Nevolnost po preeklampsii

5
3.10.19 13:03

Nevolnost po preeklampsii

Dobrý den, chtěla bych se touto cestou zeptat jestli má někdo podobné problémy jako já. Možná i trochu uklidnit, že bude zase všechno v pořádku, protože už jsem z toho všeho na dně. Před několika týdny jsem prodělala těžkou preeklampsii s eklamtickým záchvatem bohužel se špatným koncem pro moje miminko. Udělali mi cisařský řez a byla jsem 3 dny na ARU kde mi postupně splaskávalo celé tělo. Teď už jsem doma a se vším se postupně i když těžko vyrovnávám. Už to bylo vše dobré, ale při první menstruaci vše začalo znovu. Bylo mi hrozně celé dny jsem jen ležela byla jsem schopna jen dojit na zachod. Postupně se to zlepšuje jeden den je to lepší jinej zase hrozný. Motá se mi hlava, je mi na omdlení, občas mě i bolí hlava. Nemůžu nikam jít po chvíli si musím hned sednout. Už to trvá 2 týdny a bojím se aby to nebylo něco závažného. Doktorka mi řekla že musím být trpělivá, protože můj stav byl opravdu vážný a nemám počítat s tím že to bude všechno hned ok. Do toho všeho jsem už na tom psychicky špatně, že se bojím uplně všeho. Proto jsem se rozhodla aspoň touto cestou se zeptat jestli někdo měl také po preeklampsii podobné problémy a jak dlouho to trvalo. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

368
3.10.19 15:21

Radu nemám, ale je mi líto, co Tě potkalo a přeji hodně síly :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.19 11:35

Neboj, bude to dobré. Já jsem po preeklampsii byla nepoužitelná celé šestinedělí. Postupně mi vysazovali prášky na tlak a pak najednou vše dobré a psychika se také srovná. Bude to ale trvat. Je mi moc líto co se ti stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
5
4.10.19 12:01

Děkuji za uklidnění. Už jsem aspoň trochu klidnější. Bylo něco co Vám pomáhalo třeba nějaké čaje nebo vitamíny? Já mám aspoň hořčík. Chodila jste ven na procházky? Mě se vždy venku udělá líp. Ale můžu jen na chvilku a někam si sednout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama