Nevolnost v 1. - 2. týdnu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
9.7.09 16:07

Nevolnost v 1. - 2. týdnu těhotenství

Ahoj holky, prosím Vás chtěla jsem se jen zeptat, zda je možné pociťovat ranní nevolnost v úplném začátku těhotenství (1. - 2. týden). Děkuji za odpovědi.

Racka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15672
9.7.09 16:17

Těhotenství se měří od prvního dne poslední menstruace, takže 1.-2. týden by byl ještě před ovulací a tedy i oplodněním. Asi myslíš 1.-2.týden po oplodnění, že jo? (tj 3.-4.týden těhotenství)

Určitě jo, při mých dvou těhotenstvích jsem nevolnost pocítila ještě před vynecháním menstruce, ale určitě bych to nebrala jako příznak těhotenství. Jestli se snažíte o mimi, tak to může být i „vsugerované“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18648
9.7.09 16:24

Mě je na zvracení bezprostředně před každou MS, takže těhotenství podle toho asi určit nejde.. holt musíme počkat až na to vynechání a pozitivní testík… Držím palce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37719
9.7.09 18:40

Jak pravidla hkac- nevolnost v 1-2 TT citi fakt jen hypermagor :-)))
v 3-4 ji citi vetsina snazilek cela leta ve vsech cyklech - a obvykle se to tez ukaze jako psychogenni (ale ty, co otehotni, pak rikaji „ja to vedela“).
Ja citila nevolnost az kolem 8 TT

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
9.7.09 18:49
Pudloslava píše:
Jak pravidla hkac- nevolnost v 1-2 TT citi fakt jen hypermagor :-)))
v 3-4 ji citi vetsina snazilek cela leta ve vsech cyklech - a obvykle se to tez ukaze jako psychogenni (ale ty, co otehotni, pak rikaji „ja to vedela“).
Ja citila nevolnost az kolem 8 TT

Já to ale ve svém prvním a třetím těhu poznala už v tom 3.a4.týdnu - a věděla jsem to :lol: :lol: :lol: (ovšem povedlo se nám napoprvé :wink: ) Při prvním těhu mi bylo blbě hodinu „po“ a celých následujích 14 dní jsem mohla jíst jen jeden jediný druh jogurtů, pak jsem objevila // a nevolnosti rázem přestaly. Při druhém těhu mi naopak blbě zezačátku nebylo, začalo to až těsně po objevení // v době očekávané MS a trvalo dva měsíce, dokud těhu nezamlklo :( Teď při třetím jsem si dělala test 5 dní před očekávanou MS, protože mi bylo pěkně blbě (test byl pozitivní) a blbě je mi od té doby pořád (a doufám, že ještě nějakou dobu bude a hlavně že ty nevolnosti budou mít mnohem větší smysl než minule).

Takže podle nevolností fakt nic nepoznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
10.7.09 13:29

Mno - při prvním těhu jsem si první měsíc snažení nevolnosti úspěšně sugerovala - asi je to dost běžné. Při skutečném otěhotnění mi skutečně hned 1-2 (tedy 3-4tt) týden bylo blbě, ale ne od žaludku - bylo mi, jako když mám chřipku bez horečky a takové té slabosti - návaly horka a zimnice, motání hlavy, třas, taková vnitřní vyklepanost… Ale jen u toho prvního těhu. U druhého nevím, přišla jsem na něj v 10. tt, takže jsem případné příznaky přičítala něčemu jinémuu třetího nic, jen únava, ale to tak až ve 2. měsíci… Je to hodně individuální, a opravdu, jak psala myslím Pudla, se to snadno sugeruje

Eva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.7.09 13:37

Já jen právě, že někde píšou, že nevolnosti mohou nastat od 2. týdne.
Já věřím, že to je spíš vsugerováno…ale co kdyby :)

Podle toho co mi popisovala kamoška, tak to vypadá spíš na problém s tlakem, ale ten jsem nikdy neměla.

Za chvíli to bude rok co se snažíme, tak už asi blázním a hledám všelico, jen aby to už bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
26.12.11 10:29

S přítelem jsme se začali snažit 12.prosince.. Dost se od doby snažení pozoruju(nejde to překonat :oops: ) a od ovulace se cítím tak nějak jinak-takové jakoby tahání v podbřišku,sem tam nějaké to dloubání(dost podobné pocitu,který jsem měla během 1.těhotenství),citlivé bradavky(na to běžně netrpím)a pravidelně luxuju lednici,pobolívá mě hlava a jsem taková cíťa,že mě rozbrečí i vánoční koledy . HA neberu měsíc. Miminko bych si moc přála. Jen si říkám,jestli za ty příznaky nemůže třeba sugesce.. MS mám dostat na Silvestra. Můžou to být skutečné příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18223
26.12.11 10:32

To ti nikdo neřenkne. Smozřejmě, že mužou :palec: ale taky muže tvé tělo překonávat hodmonální bouři po vysazení antikoncepce :nevim: držím moc pěstičky :srdce: kdy jsi měla ovulaci? Resp. kdy bude čas n test. Na příznaky by mohlo být sice brzy, ale každá žena je jiná a někdo to skutečně pozná skoro hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
26.12.11 10:42

Ovulaci jsem měla myslím 15.prosince… Antikoncepci jsem měla nízkohormonální,tak doufám ,že to nebude tím. Ty příznaky začali cca 5 dní po tom,co jsme začali s přítelem pracovat na mimču a jsou pořád stejné. Takový ten pocit,jako před menstruací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
26.12.11 11:00

Ahoj Gabčulindo, mám to úplně stějně jako ty. HA jsem vysadila koncem listopadu a v polovině prosince jsme začali s manželem pracovat na miminku. Od té doby mě skoro denně pobolívá v podbřišku jako před menstruací, ale spíše si fakt myslím, že je to reakce těla na vysazení HA. Uvidíme…každopádně, kdy si budeš dělat TT? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
26.12.11 11:34

Když se dostaví MS ,tak asi vůbec,ale když ne,tak to zkusím teď v neděli. MS jsem měla vždycky pravidelnou a u prvního těhotenství jsem plašila,TT jsem dělala snad každé 3 dny :mrgreen: a nic a najednou MS nikde. a voilá -teď mám tříletýho lumpík… Dobře,přiznávám se-i teď už jsem se zkoušela testnout,ale nic.. Je ještě brzo(podle mě).. Držím moc palečky,aby Vám to vyšlo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
26.12.11 11:39

tak to budem testovat stejně :lol: , ale nevím jestli to vydržím do neděle :think: snad nám to vyjde oběma :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
26.12.11 11:47

Taky si říkám,že do neděle to fakt nedám :oops: Na tohle nemám vůli :D Taky doufám,že se zadaří.. Byl by to pozdní dárek pod stromeček :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
26.12.11 14:30

Řekla bych, že je to možné (3-4tt).Alespoň u mně to takhle bylo, že po cca 10 dnech mě začala neskutečně pálit žáha (tento pocit jsem předtím neznala)a postupně začaly vadit pachy.Asi je to způsobeno hormonální bouří v tělě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat