Nevolnost, bolest břicha, bolest pod žebry v 16tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka00
Nováček 6 příspěvků 23.11.18 07:14
Nevolnost, bolest břicha, bolest pod žebry v 16tt

Holky, potřebuji uklidnit k doktorovi lítám s každou maličkosti až si připadám blbě :( jsem v 16tt a od včerejšiho dne je mi divně (na zvraceni) bolí mě pod žebry (když si lehnu bolest přestane), celkově mě poboliva spodek bříška do toho dostávám šílené křeče snad všude kde je to možné :( nejvíc mám strach že mě tohle vše postihlo ze dne na den, říkám si že je to v těhotenství asi normální, ale už v 16tt?

Reakce:
elda
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 23.11.18 07:18

Jeď k doktorovi. Tohle nevypadá hezky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >