Nevolnost po gastroskopii

Anonymní
17.3.17 11:08

Nevolnost po gastroskopii

Hezky den preju, v utery jsem byla kvuli obcasnym nevolnostem na gastroskopii, nic mi nenasli. Nicmene od utery vecer je mi spatne, na zvraceni, ale nezvracim. Chci se zeptat, muze to byt nasledek toho vysetreni?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

56926
17.3.17 11:14
@Anonymní píše:
Hezky den preju, v utery jsem byla kvuli obcasnym nevolnostem na gastroskopii, nic mi nenasli. Nicmene od utery vecer je mi spatne, na zvraceni, ale nezvracim. Chci se zeptat, muze to byt nasledek toho vysetreni?

nikdy jsem toto nezažila - max bolest v krku, ale nevolnosti opravdu ne. Nejjednodužší je tam zavolat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3190
17.3.17 11:14

S největší pravěpodobostí to není kvůli gastroskopii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13212
17.3.17 13:13

Myslím, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 15:53

Dekuju za odpovedi :) Jen se zeptam, citili jste pri tom tlak v jicnu ci hltanu? Pri polknuti mi rekli, ze to nejhorsi mam za sebou, pritom horsi mi pak prisel ten tlak, ktery byl i pomerne bolestivy.

• Nahlásit
  • Citovat
205
17.3.17 16:38

Zřejmě to nebude z toho.. Já jsem po tom nevolnosti neměla. Raději si tam zavolej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.19 03:33
@Anonymní píše:

Tak já jsem byla před více jak 3 týdny na gastroskopii, bral mně dost biopsii a od té doby je mi dost zle, tak mně nikdy v životě nebylo. pořád na zvracení a nemůžu vůbec nic jíst. Doktor mi řekl, že to někdy bývá a že to přejde. Jenže to nepřechází spíše naopak. Byla jsem u jiného doktora, ten mi předepsal inhibitory protonové pumpy na kyseliny, Zkoušela jsem dva druhy a bylo mi po tom hůř. Nevím co dělat. Jak dlouho vám bylo špatně po gastroskopii? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.19 09:23

Podobná zkušenost

Ahoj,
Jsem na to podobně, před týdnem jsem byla na gastroskopie, nic moc nenašli, ale cca 4 dny se cítím mizerně, křeče v břiše, reflux trávicích šťáv, no nic moc. cekam zda to přejde. bolest v krku byla taky, ale už je pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.19 17:02
@Surikati píše:
Ahoj,
Jsem na to podobně, před týdnem jsem byla na gastroskopie, nic moc nenašli, ale cca 4 dny se cítím mizerně, křeče v břiše, reflux trávicích šťáv, no nic moc. cekam zda to přejde. bolest v krku byla taky, ale už je pryč

Máte to už lepší? Mně je pořád špatně poté gastroskopie nemůžu vůbec nic jíst po každém jídle je mi zle. Nonstop na zvracení. To jsem před tou gastroskopii neměla, když jsem držela moji dietu Tak mi bylo dobře. Neměla jsem k takovému amatérovi chodit, už byl nápadný ten brzký termín a prázdná čekárna. v nemocnici jsem nikdy po gastroskopii neměla problém. Nevím co dělat, hubnu. Byla jsem v nemocnici na pohotovosti a dostala jsem Helicid v infuzi. vůbec žádný účinek, Akorát jsem měla po ní alergii. Měla jsem už několik gastroskopií a nikdy se nestalo, že bych měla v puse chuť jak z jaru na mytí nádobí, doktor mi řekl že mohl zůstat saponát na hadici, to se absolutně stát nemůže. Tedy takhle mizerně mi nikdy nebylo. Jestli jsem něco chytla z endoskopu, nebo mě podráždil žaludek, ale krev nezvracím. Ale už je to přes měsíc, děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.19 21:07

Mně je již trochu líp, ale pocit na zvracení přetrvává, ale aspon ustoupily ty křeče. Taky beru Famosan a dávám si antacidum a samozřejmě lehčí jídla a dietu. Ale úplně ok to ještě není. Břicho pobolívá a nadýmaní mám taky.
Co poradit, sama nevím, protože se v tom plácám již taky nějakou dobu a gastroskopie mi fakt ale fakt nepomohla. Ještě jdu příští týden na UZ břicha.
Tak držím palce at se trochu uleví, jen asi je to běh na dlouhou trat a jsem přesvědčená, že ty hadičky fakt mohly žaludek podráždit a vše rozhodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama