Nevlastní sestra, její partner a co s dětmi

275
9.7.20 09:48

Nevlastní sestra, její partner a co s dětmi

Přestala jsem sem téměř nakukovat pod svým profilem, nebyl čas a některé komentáře se mi tu nelíbily, ale už týden zvažuji, že Vám napíši. Píši z nového profilu, který by snad mohla používat nadále právě sestra, protože mám opravdu velké obavy o její soukromí a mám strach psát pod svým původním profilem. Ona je v hodně vypjaté situaci a nechci nic pokazit a udělat jí ještě větší problémy. Je to nevlastní sestra a problém se týká jejího partnera. Její biologický otec se o ni nikdy nezajímal, žila s mamkou, pak tedy i s mým taťkou, ale sestra je o dost starší, jako dítě teda tátu neměla. Její partner je ztělesněním všech problémů, které si umíte ve vztahu představit a to nijak nepřeháním. Hodně pije, bere drogy, někdy ji bije, vyhrožuje, vydírá, má z toho, co vím, hodně podivné sexuální chování (a to určitě nevím všechno), pracuje všemi možnými způsoby, jen ne legálně a na smlouvu, je agresivní, sobecký a o děti se v podstatě nestará. Vše vyvrcholilo tím, že se jeho sexuální chování projevilo natolik zvláštně vůči jejich tříleté dceři, že sestra od něj utekla k mamce i s dětma. Mamce neřekla, co se stalo, ale mně bylo jasné, že když neodešla kvůli bití a všem těm problémům předtím, muselo to být vážné. Pak se mi částečně svěřila, že její partner před svou tříletou dcerou masturboval a ještě u toho na ni nevhodně mluvil. Malá je v pořádku, asi to ani nezaznamenala jako problém, asi jí jen přišlo divné, co jí říkal, protože i u nás o tom pak ještě mluvila, ale vylekaná nevypadala, nejspíš to už zapomněla, nebo zapomene. Sestra byla s dětmi skoro pořád, takže nebylo mnoho příležitostí, aby se to v minulosti dělo vícekrát, ale zpětně tam nějaké souvislosti vidí a ještě se trápí, že si toho nevšimla dřív, že se chová i v tomto směru zvláštně. Ta situace se po jejím odchodu poměrně uklidnila, bály jsme se, co bude následovat, ale její partner jen chvíli vyhrožoval přes internet a mobil a pak už se neozval. Děti (hlavně starší dítě) se ale po otci poslední dobou ptá a sestra zvažuje, jestli otce kontaktovat, přece jen je to jejich otec a sestra říká, že ta situace byla sice hodně zvláštní, ale dceři se nic nestalo a neví, jestli je její ex pedofil, nebo je to nesmysl, mohly v tom hrát roli i drogy, které občas její partner bral a podle všeho zřejmě stále někdy bere. Jelikož jsem tady toho přečetla hodně, tak vím, že hodně z Vás napíše, že takového člověka dětem do života vůbec zpátky netahat, ale je to jediný otec, kterého ty děti na celý život mají a já v tomto sestru chápu, neumím si představit, že by moje děti neměly vůbec svého tátu, že by ho ani nikdy nevídaly apod., ale je pravda, že můj chlap je normální a ne úchyl a narkoman. Sestra samozřejmě nějaký čas chodila na schůzky na OSPOD, tam se ale přiklání k tomu, aby otec měl právo děti vídat. Chtěla bych znát názor Vás, co byste dělaly a nejlépe těch, které samy neměly otce, jestli byste radši chtěly nějaký kontakt se špatným otcem, nebo raději měly jenom mámu. A pak pokud by sestra požádala o výživné na děti a tedy otec by pak děti chtěl asi i vídat (obě si myslíme, že teď nedělá problémy jenom proto, že po něm sestra nechce peníze), tak jestli o té situace mluvit, aby se to proti ní neotočilo, když nemá žádný důkaz a neví ani, co se přesně stalo a jak to funguje v kontaktu dětí s otci, kteří berou drogy a hodně pijí, nebo jsou agresivní, jestli si děti berou normálně třeba na víkend, nebo jak to v těchto případech funguje? Na OSPOD sestře řekli, že otec má na děti právo i kdyby byl pedofil nebo narkoman, že jednou je to otec, ale přece rodičům, co berou drogy, naopak OSPOD děti odebírá, takže jak to je v praxi? Děkujeme za všechny zkušenosti a rady (PS. není to žádný vtip, ani troll, ráda bych jí to dala přečíst, tak se prosím zkuste vyjadřovat rozumně, taky jsme odsuzovala, že on něj sestra neodešla už dávno, ale po celou dobu byl zlý hlavně na ni, dětem neubližoval a ty ho měly rády, tak se to kvůli nic snažila vydržet)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1509
9.7.20 09:52

Z vlastní zkušenosti? Lepší žádný otec než toto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
9.7.20 09:55

Jestli to není vtip, o to hůř 8o opravdu nechápu, jak může ještě sestra přemýšlet o tom, že by děti vídal. Zřejmě jí mrzí, že dcera žádné následky nenese a nedopadlo to ještě hůř. A ty jí v tom ještě podporuj! Evidentně máte vymeteno v hlavě obě dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4403
9.7.20 09:55

To tak lepší žádný otec než tohle. Pokud styk s detmi chce trvala bych na dohledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
9.7.20 09:56

Vážně bys ke svým dětem pustila člověka, který před jedním masturboval a užívá drogy a nejde si pro ránu daleko? Já tedy rozhodne ne, takže ani k sestrinym. Co z těch děti pak bude? Když budou mít v otci takový vzor? Nevěřím, ze OSPOD v případě pedofilie nezakaze soudně styk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9801
9.7.20 09:58

@Nora4 no není v lehké situaci, jsem taky z rozvedené rodiny, naštěstí vycházíme dobře, ale než toto, tak raději žádného tátu. Hlavně bych sestře doporučila ho nahlásit na policii za týrání a pedofilní sklony a ať dají děti jen do výhradní péče matky. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18427
9.7.20 09:58

Snažila bych se zuby nehty, aby se me děti k pánovi, co masturbace před vlastní dcerou, nikdy nedostaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
9.7.20 10:01

@Veerr nezakáže, to bylo první, co jsme zjišťovali. I když by se mu to dokázalo, tak to, že je pedofil, neznamená, že nemá nárok vídat děti (obecně)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
9.7.20 10:04

Já si to sama neumím představit, nemít vůbec tátu. A myslím si, že sestra tím, že sama tátu neměla, tak o to víc chce, aby její děti aspoň nějakého měly. Hodně to začala řešit teď, když se starší po svém otci ptá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9830
9.7.20 10:06

Pokud se stalo to co píšeš, nehledě na další okolnosti kolem, tak NE!!…Prostě takovému člověku, ať je to otec či ne, bych nedovolila aby se k mému dítěti přiblížil. Až se to třeba stane znovu, případně něco horšího, může si holčička nést následky celý život :( Táta je samozřejmě rodič a je pro dítě důležitý, ale tohle zřejmě není táta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2195
9.7.20 10:09

Tak že je mimo ona, bych ještě vzhledem k tomu v čem žila chápala, ale že ani tobě to není jasné…
Tak si obě představte, že budou mít děti soudem určený styk a po tu dobu bude s nimi sám. Opravdu byste mu děti s klidem daly? Kdo ví co by holce dělal, čím by jí pak vyhrožoval, aby o tom nevykládala, druhé dítě by se na to muselo dívat…obě by měly trauma a jistě i problémy se sexualitou v dospělosti. Co myslíš, že by ti řekly děti co byly zneužíváné, jestly byly rády, že mají alespoň nějakého tátu nebo by byly raději kdyby nebyl. No myslím, že raději to druhé.
Tou masturbaci překročil hranici a obávám se, že by ji v budoucnu jen posunoval dál, ale osobně bych to fakt zjišťovat nechtěla.
Ať ho drží od dětí co nejdál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
9.7.20 10:10

@Nora4 v tom případě dasoudni zákaz kriminalka. Da soudní zákaz styku na domácí násilí, takže na tohle určitě. Nikde nestojí, ze si nemůže v budoucnu najít jiného partnera, který přijme děti za “své” a nahradí jim tohohle povedeného otce. To přeci nemůžete myslet vážně, ze chcete aspoň nějakého otce, než žádného i za cenu, ze bude onanovat nad dcerou a bůhví co muže být dal. To snad není možný, promiň, ale to mi přijde trochu dost pod úroveň inteligentního člověka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
9.7.20 10:11

Představa toho ze před moji dcerou masturbuje a říká bůh ví co se mi děla zle. Ale co mě zarazí ještě víc je to, ze vás vůbec napadne pouštět k němu děti samotný?! Ty vole, to jako vážně chcete mít doma za 2 roky znasilnenej 5 letej uhlík nervu?! :poblion:

Jste husy obě dvě, když vám to nepřijde divný a ještě hůř, ze to ani jedna z vás nenahlasila. Feťák, násilník a jako bonus pedofil, to je jasný ať tu holku má aspoň na víkendy. :potlesk: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
9.7.20 10:12

Vztah s otcem (třeba za pomoci asistovaných schůzek, kde bude otec pod dohledem) a alimenty se dořeší posléze. v případě že nemáte na právnkía, tak tu jsou občanské poradny.

To není to co je teď potřeba řešit a především se nechceš chytit do smyčky, že dokud tento problém dostatečně uspokojivě abstraktně nevymyslíš, tak ona a její dítě budou zůstávat v nebezpečném prostředí. Primárně potřeují zajistit bydlení - můžou zůstat u matky?
Pak řešit jejich běžné fugování a zajištění peněz. Alimenty, příidavky, práce atp. Spolu s alimenty se dořeší i forma styku otce s dcerou.

Příspěvek upraven 09.07.20 v 10:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
9.7.20 10:13
@Nora4 píše:
@Veerr nezakáže, to bylo první, co jsme zjišťovali. I když by se mu to dokázalo, tak to, že je pedofil, neznamená, že nemá nárok vídat děti (obecně)

On s nejvetsi pravdepodobnosti pedofil neni. Valnou vetsinu sexualnich ataku vuci detem nemaji paradoxne na svedomi pedofilove, ale osoby, ktere maji nejakym zpusobem ztizenou moznost sexualnich kontaktu dle svych preferenci. A bohuzel se velke procento odehrava prave v rodinach.
U pedofila bych jeste (samozrejme s rezervou) byla schopna pochopit, ze se neovlada, ale tady to bylo (predpokladam) zpusobeno jinymi faktory-alkohol, drogy atd.
Malokdy byvam tak striktni, ale takove individuum bych si nepripustila ani do sirsiho okruhu znamych, natoz k diteti.
A ano, obecne i pedofil ma narok vidat sve dite, ale ne kdokoliv (at uz pedofil je ci ne), ktery ho sexualne jakkoliv atakoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama