Nevolnost, krvácení, deprese

1258
21.6.13 22:35

Nevolnost, krvaceni, deprese

Ahoj,
snad mi nekdo poradite, k doktorovi se dostanu az po vikendu :(
Minuly vikend mi zacalo byt docela zle, hlavne po ranu, myslela jsem si, ze patrim k tem malo zenam, ktere otehotnely pres prasky(beru pravidelne), ale v noci jsem zacala silne krvacet, tekla ze me krev proudem, pres den to bylo jen o malinko lepsi, sla jsem ke gynekologovi, teh. test negativni, na ultrazvuku nic nenasel, jen ze se mi tam nahromadil hlen, ze za to muzou prasky, dal mi tabletky, ktere vyvolaji stahy delohy, aby se mi vycistila, v pripade, ze budu dal tak moc krvacet, bude muset provest kyretaz…ty prasky jsem mela na necele dva dny, stahy jsem citila, bylo to dost neprijemne, pocit na zvraceni se zhorsil, ale uz jsem nekrvacela tak hrozne…jenze ted uz je to par dni a me je porad zle, mota se mi hlava, sotva v sobe udrzim jidlo, jsme unavena, nic me netesi, propadam depresim, jsem hnusna na vsechny okolo, i kdyz nechci…a nevim, jestli jsem si to jen vsugerovala, anebo mi to tak jen prijde, ale pripada mi, ze mam dost nafoukle bricho a vetsi prsa…ale posledni sex byl pred vice nez tremi(mozna 4) tydny, to uz by mel na gynde aspon podezreni, ne? Nebo myslite, ze je to porad z tech prasku? Je mi cim dal hur, mi prijde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
22.6.13 01:30

No slyším to prvně, ale jestli se ptáš na možné těhotenství, tak po 3 týdnech by byl test už minimálně s duchem… Ale teda co se ti děje, to je mazec 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
22.6.13 07:14

@Seizdra
No jo, koukam, ze jsem nijak neformulovala, na co se vlastne ptam :lol: ano, zda je mozne tehotenstvi ci co by to mohlo byt jineho…jinak mazec to je no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat