Nevolnost jen z pachu čokolády

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
493
12.11.21 18:13

Nevolnost jen z pachu čokolády

Ahoj, mate někdo zkušenost?
Dlouhodobě se potykam s pocity na zvraceni a nevolnosti.. byl mi nalezen chronicky za ze žaludku. Co ale pozoruji, tak ze mi strašně vadí čokoláda, stačí když se na mi jen podívám nebo ji ucitim. Dnes jsem pekla kakaovou buchtu a bylo mi z toho pachů hrozne zle a ještě teď, když si na to vzpomenu.. těhotná nejsem.

Tušíte, co by to mohlo způsobovat? Dřív jsem sladké a čokolády milovala, ale kvůli potížím jsem je přestala jist a teď mi to děla toto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6531
12.11.21 18:26

Jo, vadí ti dráždění tukem - žlučník OK?

Já když ve 14 byla dva týdny u pásu v Čokoládce, tak jsem dva první dny sežrala asi kilo oříškových mléčných hrudek, pak se zblila a od té doby mi vadí tenhle pach tučné čokolády i třeba tučného Míšy, vše, kde je moc tuku v kombinaci s čoko-odérem..
(takže se to u mne týká třeba i Nutely a podobných výrobků i smetanové čokoládové zmrzliny..)
na druhou stranu pro linii je to fajn a neřeším to :lol:
prostě si dám ovocnou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
12.11.21 18:48
@Lucy75 píše:
Jo, vadí ti dráždění tukem - žlučník OK?Já když ve 14 byla dva týdny u pásu v Čokoládce, tak jsem dva první dny sežrala asi kilo oříškových mléčných hrudek, pak se zblila a od té doby mi vadí tenhle pach tučné čokolády i třeba tučného Míšy, vše, kde je moc tuku v kombinaci s čoko-odérem..
(takže se to u mne týká třeba i Nutely a podobných výrobků i smetanové čokoládové zmrzliny..)
na druhou stranu pro linii je to fajn a neřeším to :lol:
prostě si dám ovocnou ;)

Nutne potrebuju jit makat do cokolafovny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6531
12.11.21 19:04

@TeSudička :mrgreen: :mrgreen: věř mi, že za pár dní to tam fakt už pak nejí NIKDO ;) ten smrad máš i ve vlasech, botech, prostě Všude… prodávali nám tam tehdy (socík) zlomkovou čokoládu kilo za pár Kč (fakt nevím asi 10Kč) s už ani to tam nikdo nekupoval ;) (a to byla vážně kvalitní čokoška Maryša Rohatec..)
právě tehdy jsem se rozhodla, že se radši budu učit a pracovat hlavou než rukama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
12.11.21 19:56

Vždy nás na zdravce učili, že čokoláda je hlavně dráždidlo pro žlučník…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
12.11.21 19:57

@Lucy75 no prave!!! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu