Nevíte o špatném endokrinologovi? Šternberk/Olomouc

Anonymní
4.3.16 15:13

Nevíte o špatném endokrinologovi?-Šternberk/Olomouc

Zdravím! Nedávno jsem se přestěhovala a zatím to tu vůbec neznám. Myslela jsem jak tu šťastně začnu nový život. S manželem jsme se chtěli pokoušet o mimi a když jsem se šla odhlásit k mé původní doktorce a vyzvednout si výpis ze zdr. dokumentace tak mi objevila problém na krku a doporučila ať pádím na endokrinologii, takže jsem se ani ještě nerozkoukala a už musím řešit doktory. Nemohl byste někdo doporučit dobrého endokrinologa nejlíp ze Šternberka nebo Olomouce? Budu ráda i za sdílení špatné zkušenosti - abych věděla, komu se případně vyhnout.

Prosím o zachování anonymity - zdr. stav.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
4.3.16 15:18
@Anonymní píše:
Zdravím! Nedávno jsem se přestěhovala a zatím to tu vůbec neznám. Myslela jsem jak tu šťastně začnu nový život. S manželem jsme se chtěli pokoušet o mimi a když jsem se šla odhlásit k mé původní doktorce a vyzvednout si výpis ze zdr. dokumentace tak mi objevila problém na krku a doporučila ať pádím na endokrinologii, takže jsem se ani ještě nerozkoukala a už musím řešit doktory. Nemohl byste někdo doporučit dobrého endokrinologa nejlíp ze Šternberka nebo Olomouce? Budu ráda i za sdílení špatné zkušenosti - abych věděla, komu se případně vyhnout.Prosím o zachování anonymity - zdr. stav.

Zkus prohledat tady , kdyby se nikdo nenašel se zkušenostmi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.16 15:27
@Halamka píše:
Zkus prohledat tady , kdyby se nikdo nenašel se zkušenostmi :kytka:

Díky, ale konkrétně pro Šternberk tam není sdílená žádná zkušenost a tam by mi to vyhovovalo nejvíce, ale pokud by se našla špatná zkušenost, tak budu dojíždět. Chci to samozřejmě jen orientačně, zkouším tu jen štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
13148
4.3.16 18:08

Nevíte o špatném endokrinologovi?-Šternberk/Olomouc

Čtu dobře? Hledá se špatný doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu