Nevolnost a pobolívání v podbřišku 4 měsíce po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nocoment
Nováček 5 příspěvků 31.08.18 09:23
Nevolnost a pobolivaní v podbřišku 4mesice po porodu.

Ahoj ???? mám problém jsem skoro 4mesice po porodu (císaři). No prostě poboliva mě v podbřišku semo tamo mě tam i píchne (na levé straně) tak nevím. Je mi i na zvracení před i po jídle. Asi je to možné být těhotná že? (Pro některé asi divná otázka ale nevím jak to po porodu chodí) :nevim:

Reakce:
Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 01.09.18 14:15
@nocoment píše:
Ahoj ???? mám problém jsem skoro 4mesice po porodu (císaři). No prostě poboliva mě v podbřišku semo tamo mě tam i píchne (na levé straně) tak nevím. Je mi i na zvracení před i po jídle. Asi je to možné být těhotná že? (Pro některé asi divná otázka ale nevím jak to po porodu chodí) :nevim:

Můžeš mít i srusty po porodu. Já je měla. Bolelo mě břicho právě i na té straně a bylo mi i špatné. Každopádně jestli nemáš MS je možné že můžeš být těhotná. Ale me třeba po porodu řekli že už být těhotná nemůžu a je fakt že já měla MS 3× do roka. A jen 2 dny vždy trvala. Otěhotněla jsem teď přes umělé oplodnění. Jestli máš negativní test zajdi na gyndu a stěžuje si, můžou to být srusty který se musejí vyndat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >