 08:24

@Malaga nejsem. Z ty Prelice teda semtam jezdi primej bus na Kladno…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >