Nevolnost – co dělat? Poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 08:52
Nevolnost co dělat poradte

Ahoj, Prosím o radu či podporu. V listopadu jsem prodělala salmonelu, bylo mi spatne hlavně po ránu, pak jsem mela asi 14 dni pokoj, ale pote se mi příznaky vrátili. Vytery ok. Bylo mi spatne cele vánoce, mam tři deti takže to bylo obtizne. Po svátcích a nabodcervena antidepresiv jsem byla na gastroskopii. VŠE OK jen mi bylo doporučeno vyloučit mléko pro intolerance, to jsem udělala a bylo mi lépe pak mi lékař řekl ať mléko po čase zkusím, to jsem udělala a bylo mi zase zle a to trvá opet již 14 dni. Ranní nevolnost a strach že mi bude spatne, spatne spaní, průjem, nechutenství a tak jsem se objednala na psychiatrii, myslíte že mi tam muzou pomoci, ráno musím fungovat, vypradit a odvézt deti jít do prace atd…Taky se bojim závislosti na AD, diky za rady

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3085 příspěvků 02.02.19 08:55

@madela no a nemas teda alergii? Kdyz jsi mleko zaradila a bylo ti zle…to asi psychiatr nepomuze…nebo aspon nepises, jak to s tim mlekem dopadlo :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 02.02.19 09:00

A co teda, jis mlecne dal nebo ne? Zkusila bych nasadit dietu, dobra probiotika biokult 14 nebo probio24. A vyckala. Salmonela je previt, streva dostanou zabrat.
Kdysi jsem prodelala nejakou strevni nakazu z kureciho masa, zabraly az atb, od te doby nesnesu jablka se slupkou a syrovatka, a oboje jsem pila a jedla denne. A je to uz spousta let. Tak je proste loupu a syrovatka nepiju.

madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 09:03
@Kukacka123 píše:
@madela no a nemas teda alergii? Kdyz jsi mleko zaradila a bylo ti zle…to asi psychiatr nepomuze…nebo aspon nepises, jak to s tim mlekem dopadlo :nevim:

Mám prý intoleranci na laktózu, ale nemělo by to byt na furt. Po tom, co mi bylo už jakz takz, tak jsem mela zkusit mléko, zkusila jsem a bylo mi blbe, ale tak jsem se psychicky rozhodila, že mi je spatne už 14 dni i když mliko a nic z mlika nekonzumuju. A tak jestli to není psychosomat., právě už nevím co mám dělat…

Kukacka123
Závislačka 3085 příspěvků 02.02.19 09:07
@madela píše:
Mám prý intoleranci na laktózu, ale nemělo by to byt na furt. Po tom, co mi bylo už jakz takz, tak jsem mela zkusit mléko, zkusila jsem a bylo mi blbe, ale tak jsem se psychicky rozhodila, že mi je spatne už 14 dni i když mliko a nic z mlika nekonzumuju. A tak jestli to není psychosomat., právě už nevím co mám dělat…

Takze nic mlecneho uz nepijes a nejis…chce to asi vysadit vse mlecneho, pokud to mas az tak…jinak nevim, jak moc je ti zle, to musis zhodnotit ty ;)

madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 09:09
@Verun83
@Verun83 píše:
Prave ze mléčného nejím nic a stejne to stoji za p…, už to trvá strasne dlouho a i když vím, že mi nic vazneho není, tak js stejne nervní, no ted jdu opet na radu na gastro, probiotika uživam, ale obvodak mi tvrdi, že mám uzkostnou poruchu. Nejlépe Ad, mám strach do toho jiti. ..bojim se útlumu, a musím fungovat pro ty svý tri ratolesti
ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 02.02.19 09:50

dojdi si na alergologii na testy , jen nechápu proč ad když je ti špatně po mlíku :think:

madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 09:59

@ka2ka no abych se vyklidila, ted v utery mi budou dělat krevní testy na potravinove alergie, obvodak si ale myslím, že to mám psychosomaticke, jako ze stres a tak ale ja v práci jsem v pohodě doma celkem taky, tak jediný co me stresuje je to ze mi není ok :P

Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 02.02.19 10:21
@madela píše:
@ka2ka no abych se vyklidila, ted v utery mi budou dělat krevní testy na potravinove alergie, obvodak si ale myslím, že to mám psychosomaticke, jako ze stres a tak ale ja v práci jsem v pohodě doma celkem taky, tak jediný co me stresuje je to ze mi není ok :P

Tak si kup antistres bylinny tablety od naturvity. Uzivaji se na noc, uklidni, ucinek trva i tak. Dal bych zkusila cordyceps. Ten mi pomohl s uzkosti, beru uz rok. Cordyceps premium 2 tablety rano a 2 v poledne.
Dodrzuj dietu. Dobre jsou i homeo arsenicum album 15ch nebo argentum nitricum 15ch to je na takove psychosomaticke projevy a na vyklidneni.

madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 10:26

děkuji něco zkusím, snad mi pomůžou na gastro a u psychiatra si alespon popovídám

ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 02.02.19 10:31
@madela píše:
@ka2ka no abych se vyklidila, ted v utery mi budou dělat krevní testy na potravinove alergie, obvodak si ale myslím, že to mám psychosomaticke, jako ze stres a tak ale ja v práci jsem v pohodě doma celkem taky, tak jediný co me stresuje je to ze mi není ok :P

jenže nástup ad mají tři měsíce, pokud nechceš lexaurin který je návykový
uvidíš co ti řeknou na alergologii, ale být tebou tak držím dietu a dám tomu čas ono se ti to uklidní

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 10:41

@madela ta intolerance může být jen přechodná. Já to taky měla. Před pár lety po střevní chřipce. Neměla jsem teda salmonelu, ale těžkou střevní chřipku. 14dni jsem snesla jen suchý rohlík a čaj. Pak pomalu zařadit dietní potraviny a cca po měsíci jsem byla jakž takž ok. Zhubla jsem 10kg. A měla jsem právě intoleranci na smetanu (respektive tučné mléčné výrobky). Vím že mi nejvíc vadila ta smetana, nemyslim šlehačku na dortu, tu jsem vůbec nejedla, ale i v jídle, převarena. Vždy jsem dostala křeče a pak........trvalo to pár měsíců, ale pak se to upravilo a teď už jim vše jako dřív.

madela
Nováček 7 příspěvků 02.02.19 11:24

Díky. ..uvidím, snad se to už nějak srovna, mlecne výrobky jsem uplne vypustila, má dole asi 7 kg a snad se mi srovnaji i nervy, dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >