Nevíte zda existuje trestní oznámení za..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 10:27

Nevíte zda existuje trestní oznámení za..

Zdravím, prosím vás mám na vás otázku. Nevíte někdo jestli existuju trestní oznámení za zveřejňování dítěte?
Můj bývalý má přítelkyni a ta mi zveřejňuje mého syna na sociálních sítích, už poprvé jsem jí řekla, že si to nepřeji, ať to zveřejňuje bývalý ale ona ne.. ale furt ho zveřejňuje, prosím existuje něco takového?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36861
11.11.21 10:37

Srovnat by ji měl tvůj ex, je to i jeho potomek. Já bych ji pod každý příspěvek psala, ať si laskavě zveřejňuje jen vlastní děti a nahlásila tu fotku jako nevhodný příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8958
11.11.21 10:39

Pokud by to zveřejňovala bez souhlasu tvého ex, tak by se to právně dalo řešit. Pokud to zveřejňuje se souhlasem je to jako by to zveřejňoval on a neuděláš s tím nic.
On je rodič on má právo rozhodovat o tom kde budou fotky vašeho dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
11.11.21 10:41
@Anonymní píše:
Zdravím, prosím vás mám na vás otázku. Nevíte někdo jestli existuju trestní oznámení za zveřejňování dítěte?
Můj bývalý má přítelkyni a ta mi zveřejňuje mého syna na sociálních sítích, už poprvé jsem jí řekla, že si to nepřeji, ať to zveřejňuje bývalý ale ona ne.. ale furt ho zveřejňuje, prosím existuje něco takového?

A jaký je rozdíl v tom, že to tam hodí on než když to tam dá ona s jeho svolením? Primárně ti tedy vůbec nejde o to, že tvoje dítě je vystavované na internetu, jde ti jen o to nějak kopat proti jeho nové ženě, je to tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 10:48
@Anonymní píše:

Ja jsem taky zverejnila asi 3 fotky syna meho manzela, ktere ma s ex. Maly je u nas casto (rozsireny styk), travi s nami Vanoce, dovolene a podobne. Tak jednou do roka dam rodinne foto na facebook (celkove tam mam asi dve foto z dovolene a jednu z Vanoc). A vubec nechapu proc by jsem tam mela davat jen foto, kde jsme my dva s manzelem a jen nase spolecne dite. Jeho syn taky patri do rodiny, travi s nama hodne rodinnych akci. To mam porizovat krome spolecnych fotek i fotky bez manzelovho syna jen proto, ze ex si nepreje at je na spolecnych fotkach? Nektere ex jsou hodne mimo realitu.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18694
11.11.21 10:51
@Anonymní píše:
Ja jsem taky zverejnila asi 3 fotky syna meho manzela, ktere ma s ex. Maly je u nas casto (rozsireny styk), travi s nami Vanoce, dovolene a podobne. Tak jednou do roka dam rodinne foto na facebook (celkove tam mam asi dve foto z dovolene a jednu z Vanoc). A vubec nechapu proc by jsem tam mela davat jen foto, kde jsme my dva s manzelem a jen nase spolecne dite. Jeho syn taky patri do rodiny, travi s nama hodne rodinnych akci. To mam porizovat krome spolecnych fotek i fotky bez manzelovho syna jen proto, ze ex si nepreje at je na spolecnych fotkach? Nektere ex jsou hodne mimo realitu.

Foť si co chceš, ale necpi to na sociáílní sítě. A ano, pokud si matka tvého nevlastního syna přeje, aby si nedávala fotky jejího dítěte na sociíální sítě, tak to samozřejmě příčetný člověk respektuje.

Co je na tom těžkého pochopit.

Teda pokud člověk není úplná kráva, která především potřebuje lajky za vytváření nějaké ilize, namísto toho aby respektovala soukromí dětí, o které se stará.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 10:53

Rozdíl je v tom, že bývalý ho nemá ve své péči, vídá ho jen jednou měsíčně.. tudíž podle mě nemá právo. A jeho přítelkyně už vůbec ne.. dělá mi tím jen naschvály, protože ví, že to uvidím. Kdyby to sídel on, tak je v tom rozdíl takový, že je to jeho profil a jeho syn.. ona není nic.. joo kdyby byli spolu delší dobu třeba už přes rok, neřeknu ani píp ale oni jsou spolu teprve půl roku. Ona má na svých profilech polonahý fotky a já si prostě nepřeji aby byl můj syn na jejím profilu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 10:53

@Ou - přesně tak..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 10:57
@Ou píše:
Foť si co chceš, ale necpi to na sociáílní sítě. A ano, pokud si matka tvého nevlastního syna přeje, aby si nedávala fotky jejího dítěte na sociíální sítě, tak to samozřejmě příčetný člověk respektuje.

Co je na tom těžkého pochopit.

Teda pokud člověk není úplná kráva, která především potřebuje lajky za vytváření nějaké ilize, namísto toho aby respektovala soukromí dětí, o které se stará.

Tak takto. Je mi jedno, co si preje nejaka matka. Maly (mam s nim uzasny vztah) ma dost let na to, aby se k tomu vyjadril. Je uplne jedno, jestli jednou do roka da nekam fotku manzel nebo ja. Jaky je v tom rozdil? Dokazes to vysvetlit?

• Citovat
  • Nahlásit
4078
11.11.21 10:58

Půjdu proti proudu. Já sama fotky dítěte veřejně nevystavuji, nedělá to ani manžel. A kdybysme se rozvedli a dělala to jeho nová pipina, tak by mi to vadilo hodně. Bohužel kromě vyjádření nesouhlasu s tím zřejmě nic nezmůžeš. Ještě ji teda můžeš nahlasovat Facebooku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4078
11.11.21 11:01
@Anonymní píše:
Tak takto. Je mi jedno, co si preje nejaka matka. Maly (mam s nim uzasny vztah) ma dost let na to, aby se k tomu vyjadril. Je uplne jedno, jestli jednou do roka da nekam fotku manzel nebo ja. Jaky je v tom rozdil? Dokazes to vysvetlit?

Já ti ten rozdíl ráda řeknu. Ona není NĚJAKÁ matka. Ona je jeho matka od narození do konce jeho života. Ty jsi v jeho životě jen proto, že žiješ nějakou dobu s jeho otcem. A pokud spolu žít přestanete, tak nejsi ve vztahu k tomu dítěti vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36861
11.11.21 11:01
@Anonymní píše:

Slušnost je zeptat se jeho matky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.11.21 11:04
@Serpentini píše:
Já ti ten rozdíl ráda řeknu. Ona není NĚJAKÁ matka. Ona je jeho matka od narození do konce jeho života. Ty jsi v jeho životě jen proto, že žiješ nějakou dobu s jeho otcem. A pokud spolu žít přestanete, tak nejsi ve vztahu k tomu dítěti vůbec nic.

Ziju nejakou dobu s otcem? Jsme manzele 12 let a snad jeste dlouho budeme. Se synem se pravidelne a casto stykam vic nez 12 let. O tom jestli fotky nasi spolecne rodiny ( a ano patrti tam i manzeluv syn) rozhodne syn. A pokud to vadi jemu, jen on se ma pravo k tomu vyjadrit. Ne matka. Tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.11.21 11:05
@Russet píše:
Slušnost je zeptat se jeho matky, ne?

Neni. Slusnost je zeptat se syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4078
11.11.21 11:07

@agus121 Ano, nějakou dobu žiješ s jeho otcem. Pokud je syn už v určitém věku, tak si to samozřejmě má právo rozhodnout sám. Do té doby by to měli rozhodovat rodiče. A to ty narozdíl od nějaké matky nejsi. A to se postav třeba na hlavu. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat