Nevolnost u druhého těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaťuleks
Povídálka 22 příspěvků 23.02.17 14:32
nevolnost u druheho tehotenstvi

Maminky, chtela bych se zeptat, kdyz jste byly podruhe tehotne, bylo to co se tyce nevolnosti stejne jako u prvniho? Nebo treba u prvniho vam bylo dobre, zadna nevolnost a u druheho vam bylo spatne?
Je to zvlastni dotaz, ale planuji svatbu a planujeme mimi.

Reakce:

Qwentin
Hvězda diskuse 64341 příspěvků 23.02.17 14:34
@kaťuleks píše:
Maminky, chtela bych se zeptat, kdyz jste byly podruhe tehotne, bylo to co se tyce nevolnosti stejne jako u prvniho? Nebo treba u prvniho vam bylo dobre, zadna nevolnost a u druheho vam bylo spatne?
Je to zvlastni dotaz, ale planuji svatbu a planujeme mimi.

Ahoj. Tak za mne mohu říct, že u prvního těhotenství jsem skoro 2 měsíce zvracela, zatímco u druhého pořád nic a to jsem skoro v 9.týdnu…

Pavlínka1988
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 14:34

U prvniho a druheho mi bylo stejne. Dobre, zadne nevolnosti. Byli to kluci. U tretiho hned od 6 tydne blbe. Ale nevim, co to bylo…nedopadlo to :(

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 14:36

Ano, já to tak mám - u prvního jsem do porodu pomalu nevěděla, že jsem těhotná.. teď jsem v 18tt a je mi o 100% víc zle, všechno mi smrdí a momentálně jsem v nemocnici s častým tvrdnutím břicha. Každé těhotenství je jiné..

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 23.02.17 14:40

Já čekám už třetí, ale každé těhotenství jsem měla úplně jiné. U prvního těhotenství mi blbě nebylo vůbec, u druhého se cca 14 dní střídaly stavy, kdy mi bylo blivno, návaly, žaludek na vodě - vždycky po 3 dnech a teď u třetího jsem si to vyžrala a do 9tt. to bylo peklo. Bylo mi zle od rána do večera, ven jsem neodešla bez pytlíku v kapse, byla jsem naprosto nepoužitelná a jen jsem ležela. Takže pokaždé to bylo úplně jinak.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 23.02.17 14:42

U prvního mi nebylo absolutně nic, nebýt rostoucího břicha, nevím, že jsem těhotná. U druhého mi bylo lehce blivno, ale spíš jen pocit žaludku na vodě, nezvracela jsem. U dalších tak nějak na střídačku. Teď jsem 25.tt a zvracela jsem ještě min. týden :roll: Každé těhotenství je jiné a obávám se, až tak to naplánovat nejde :kytka:

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 23.02.17 14:47

Každé těhotenství je to horší a horší. Ale každá z nás to má úplně jinak. Já bych na tvém místě počkala s miminkem až na svatební noc :D. Jednak si užiješ svatbu, svatební noc získá úplně jiný rozměr, a když se zadaří, máte o čem vyprávět :D.

Ewinkazakr
Kecalka 227 příspěvků 23.02.17 14:49

Ahoj, tak me u prvniho tehotenstvi bylo dobre celou dobu a u druheho mi bylo spatne do ctvrteho mesice, pak uz mi cele tehotenstvi bylo dobre :) ale zvracela jsem jen jednou, spise jsem mela velkou nechut k jidlu, treba snist cely obed bylo nemozne a sladke me natahovalo, jen jsem ho videla :) celkove jsem mela i jine chute, u prvni dcery jsem porad jedla ovoce a ujizdela na gumovych bonbonech, u druheho syna jsem jedla po kilech melouny a mela vetsi chut na slane a maso :) takze za me kazde tehotenstvi jine, ale jinak uplne stejne (mela jsem problem s krvacenim na zacatku a to u obou deti ve stejnem tydnu :?) a porod byl kazdy uplne jiny, ale to uz je jina kapitola :lol: tak at se miminko zadari :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 23.02.17 14:52
@Janli píše:
Každé těhotenství je to horší a horší. Ale každá z nás to má úplně jinak. Já bych na tvém místě počkala s miminkem až na svatební noc :D. Jednak si užiješ svatbu, svatební noc získá úplně jiný rozměr, a když se zadaří, máte o čem vyprávět :D.

Jo, tak tohle u mě sedí. Nechci vidět, co by bylo při čtvrtém. :mrgreen:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 23.02.17 15:07

Bylo mi víc špatně u druhého než u prvního. Už i to první byla celkem hrůza. Se třetím asi nevylezu bez blicího pytlíku. :mrgreen:

nani77
Kecalka 411 příspěvků 23.02.17 15:14

První těhu jsem problila až do porodu, teď jsem na konci 11.tt a zatím je to stejné… jak ráda bych, aby bylo každé těhotenství jiné. :-(

MBrno
Kecalka 340 příspěvků 23.02.17 15:57

Prvni tehu vcelku dobry. Druhy des bes, nezvracela jsem moc, ale blbe mi je jeste i ted, a to mam par dni do porodu.

kaťuleks
Povídálka 22 příspěvků 23.02.17 18:58

Dekuju vsem za odpovedi. My chceme zacit zkouset od jara, doufam, ze se to povede co nejdrive. A premyslime, ze bychom se letos vzali, ale prave nevim jestli do toho jit, abych vubec svatebni den zvladla :) prvni tehu mi nebylo spatne, doufam, ze i druhe zvladnu v pohode. Zvraceni je moje nocni mura. Nebo proste se vzit az pristi rok s miminkem :)

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 00:19
Prosím o radu

@Dobrý večer, prosím o radu:/
Už druhý den mám nevolnosti, nejspíš od žaludku. mám pocit na zvracení jako by mě tam něco tlačilo ( jen včera jsem zvracela 2× dnes se držím).Bolest v podbříšku ( jako před MS), občas mě bolí žaludek. Hodně piju, mám častěji hlad. Teplota v ústech je 37, v pochvě 37.4, a v podpaží je 36,9. Pochva(vchod) je mírně začervenalá, občas zasvědí. Výtok je mléčné barvy ale nezapáchá a Není pořád. Po skončení MS sem vysadila antikoncepci tak nevím kdy má přijít MS. Byla jsem u gynekologa a ten mi udělal stěry jestli to není zánět (podíval se ultrazvukem letem světem (nepečlivý, vyšetření bolelo :cert: ) tak prý těhotná nejsem.)
Holky, maminky… nevím co dělat :/ a co si myslet. V úterý mám až výsledky ze stěrů :/ nevíte někdo co by to bylo? :,( :,( :,( :,( :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >