Reklama

Nevíte prosím o dobrém gynekologovi na Praze 10?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gvenni
Nováček 2 příspěvky 09.02.17 18:57
Nevíte prosím o dobrém gynekologovi na Praze 10?

Ahoj holky,

omlouvám se jestli jsem tuto diskuzi založila ve špatné skupině. Potřebovala bych moc poradit jestli znáte dobrého gynekologa nejlépe v okolí Prahy 10. S přítelem se snažíme o miminko, ale po vysazení antikoncepce nemám menstruaci a dosud jen špiním. U svého lékaře to řeším cca už 5 měsíců, pořád mi říká, že není kam spěchat a proto mi dává nízké dávky hormonálních léků. Když se ho na něco zeptám je uštěpačný a k mému stavu má nemístné vtípky, takže od něj vždy odcházím ještě víc špatná než už celkově jsem. Mám strach abych se tímto stylem léčby miminka vůbec někdy dočkala :(

Předem děkuji za všechny rady Gvenni.

Reklama

Reakce:

korcilka
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.02.17 19:00

Na Praze 10 neznam. I kdyz tu bydlim, vhodneho gynekologa jsem nenasla. Mohu doporucit Mudr. Mikešová na Nám. Míru.

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 09.02.17 19:06

Mně vyhovuje Mudr. Sadílek, ale je fakt, že jsem bezproblémový pacient zatím po všech stránkách, nevím, jak to je u něj, když se vyskytne nějaká komplikace…

Blahuše
Kecalka 316 příspěvků 09.02.17 19:09

Ahoj, uz vic jak deset let chodim na Gynfem, kousek od metra Strasnicka, zast. tram je temer primo u baraku a vzdy jsem byla spokojena.

zaslouzilamamka
Kecalka 154 příspěvků 09.02.17 19:16

Ahoj ja jsem spokojena s gynkrup u polikliniky Malinova

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 09.02.17 19:36

Za mě Mudr Sadílek :kytka:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 10.02.17 08:21

Přidávám se k Mudr Sadílkovi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama