Nevolnost v autě za slunného dne

Anonymní
29.8.21 11:43

Nevolnost v autě za slunného dne

Dobrý den, už od mala mi bylo občas blbě v autě. Myslela jsem si, že založení na počtu ujetých kilometrů, ale poté jsem zjistila, že se mi dělá blbě jenom, pokud je slunečný den. Jinak ne. Klidně můžu být v autě celý den, ale pokud není teplý slunečný den, tak se mi blbě prostě neudělá.
Poslední dobou se to ale zhoršilo, stačí, aby se v autě zatopilo, a potom je jedno, že nesvítí sluníčko, začne mi být špatně a zároveň mě začne bolet pod pravým podpažím přes žebra. Je to taková řezavá bolest. Netuším, čím to může být. A ani jak se tomu vyvarovat. Kinedril nepomáhá.
Předem děkuji za všechny rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
29.8.21 11:56

Vyvarovala bych se tomu tim, ze nebudete pritapet v aute a budete casteji vetrat. Mne je taky nad 20C v aute spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
29.8.21 12:21

Mam to taky, je mi zle ze slunce a topení je ještě horší, já spíš zapínám klimatizaci, aby bylo chladno :D v zimě jezdím hrozně nerada, protože každý chce přitopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
29.8.21 12:32

:D taky je mi ve vyhřátém autě hrozně. někdy i ve vychlazeném, když jede klima, ale nemžu otevřít okno, chybí mi pocit „čerstvého vzduchu“ :lol: radši řídím, vzadu je to někdy fakt hrůza. ta bolest může být od žeber, od páteře, možná z usilovného dýchání nebo jsi jenom „zatnutá“ ze stresu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
29.8.21 15:30

Byla sem na tom úplně stejně.. Zle mi bylo jen když byl den slunko, nebo se topilo… Postupem času se to nějak zlepšilo nebo nevím. Vždycky když někde jedu, beru si co nejméně oblečení, žádnou mikinu, mám žvýkačky, bonbóny mint atd. Kinedryly nejím aby se mi nechtělo spát :lol: :lol: :lol:. Rodina ví že když jedu tak nesmí topit a je mi jedno že mrznou :) :) :).. Teď už je to lepší,,, jezdím často autobusem, vlakem dálkově, sedím i do protisměru a v pohodě…
Vemte si kinedryl, netopte,, mějte různé bonbóny matove atd. A doufejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.21 16:03

Děkuji všem za rady. :D

• Citovat
  • Nahlásit
540
29.8.21 16:09

Taky je mi zle a starší dcera to bohužel podědila.🙄 Taky je to horší když je horko, nebo se v autě topí. Musím sedět vpředu a nedej bůh se podívat do mobilu nebo číst. Horší je, že chlap topí a rve, že je mu zima a já klidně mrznu, ale hlavně když nebliju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat