Nevlhnu při sexu, čůrání pálí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 19:19
Nevlhnu pri sexu, curani pali

Asi měsíc zpatky jsem mela zanet, doktorka mi doporucila mast a nejake tablety na zavedeni dovnitr. Od te doby nevlhnu pri sexu, jak si „hrajeme“ tak jsem vlhka, ale pri sexu vevnitr ne. Pouzivame lubrikant, ale i tak me to dre a az to pali. Pote jakmile jdu curat tak me to boli az mam slzy. Co s tim? Uvazuju ze se objednám na gyndu. Mela jste nekdo nejaky takovy problem?

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 07.05.19 19:22

Očividně se jedná o zdravotní problém tak mazej na gyndu. Tady ti možná poradí, že máš psychický blok, ale z čeho? Ze zánětu? Pravděpodobně sis ho nedoléčila. Mazej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 19:26

@Lexter
Tady zakladatelka, lecila jsem si ho na dany pocet tablet co mi napsala doktorka.
Pote to bylo v poradku

Lexter
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 07.05.19 19:28
@Anonymní píše:
@Lexter
Tady zakladatelka, lecila jsem si ho na dany pocet tablet co mi napsala doktorka.
Pote to bylo v poradku

Kdeco se může vrátit. Předpokládejme, že léky zánět skoro zničili a část zůstala. Ta nabrala na síle a působí další problémy. Může dokonce postoupit výše a zlobit tam kde bys to nečekala. Proto chodíme na kontroly a v případě komplikací uvědomujeme ošetřujícího lékaře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:03
@Anonymní píše:
Asi měsíc zpatky jsem mela zanet, doktorka mi doporucila mast a nejake tablety na zavedeni dovnitr. Od te doby nevlhnu pri sexu, jak si „hrajeme“ tak jsem vlhka, ale pri sexu vevnitr ne. Pouzivame lubrikant, ale i tak me to dre a az to pali. Pote jakmile jdu curat tak me to boli az mam slzy. Co s tim? Uvazuju ze se objednám na gyndu. Mela jste nekdo nejaky takovy problem?

Sla bych znovu na stery a na vysetreni moci.
Pokud bude vse v poradku, zavadela bych lactobacily aspon tyden.

Váš příspěvek
Reklama