Nevíte o jakou značku vinylové podlahy jde?

Anonymní
5.5.20 17:00

Nevíte o jakou značku vynilové podlahy jde?

Dobrý den, neví někdo podle fotky o jakou značku vynilové podlahy jde?
Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.5.20 17:02

Doplnění

Vím že na té krabici je napsaná nějaká značka, ale jde mi o to, že prodejce mi tvrdí že to je značka kterou jsme chtěli, ale přitom na obalu je jiná značka.

• Citovat
  • Nahlásit
9204
5.5.20 21:12

Tohle vypadá na nějaký no name..Co vám tvrdí, že to je? Kde jste to koupili? Pracuju v podlahářství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 21:15

@Paoloska Zdravím, měl to být vynil floor forever - style floor (kaštan 1501).

• Citovat
  • Nahlásit
9204
5.5.20 21:53

To je divný :think:. To je dobrá značka a divila bych se, kdyby ji neprezentovali na balení. Kupovali jste to v podlahovém studiu nebo někde v hobby marketu? Zítra ti to můžu v práci zjistit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 21:58

@Paoloska kupovali jsme to na internetu v obchodu navafloor. Také mě přislo divné, že by to nemělo svoje balení. Psal jsem po vytvoření tohoto přispěvku přímo na podporu FF. Paní mi odepsala:

Dobrý den, pane ***.
ano, jedná se o náš produkt, tedy o Style Floor 1501 Kaštan. Protože ne všechny dekory objednáváme po min. množství palet, nemáme u nich balení Floor Forever.
Od prodejce jste tedy dostal podlahu, kterou jste si objednal.

Tak jsem rád, že máme opravdu to, za co jsme zaplatili, ale moc děkuji, jste moc hodná 👍 😘 🙂.

• Citovat
  • Nahlásit
9204
5.5.20 22:04

Tak hlavně, že máte, co jste objednali. Nicméně mě to překvapuje. Děláme hlavně Quick-step a tam něco takového vůbec neexistuje :think: Tak hlavně ať jste spokojeni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat