Nevolnost - poporodní deprese?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 10:47
Nevolnost-poporodni deprese?

Zdravím. Mám problém od porodu. Týden po porodu jsem měla horečku 38 - na nic nepřišli z čeho to bylo. Další týden jsem měla večer nevolnost od žaludku, přidala se bolest v podbrisku - na gynde na nic nepřišli. Nevolnosti se mě teď drží. Před 14 dny jsem měla zase horečku a špatně od žaludku, 3 dny jsem nemohla jist, šla jsem na pohotovost, kde mi pichali injekci a za 2 dny to bylo dobrý. Predevcirem mi to zase začalo, nemůžu do sebe nic dostat, po jidle mi je strašně zle, je mi zle i když na jídlo jen pomyslím. Včera jsem tedy šla na kontrolu ke svy obvodacce a tam jsem se už z toho rozbrecela a sdělila mi ze půjdu na psychiatrii, ze mám poporodni deprese ????‍♀️ Při stolici mám krev, muže to byt z toho, nebo vážně skončím na antidepresivech?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 10:53

Ještě zmiňuji, ze plně kojim. Mám cca 43kg. Podle mě jsem vystavena z kojeni. Malý z flašky pít ale neumí. Rada bych se nejedla, ale nejde to. Co mám tedy dělat? Je mi slabo, na omdleni, klepu se, včera teplota 37,1. Když jsem sama doma a udělá se mi takhle špatně, dostanu paniku ze zkolabuju a kdo se postará o malyho :,(

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 18.04.18 10:58

Máš krev při stolici, jakože opravdu z konečníku? Pak je problém tam, nech se vyšetřit. K psychiatrovi by potřebovala asi spíš doktorka 8o

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 10:58

Mě po druhém porodu taky bylo zle od žaludku taky jsem nemohla jíst, přešlo to samo, jedla jsem malinko a jen to co jsem měla chut.

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 10:59
@radkka píše:
Máš krev při stolici, jakože opravdu z konečníku? Pak je problém tam, nech se vyšetřit. K psychiatrovi by potřebovala asi spíš doktorka 8o

dneska je to móda všechno se léči na psychiatra :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:00

@radkka vždy při utreni tam je jasná krev, i když jsem měla průjem, tak tam byla krev. Konecnik mě nebolí. :nevim: dneska mi brala krev a podle výsledku se uvidí, jestli to bude prý mít na co svést a kdyžtak ten psychiatr :,(

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 11:08
@Anonymní píše:
@radkka vždy při utreni tam je jasná krev, i když jsem měla průjem, tak tam byla krev. Konecnik mě nebolí. :nevim: dneska mi brala krev a podle výsledku se uvidí, jestli to bude prý mít na co svést a kdyžtak ten psychiatr :,(

prosím tě a nemáš jen hemeroidy? dej si kousek čokolády, nebo hranolky nebo jablko cokoliv tě napadne a nemysli na to máš rozhozený hormony tak tě z toho zlobí žaludek to fakt psychiatr nevyléčí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:17

@ka2ka leda ze by to byli nějaký vnitřní hemeroidy :nevim: konecnik vylezlý nemám. Jsem už 10 týdnů po porodu a všechno bylo v pohodě, až na ty horečky. Teď si akorát ty deprese budu namlouvat :D

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 11:20
@Anonymní píše:
@ka2ka leda ze by to byli nějaký vnitřní hemeroidy :nevim: konecnik vylezlý nemám. Jsem už 10 týdnů po porodu a všechno bylo v pohodě, až na ty horečky. Teď si akorát ty deprese budu namlouvat :D
:lol: tak to když si je budeš namlouvat tak to je dobrý, hele já taky nemohla jíst a holt jsem jedla málo a všechno co jsem měla chut a ono se to samo zpravilo tak neboj bude dobře

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 18.04.18 11:21
@Anonymní píše:
@radkka vždy při utreni tam je jasná krev, i když jsem měla průjem, tak tam byla krev. Konecnik mě nebolí. :nevim: dneska mi brala krev a podle výsledku se uvidí, jestli to bude prý mít na co svést a kdyžtak ten psychiatr :,(

Trvala bych na vyšetření od odborníka… Krev není normální, můj ex měl zánět střev, měl jak natrávenou krev ve stolici, tak i čerstvou, červenou… Léčí se s tím už X let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:24

Holky Dekuju, zase mám lepší náladu :) od včera jsem si říkala, ze ze mě ještě udělají blázna :D každopádně se nechám víc vyšetřit a změním doktora, stejně je daleko ode mě

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 18.04.18 11:34

Určitě bych též zkusila jíst jen malinko a neřeš to, co jíš. Když budeš mít chuť na čokoládu tak si ji dej. Dej si vše, na co dostaneš chuť ;). A určitě změň doktora, krev ve stolici má svůj původ, ale nemyslím, že by byl psychický. Ale třeba být může, nevím. Každopádně pro svůj klid bych též zašla k odborníkovi. Kdyby byl někde problém, ať se řeší co nejdříve, ale nechci tě strašit. Jen to, že krev ve stolici asi psychiatr nevyléčí.
Pokud budeš mít zájem, písni mi sz, napíšu ti víc ;).
A neboj, bude to dobré. Hormony se srovnají a ty si budeš plně užívat miminka :srdce:

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 18.04.18 11:36
@Anonymní píše:
Holky Dekuju, zase mám lepší náladu :) od včera jsem si říkala, ze ze mě ještě udělají blázna :D každopádně se nechám víc vyšetřit a změním doktora, stejně je daleko ode mě

Ať to dobře dopadne :kytka:

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16511 příspěvků 18.04.18 11:51
@Anonymní píše:

probůh, ty krvácíš z konečníku a ona ti udělá dg. jen z odběru krve? A na zadek se ti někdo díval? Můžeš tam mít poporodní poranění, hemoroid, polyp ve střevě či další věci. Ale ty první dvě jsou nejpravděpodob­nější. Zajdi na gyndu, at ti na to koukne, ev. poše k proktologovi :kytka:

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 18.04.18 12:03
@pe-terka píše:
probůh, ty krvácíš z konečníku a ona ti udělá dg. jen z odběru krve? A na zadek se ti někdo díval? Můžeš tam mít poporodní poranění, hemoroid, polyp ve střevě či další věci. Ale ty první dvě jsou nejpravděpodob­nější. Zajdi na gyndu, at ti na to koukne, ev. poše k proktologovi :kytka:

Taky nechápu :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >