Nevolnost po oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:20
Nevolnost po oplodneni

Dobry den, s manzelem se snazime o miminko. Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství? Prvni „oplodnovaci sex“ jsem meli v dobe me ovulace presne pred mesicem. MS jsem nedostala, ale testy jsou negativni :(

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 19:30

@pomochorito těhotenství určitě ne.. spíš alergie, nech si udělat testy..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.12.17 19:33

Těhotenství fakt ne, přečti si něco o fungování lidského těla… Asi alergie, ale nejlépe ti poradí lékař.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 19:39

@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.12.17 19:40
@pomochorito píše:
@radkka to mam samozřejmě nacteno. Bolest prsou, zvraceni, spineni, unava, vynechana MS. Tak se alergie snad neprojevuje.

Nemáš načtěno, protože to bys věděla, že den po styku žádné příznaky mít v žádném případě nemůžeš.

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 19:55

@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Whitedog
Závislačka 2652 příspěvků 12.12.17 20:05

Ani alergie, ani těhotenství - moc se pozoruješ. Přestaň na to myslet, přestaň se pozorovat a nech tomu volný průběh. Až budeš těhotná, tak to poznáš, věř mi - rozhodně to ale nebude den ani dva po styku.
Něco si přečti, ať víš, jak funguje lidské, resp. ženské tělo.
Muž by mohl vynechat pálivé a kořeněné - to by pálení způsobovat mohlo, stejně jako zvýšení kvasinek v pochvě po styku, což je naprosto běžné. Pomáhá jít se po sexu hned vyčůrat.

pomochorito
Nováček 3 příspěvky 12.12.17 20:17

@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.12.17 20:21
@pomochorito píše:
@radkka ty asi numis cist, protoze jsem psala, ze je to mesic a ze to bylo v dobe ovulace

Ty asi nevíš, co píšeš, protože jsi psala…„Vzdy po jeho ejakulaci me druhy den vsechno pali a take mam dost podivny pocit v podbrisku, je mi na zvraceni a pridava se tez spineni. Muze to byt alergie na sperma? Nebo snad těhotenství“

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.12.17 20:21
@čikolka píše:
@radkka :palec: :mrgreen: No čtu to ledacos, ale příznaky těhotenství den PO. A co takhle ještě driv, než vyšel ven :mrgreen:

Hned asi vteřinu po ejakulaci :pankac:

histep
Závislačka 3659 příspěvků 12.12.17 20:23

Den po styku to nemuze byt tehotenstv. Alergie na sperma mozna, ale taky muze partner mit nejakou moc prima infekci :poblion:

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 12.12.17 20:27

@radkka tak tak, :mrgreen: Vždyť znám své tělo :mrgreen: @histep ta infekce, mě taky napadla. :think:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 12.12.17 21:03

Ja jsem to pochopila tak, ze pred mesicem meli nechraneni styk v dobe ovulace a ted ji to pri sexu pali a boli a menstruaci nedostala. Ja si myslim, ze tehotna budes. Zkus si koupit jiny test a nebo zajdi na gynekologii a tam ti reknou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >