Nevlastní dcera na SŠ má vztah se svým učitelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 19:21
Nevlastní dcera na SŠ má vztah se svým učitelem

Ahoj,

řeším momentálně takovou složitou situaci, a nevím, s kým se poradit. Nevlastní dcera z manželova prvního manželství (17 let) si začala se svým učitelem na SŠ. Svěřila se mi s tím, protože se svou mamkou o tom nemůže mluvit (ona je velmi přísná a rázná), no a manželovi to taky neřekla. Já si hrozně cením toho, že se svěřila právě mně, a nechci zničit její důvěru ke mně. Jenomže nevím, co s tím teď mám dělat. Nějak řešit by se to mělo, navíc nyní zraňuji důvěru mého muže. Ten učitel má 32 let, takže to alespoň není nějaký 60 letý pán před důchodem. Jenomže on má malou dceru, navíc netuším, jak může takovýhle vztah brát. Nechci nikomu dělat problémy, nechci to řešit přes školu, ale neudělat nic, to také nejde. Jak byste se zachovali?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 28.02.17 19:24

Tak prvně, pan učitel porušuje zákon.

Pokud nechceš do toho zakročit rázně, tak anonymně dopis panu učiteli, že se s ní okamžitě rozejde, už na ní ani nehrábne, jinak okamžitě bude následovat vyhazov a trestní stíhání (nebo možná lépe přímo do očí).

Příspěvek upraven 28.02.17 v 19:26

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 28.02.17 19:24

Asi nijak. Neni pod zakonem, skoro plnoleta, akorat bych ji rekla, ze se ti to nelibi.

Nebo to rict tomu uciteli, ale ji okamzite bude jasne odkud vitr vane.

saadet
Extra třída :D 11854 příspěvků 3 inzeráty 28.02.17 19:27

No nevim, co chceš řešit. Resp nic moc bych neřešila, max pořešila s ní antikoncepci a nějak v rámci možností na ní „dohlížela“. Je skoro plnoletá, tudíž…

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 28.02.17 19:28

Nooo, divná situace.Taky bych asi řekla holce, ať to ukončí. Přinejhorším bych šla za tim učitelem.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 19:28

O co jde? my na gymplu měli hodně párů mezi studenty + učiteli a nikdo to nikdy neřešil

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 19:29
@AlphaOmega píše:
Tak prvně, pan učitel porušuje zákon.

Pokud nechceš do toho zakročit rázně, tak anonymně dopis panu učiteli, že se s ní okamžitě rozejde, už na ní ani nehrábne, jinak okamžitě bude následovat vyhazov a trestní stíhání (nebo možná lépe přímo do očí).

Příspěvek upraven 28.02.17 v 19:26

jaký zákon? :mrgreen: :mrgreen:

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 28.02.17 19:32

Bylo by pro mě vzácné, že mi to řekla a asi bych to nijak neřešila. Je jí 17 myslím, že to nebude mít dlouhého trvání. I když mě bylo 15 a je to 11 let co jsem s o 11 let starsim partnerem a taky jsem si do toho nenechala mluvit ( i když nebyl můj učitel )???? :lol:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 28.02.17 19:33
@AlphaOmega píše:
Tak prvně, pan učitel porušuje zákon.

Tohle už mi přijde dost ošklivé. U nás si na střední jedna žačka začala s učitelem, se kterým jim to vydrželo. V 17 letech hodně holkám vztah vydrží nějakou dobu (mně třeba 4 roky s podobně starým mužem), nejsou to už děti. A mně by to, co popisuješ hodně zklamalo u osoby, které bych se svěřila. Těm lidem takhle nijak nepomůžeš, jen ublížíš a budeš spokojená a šťastná?
Jen tedy pokud žije s matkou dítěte, tak by to už tak veselé nebylo. Ale to všude bez ohledu na povolání.

Příspěvek upraven 28.02.17 v 19:37

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj,řeším momentálně takovou složitou situaci, a nevím, s kým se poradit. Nevlastní dcera z manželova prvního manželství (17 let) si začala se svým učitelem na SŠ. Svěřila se mi s tím, protože se svou mamkou o tom nemůže mluvit (ona je velmi přísná a rázná), no a manželovi to taky neřekla. Já si hrozně cením toho, že se svěřila právě mně, a nechci zničit její důvěru ke mně. Jenomže nevím, co s tím teď mám dělat. Nějak řešit by se to mělo, navíc nyní zraňuji důvěru mého muže. Ten učitel má 32 let, takže to alespoň není nějaký 60 letý pán před důchodem. Jenomže on má malou dceru, navíc netuším, jak může takovýhle vztah brát. Nechci nikomu dělat problémy, nechci to řešit přes školu, ale neudělat nic, to také nejde. Jak byste se zachovali?

Stejne je nedonutis, aby se rozesli :nevim:
A anonymne udavat 8o to uz vubec.

My jsme na ucnaku taky meli par. Vydrzeli spolu tri roky. Ji 18, jemu 28 :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 28.02.17 19:35

Neresila bych to a nechala je na pokoji. Jedine co, tak bych ji rekla at se aspon schazi at je nikdo nevidi, dokud je jeji ucitel.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 28.02.17 19:36
@Doe_Jane píše:
jaký zákon? :mrgreen: :mrgreen:

Má ji svěřenou do péče :zed:. Až dá učitel výpověď, ať si randí do aleluja.

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 28.02.17 19:38

Nevim co bych dělala, ale zradit důvěru nevlastní dcery bych nechtěla. Stejne ji nikdo od vztahu neodradi, pokud k tomu nedospeje sama.Spis bych resila jak už tu padlo otázku antikoncepce a treba rizik takového vztahu s tím, ze tu pro ni budeš pokud by se chtěla poradit. A treba i se s ni domluvila, jestli to nemáš říct za ni nejak sikovne partnerovi.

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 28.02.17 19:40
@Anonymní píše:
Ahoj,řeším momentálně takovou složitou situaci, a nevím, s kým se poradit. Nevlastní dcera z manželova prvního manželství (17 let) si začala se svým učitelem na SŠ. Svěřila se mi s tím, protože se svou mamkou o tom nemůže mluvit (ona je velmi přísná a rázná), no a manželovi to taky neřekla. Já si hrozně cením toho, že se svěřila právě mně, a nechci zničit její důvěru ke mně. Jenomže nevím, co s tím teď mám dělat. Nějak řešit by se to mělo, navíc nyní zraňuji důvěru mého muže. Ten učitel má 32 let, takže to alespoň není nějaký 60 letý pán před důchodem. Jenomže on má malou dceru, navíc netuším, jak může takovýhle vztah brát. Nechci nikomu dělat problémy, nechci to řešit přes školu, ale neudělat nic, to také nejde. Jak byste se zachovali?

Tak to ti nezávidím. Důvěra především zavazuje. Teď jde o to, že holčině se zřejmě ulevilo, ale přehodila na tebe určité břemeno. Pokud to praskne, a manžel se dozví, že jsi to věděla, a nic mu neřekla, může to dost narušit váš vztah, a to nemluvím o tom, že by jeho dcera náhodou s učitelem otěhotněla. :think:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 19:40
@AlphaOmega píše:
Má ji svěřenou do péče :zed:. Až dá učitel výpověď, ať si randí do aleluja.

na to zákon fakt není, žádný zákon neporušuje a ani ho za to nikdo nevyhodí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >