Nevolnost a bolení prsou

9.11.19 20:24

Nevolnost a bolení prsou

Ahoj holky chtěla by jsem se zeptat asi dva nebo 3 dny me strašně bolí prsa. Mám nevolnosti po každém jídle. Bolí mě i podbřišku. Test mám negativní. První nechránění pohlavní styk byl 28.10.2019.
Tak se chci zeptat zda je možné ze jsem těhotná ale na testu se to ještě neukazalo? Moc děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek večera :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13340
9.11.19 20:53

Brala jsi předtím antikoncepci? A kdy čekáš menses?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 21:01

@jizvíková
Antikoncepci jsem nebrala.
A menstruaci jsem nedostala poslední ms jsem měla v září tento měsíc jsem ještě menstruaci nedostala mám ji každou chvíli jinak někdy se stane ze nepřijde celý měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13340
9.11.19 21:05
@Sovička 00 píše:
@jizvíková
Antikoncepci jsem nebrala.
A menstruaci jsem nedostala poslední ms jsem měla v září tento měsíc jsem ještě menstruaci nedostala mám ji každou chvíli jinak někdy se stane ze nepřijde celý měsíc.

Tak testovat se má až dva týdny po styku, což ty ještě nemáš. Jenže pokud máš hodně anovulacnich cyklu, tak se to blbě odhaduje.
Jinak příznaky, které popisuješ se většinou ukáží až později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 21:48

@jizvíková
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
1.12.19 18:37

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli :baby_tone2:.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim:..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama