Reklama

Nevolnost a pobolívání v podbřišku 4 měsíce po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nocoment
Nováček 5 příspěvků 31.08.18 09:23
Nevolnost a pobolivaní v podbřišku 4mesice po porodu.

Ahoj ???? mám problém jsem skoro 4mesice po porodu (císaři). No prostě poboliva mě v podbřišku semo tamo mě tam i píchne (na levé straně) tak nevím. Je mi i na zvracení před i po jídle. Asi je to možné být těhotná že? (Pro některé asi divná otázka ale nevím jak to po porodu chodí) :nevim:

Reklama

Reakce:

Tehulinka3
Stálice 76 příspěvků 01.09.18 14:15
@nocoment píše:
Ahoj ???? mám problém jsem skoro 4mesice po porodu (císaři). No prostě poboliva mě v podbřišku semo tamo mě tam i píchne (na levé straně) tak nevím. Je mi i na zvracení před i po jídle. Asi je to možné být těhotná že? (Pro některé asi divná otázka ale nevím jak to po porodu chodí) :nevim:

Můžeš mít i srusty po porodu. Já je měla. Bolelo mě břicho právě i na té straně a bylo mi i špatné. Každopádně jestli nemáš MS je možné že můžeš být těhotná. Ale me třeba po porodu řekli že už být těhotná nemůžu a je fakt že já měla MS 3× do roka. A jen 2 dny vždy trvala. Otěhotněla jsem teď přes umělé oplodnění. Jestli máš negativní test zajdi na gyndu a stěžuje si, můžou to být srusty který se musejí vyndat

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama