Objevila jsem si na poševním vchodu, nějaký nárůstek

Anonymní
4.3.20 08:37

Nevíte prosím někdo , co by to mohlo být ? Omlouvám se, za fotku.

Ahojky, omlouvám se za nevhodnou fotku. Nejdříve chci zkusit jestli s tím někdo nemá zkušenost, je pro mě náročný, chodit k lékaři. Pokaždé musím platit chůvu a není to pro mě jako pro samoživitelku jednoduché. Objevila jsem si na poševním vchodu, nějaký nárůstek. Jsem 10 měsíců po porodu. Nebolí to, jen tento měsíc, jsem měla opravdu silnou menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

529
4.3.20 08:39
@Anonymní píše:
Ahojky, omlouvám se za nevhodnou fotku. Nejdříve chci zkusit jestli s tím někdo nemá zkušenost, je pro mě náročný, chodit k lékaři. Pokaždé musím platit chůvu a není to pro mě jako pro samoživitelku jednoduché. Objevila jsem si na poševním vchodu, nějaký nárůstek. Jsem 10 měsíců po porodu. Nebolí to, jen tento měsíc, jsem měla opravdu silnou menstruaci. Nevíte někdo co by to mohlo být?

Ti si děláš srandu :zed: :zed: :zed: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
4.3.20 08:43

Mě už tady fakt nic nepřekvapí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
4.3.20 08:44

Je to v pořádku, normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
4.3.20 08:46

Tvl :lol: :lol: :lol: jako dobrý, já mám taky hrůzu z gynekologa… Ale tohle? :roll: :lol: zakladatelko, máš rozum?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
4.3.20 08:49

Jak vidím samozivitelka 10m po porodu tak hned zvednu oci… ty jsi to ještě vysperkovala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
4.3.20 08:49
@Xxlady píše:
Je to v pořádku, normální..

Ale zakladatelka není normální :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8485
4.3.20 08:51

Tak tohle je mazec, fakt sis vyblejskla frndu a dala jí veřejně na net??Smaž to proboha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
4.3.20 08:52

Na gyndu můžeš jít i s dítětem. Zbytek no comment.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142

:D Normalni vyrustek, neresi se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@arinecka :mrgreen: ach jo :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
4.3.20 08:53

Hele zrovna sedím v čekárně na gynde, mám se zeptat? :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
837
4.3.20 08:54

Bože vy z toho dělat teda Haló. Děláte jak kdyby jste nikdy neviděly pipinu :think: :roll:. Už v popisku má napsáno že se omlouvá za fotku, tudíž fotka asi nebude obvyklá. Když se Vám to nelíbí tak se na to nemáte dívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
4.3.20 08:58
@Lucie1906 píše:
Bože vy z toho dělat teda Haló. Děláte jak kdyby jste nikdy neviděly pipinu :think: :roll:. Už v popisku má napsáno že se omlouvá za fotku, tudíž fotka asi nebude obvyklá. Když se Vám to nelíbí tak se na to nemáte dívat.

Tak pro tebe je možná normální dávat fotky svého rozkroku na net a ukazovat ho kdekomu, ale standard to není :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2716
4.3.20 08:58
@Lucie1906 píše:
Bože vy z toho dělat teda Haló. Děláte jak kdyby jste nikdy neviděly pipinu :think: :roll:. Už v popisku má napsáno že se omlouvá za fotku, tudíž fotka asi nebude obvyklá. Když se Vám to nelíbí tak se na to nemáte dívat.

Ty jsi teda prudce inteligentní :mrgreen: jak zjistím, že se mi to nelíbí pokud se na to nepodivam? A takovou osklivou pipinu sem fakt jeste nevidela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama