Nevolnost po mléku?

334
15.12.18 18:02

Nevolnost po mléku?

Zdravím,

Příspěvek upraven 18.12.18 v 09:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15280
15.12.18 18:48

Já to taky měla ze dne na den, sýry můžu, trochu mléka do kafe apod, ale jak si dám třeba hrnek kakaa tak je mi hrozně zle. Nějaká slabší nesnášenlivost laktózy. Tak zkuste koupit nějaké jiné mléko buď dělají s nižším obsahem laktózy a nebo třeba nějaké to mandlové, já si dávám třeba kakao z rýžového mléka. Prostě zkusit vypozorovat jestli to teda taky má jenom z toho čistého mléka. Kdyztak k dr na testy na laktozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23548
15.12.18 19:30

My jsme museli doma už dávno odbourat kakao, pili jsem ho jen jednou v roce na Štědrý den k vánočce. Všem nám po něm bylo těžko :think:
Dcera od malinka odmítala mléčné výrobky, až začala mluvit, říkala, že ji po nich bolí břicho. UM nikdy neměla, dlouho jsem kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
16.12.18 05:39

Kdybych takhle casto pila mliko, bude mi zle taky.
Zkus to nahradit nejakym rostlinym a uvidis. Nebo bezlaktozove.

• Nahlásit
  • Citovat
41
16.12.18 09:41

Tolik mléka moje 3 děti nevypíjí ani za 2 týdny. :lol: Navíc mléko není tak zdravé, tak jak všude slyšíme. Za 1. člověka zahleňuje, za 2. mléko odvápňuje kosti a kdo často pije mléko, tak se mu často lámou kosti, všude se vypráví, že se mléko musí pít kvůli vápníku, ale to není pravda, jestli chcete mít zdravé kosti tak jezte mák v tom je nejvíce vápníku. Mléko normálně používám jen když peču nebo vařím, ale jen velmi málo, je dost nezdravé. Já mléko nepiji od dětství a nikdy jsem nic neměla zlomeného a mléko mi vážně nechybí. A když dcerku bolí bříško, mohla by mít alergii na laktózu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hannna.Kol
17.12.18 09:53

U nas to mame skoro vsichni, proste nam mleko nesedi :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama