Reklama

Nevolnost po oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:20
Nevolnost po oplodneni

Dobry den, s manzelem se snazime o miminko. Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství? Prvni „oplodnovaci sex“ jsem meli v dobe me ovulace presne pred mesicem. MS jsem nedostala, ale testy jsou negativni :(

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 19:30

@pomochorito těhotenství určitě ne.. spíš alergie, nech si udělat testy..

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 12.12.17 19:33

Těhotenství fakt ne, přečti si něco o fungování lidského těla… Asi alergie, ale nejlépe ti poradí lékař.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:39

@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 12.12.17 19:40
@pomochorito píše:
@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

Nemáš načtěno, protože to bys věděla, že den po styku žádné příznaky mít v žádném případě nemůžeš.

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 19:55

@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Whitedog
Závislačka 2637 příspěvků 12.12.17 20:05

Ani alergie, ani těhotenství - moc se pozoruješ. Přestaň na to myslet, přestaň se pozorovat a nech tomu volný průběh. Až budeš těhotná, tak to poznáš, věř mi - rozhodně to ale nebude den ani dva po styku.
Něco si přečti, ať víš, jak funguje lidské, resp. ženské tělo.
Muž by mohl vynechat pálivé a kořeněné - to by pálení způsobovat mohlo, stejně jako zvýšení kvasinek v pochvě po styku, což je naprosto běžné. Pomáhá jít se po sexu hned vyčůrat.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 20:17

@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 12.12.17 20:21
@pomochorito píše:
@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

Ty asi nevíš, co píšeš, protože jsi psala…„Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství“

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 12.12.17 20:21
@čikolka píše:
@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Hned asi vteřinu po ejakulaci :pankac:

histep
Závislačka 3267 příspěvků 12.12.17 20:23

Den po styku to nemuze byt tehotenstv. Alergie na sperma mozna, ale taky muze partner mit nejakou moc prima infekci :poblion:

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 20:27

@radkka tak tak, :mrgreen: Vždyť znám své tělo :mrgreen: @histep ta infekce, mě taky napadla. :think:

Včelička992
Závislačka 3347 příspěvků 12.12.17 21:03

Ja jsem to pochopila tak, ze pred mesicem meli nechraneni styk v dobe ovulace a ted ji to pri sexu pali a boli a menstruaci nedostala. Ja si myslim, ze tehotna budes. Zkus si koupit jiny test a nebo zajdi na gynekologii a tam ti reknou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >