Nevolnost po jízdě autobusem

20.4.17 20:36

nevolnost po jízdě autobusem

Zdravím všechny.

Brácha (14 let) snáší špatně jízdu autobusem. Včera jel se třídou na výlet (2 hodiny tam, 2 zpátky) když se vrátil byl unavený a nebylo mu dobře-což není ani tak neobvyklé, ale on si ztěžuje na bolest bříška a nevolnost i dnes. Myslíte, že je to v pořádku? Popřípadě jak mu můžu pomoci. Budu vděčná za popisy zkušeností a rady. :srdce:

Marry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17254
20.4.17 20:41

Klidně tam mohl něco špatného sníst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:45

Ahoj :) já byla typické blicí dítě :mrgreen: celé dětství až do dospělosti. Dělávalo se mi špatně v autobuse nebo i v autě pokud jsem už jako dospělá neřídila a pokud jsem seděla vzadu bylo mi zle pokaždé. Jako dítěti mi taťka dával kinedril a celkem dobře zabíral. Nevím jestli je to i případ tvého bratra, ale měla jsem to více méně asi vsugerované a už když jsem si do auta sedala, věděla jsem, že mi bude zle. Postupně jsem si to začala uvědomovat a odeznělo to samo :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.4.17 20:46

@Marrymay Ony teď „běhají“ různé virózy, takže klidně mohl i něco chytit a s autobusem to vůbec nemusí souviset. Nebo něco sníst, jak bylo uvedeno výše. Já bych se asi řídila tím, jak ho to břicho bolí. Nějak hodně výrazně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12015
20.4.17 20:49

Já jsem blici do teď :mrgreen:
Ale zle mi je jen během jízdy a tak max hodinu po jízdě.
Jestli je mu zle ještě druhý den, tak buď viróza a nebo něco špatného snědl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:49
@Amys píše:
@Marrymay Ony teď „běhají“ různé virózy, takže klidně mohl i něco chytit a s autobusem to vůbec nemusí souviset. Nebo něco sníst, jak bylo uvedeno výše. Já bych se asi řídila tím, jak ho to břicho bolí. Nějak hodně výrazně?

Říká že docela dost. To s tou virózou mě vůbec nenapadlo. Mockrát děkuju za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
20.4.17 20:50

@Barbora1993 ale to nebývá i druhý den. Jinak já měla totéž, ale v autobuse mě to přešlo, dokonce i ve vlaku už si můžu sednout proti směru jízdy, ale auto je pořád za trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:51
@Barbora1993 píše:
Ahoj :) já byla typické blicí dítě :mrgreen: celé dětství až do dospělosti. Dělávalo se mi špatně v autobuse nebo i v autě pokud jsem už jako dospělá neřídila a pokud jsem seděla vzadu bylo mi zle pokaždé. Jako dítěti mi taťka dával kinedril a celkem dobře zabíral. Nevím jestli je to i případ tvého bratra, ale měla jsem to více méně asi vsugerované a už když jsem si do auta sedala, věděla jsem, že mi bude zle. Postupně jsem si to začala uvědomovat a odeznělo to samo :) :)

Přesně můj příběh :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
20.4.17 20:54

Také mi bylo v dětství špatně když jsem jezdila autobusem. Používala jsem Kinedril.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
20.4.17 20:56

Teď je dobré Coccullinum, dcera s ním absolvovala i loď při větších vlnách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
20.4.17 20:56

@Marrymay @Barbora1993 Tak u mě to vsugerované není… a blbě je mi furt :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70147
20.4.17 21:01

@vokishka Tak loď mi třeba nevadí… u mě je to kombinace míhání krajiny (nebo mapy) před očima a určité frekvence co vydává motor - v dieselu je to horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.4.17 21:06
@Marrymay píše: Říká že docela dost. To s tou virózou mě vůbec nenapadlo. Mockrát děkuju za radu

Ještě bych si hlavně „ošéfovala“ případný slepák. To si radši vygoogli, abyste nic nezanedbali. A držím palce, ať je to radši jen nějaká ta viroza a je brzy fit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.4.17 21:07

@j.a.n.i1 Mně loď taky nevadí, ale jednou jsem se plavila vznášedlem a ač normálně v jakýchkoliv prostředcích na nevolnosti netrpím, tak tady jsem si jízdu moc neužívala, byla to fakt hrůza :lol: Jak to skákalo po těch vlnách a houpalo se to na všechny strany, dělalo mi to s žaludkem divy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 21:26
@j.a.n.i1 píše:
@vokishka Tak loď mi třeba nevadí… u mě je to kombinace míhání krajiny (nebo mapy) před očima a určité frekvence co vydává motor - v dieselu je to horší.

jen řpi jízdě v dopravních prostředcích nebo máš citlivější žaludek celkově?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama