Nevíte prosím co by to mohlo být - potničky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 02:04
Nevíte prosím co by to mohlo být? Potnicky ?

Dobrý den, mám takový hloupy dotaz můžou být toto potnicky? Minulý rok jsem je měla od jara do podzimu pořád je mi teplo a tak se asi dost potim mám pupínky i v podpaží :o prosím o anonim dost se stydím :( děkuji za odpovědi předem :)

Reklama

Reakce:

Rive
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 16.04.18 04:24

Svědí to?

Anonymní  16.04.18 04:57

@Rive ano :) právě v podpaží jsem si to zespani rozskrabala :(

Petruna21
Echt Kelišová 9208 příspěvků 16.04.18 05:30

Tohle se mi taky takhle na tomhle jistě dělá vždy to něčím namažu a pak to zmizí :)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 3 inzeráty 16.04.18 07:06

Neco jako alergie na pot mi obcas v lete naskace, hlavne na krku, dekoltu a v loket. jamkach nebo pod koleny…takze asi muzou:)

Rive
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 16.04.18 07:52

Takhle vypadal atopický ekzém, když jsem ho měla. Taky na místech, kde jsem se potila.

sepru
Stálice 53 příspěvků 16.04.18 13:48

Podle vzhledu i opakování co píšeš by se mohlo jednat i o atopický ekzém… (Co na kožní?)
Na tuhle fazi nic mastného parfemovaneho může ti to zhoršit, spíše přesušit např. zinková mast, odvar z černého čaje/ řepíku a
Může ti to dráždit i oblečení ( umelotiny) a chemie všeobecně prášek na praní, aviváž atd
Pozor na sprchový gely apod.
Ale teď bych radila zkusit tu zinkovou např Ráno a večer a mezi promazavat aby se kůže mohla regenerovat ( Na promazavani zkus Linolu nebo excipial každému vyhovuje něco jiného to se musí zkusit)
Potraviny snad nemusím zmiňovat, ale spíše bych zkusila kožní

Anonymní  17.04.18 04:29

Tak jsem si ráno a večer dělala odvar z heřmánku v práci omyvala co to šlo abych se nepotila a je to o dost lepší :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama