Nevolnost po oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:20
Nevolnost po oplodneni

Dobry den, s manzelem se snazime o miminko. Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství? Prvni „oplodnovaci sex“ jsem meli v dobe me ovulace presne pred mesicem. MS jsem nedostala, ale testy jsou negativni :(

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 12.12.17 19:30

@pomochorito těhotenství určitě ne.. spíš alergie, nech si udělat testy..

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.12.17 19:33

Těhotenství fakt ne, přečti si něco o fungování lidského těla… Asi alergie, ale nejlépe ti poradí lékař.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:39

@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.12.17 19:40
@pomochorito píše:
@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

Nemáš načtěno, protože to bys věděla, že den po styku žádné příznaky mít v žádném případě nemůžeš.

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 19:55

@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Whitedog
Závislačka 2618 příspěvků 12.12.17 20:05

Ani alergie, ani těhotenství - moc se pozoruješ. Přestaň na to myslet, přestaň se pozorovat a nech tomu volný průběh. Až budeš těhotná, tak to poznáš, věř mi - rozhodně to ale nebude den ani dva po styku.
Něco si přečti, ať víš, jak funguje lidské, resp. ženské tělo.
Muž by mohl vynechat pálivé a kořeněné - to by pálení způsobovat mohlo, stejně jako zvýšení kvasinek v pochvě po styku, což je naprosto běžné. Pomáhá jít se po sexu hned vyčůrat.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 20:17

@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.12.17 20:21
@pomochorito píše:
@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

Ty asi nevíš, co píšeš, protože jsi psala…„Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství“

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 12.12.17 20:21
@čikolka píše:
@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Hned asi vteřinu po ejakulaci :pankac:

histep
Závislačka 2893 příspěvků 12.12.17 20:23

Den po styku to nemuze byt tehotenstv. Alergie na sperma mozna, ale taky muze partner mit nejakou moc prima infekci :poblion:

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 20:27

@radkka tak tak, :mrgreen: Vždyť znám své tělo :mrgreen: @histep ta infekce, mě taky napadla. :think:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 12.12.17 21:03

Ja jsem to pochopila tak, ze pred mesicem meli nechraneni styk v dobe ovulace a ted ji to pri sexu pali a boli a menstruaci nedostala. Ja si myslim, ze tehotna budes. Zkus si koupit jiny test a nebo zajdi na gynekologii a tam ti reknou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama