Nevíte prosím o dobrém gynekologovi na Praze 10?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gvenni
Nováček 2 příspěvky 09.02.17 18:57
Nevíte prosím o dobrém gynekologovi na Praze 10?

Ahoj holky,

omlouvám se jestli jsem tuto diskuzi založila ve špatné skupině. Potřebovala bych moc poradit jestli znáte dobrého gynekologa nejlépe v okolí Prahy 10. S přítelem se snažíme o miminko, ale po vysazení antikoncepce nemám menstruaci a dosud jen špiním. U svého lékaře to řeším cca už 5 měsíců, pořád mi říká, že není kam spěchat a proto mi dává nízké dávky hormonálních léků. Když se ho na něco zeptám je uštěpačný a k mému stavu má nemístné vtípky, takže od něj vždy odcházím ještě víc špatná než už celkově jsem. Mám strach abych se tímto stylem léčby miminka vůbec někdy dočkala :(

Předem děkuji za všechny rady Gvenni.

Reakce:
korcilka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 2 inzeráty 09.02.17 19:00

Na Praze 10 neznam. I kdyz tu bydlim, vhodneho gynekologa jsem nenasla. Mohu doporucit Mudr. Mikešová na Nám. Míru.

sakota
Kelišová 5645 příspěvků 09.02.17 19:06

Mně vyhovuje Mudr. Sadílek, ale je fakt, že jsem bezproblémový pacient zatím po všech stránkách, nevím, jak to je u něj, když se vyskytne nějaká komplikace…

Blahuše
Kecalka 382 příspěvků 09.02.17 19:09

Ahoj, uz vic jak deset let chodim na Gynfem, kousek od metra Strasnicka, zast. tram je temer primo u baraku a vzdy jsem byla spokojena.

zaslouzilamamka
Kecalka 154 příspěvků 09.02.17 19:16

Ahoj ja jsem spokojena s gynkrup u polikliniky Malinova

Kattynka000
Závislačka 3020 příspěvků 09.02.17 19:36

Za mě Mudr Sadílek :kytka:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 10.02.17 08:21

Přidávám se k Mudr Sadílkovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Kirschner se brání kritice za The Voice: Dělám to upřímně, ale ve vlasech se hrabu

I když už hraje přes dvacet let a na publikum je zvyklá, takovou nálož jistě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >