Nevolnost v těhotenství a jiné těžkosti

17.11.15 19:27

Nevolnost v těhotenství a jiné těžkosti

Dobrý večer,
nedávno jsem zjistila podle 2 těhotenských testů, že jsem těhotná-dle ClearBlue ve 2-3 týdnu. Zatím jsem však nepocítila žádné problémy kromě motání hlavy, únavy a občasnému malému píchnutí v břiše (téměř jako menstruace). Zajímalo by mě, v kolikátém týdnu, či měsíci se vám začalo dělat nevolno a na zvracení? Tento měsíc mám plánovaný výlet autobusem s kamarádkou a trochu se bojím, zda jej celý neprozvracím :D
Děkuji za každou vaši odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

963
17.11.15 19:38

@TeriiTerii ahoj teri. No já čekám na výsledek snažení ale mam co ty. Šílené notáni hlavy a pořád mi skáče tlak… Ráda bych taky našla //. Ať je ti co nejdříve nejlíp. Při prvním těhu sem začala zvracet v 6tt to sem zjistila že sem těhu. A blinkala 2měsíce vždy od 4 rána. Děs. Ale tohle co mam sem při prvním neměla. Asi je fakt že každé těhu je jiné… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
17.11.15 19:38

Ahojda, mne bylo spatne par dni po tom, kdy jsem to mela dostat. Zjistila jsem to den pred odletem na dovolenou :zed: Ale dalo se to, opravdu zle mi bylo az s postupujícím tehu.. Ale zadne z mych kamaradek zle nebylo, tak drzim pesti, aby se to taky vyhnulo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
17.11.15 19:43

Me bylo u prvniho i u druheho tehotenstvi spatne od 6 do 8tt. Pak to preslo. Ted jsem v 10tt a pro zmenu me dost boli v podbrisku a zacina me zlobit jizva po cisari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 19:49
@Mišičta píše:
@TeriiTerii ahoj teri. No já čekám na výsledek snažení ale mam co ty. Šílené notáni hlavy a pořád mi skáče tlak… Ráda bych taky našla //. Ať je ti co nejdříve nejlíp. Při prvním těhu sem začala zvracet v 6tt to sem zjistila že sem těhu. A blinkala 2měsíce vždy od 4 rána. Děs. Ale tohle co mam sem při prvním neměla. Asi je fakt že každé těhu je jiné… :lol:

Tak to je tedy opravdu zvláštní, já myslela, že těhotenství u jedné osoby má stejný průběh :-) Držím ti moc palce, abys ty dvě čárky měla! My si s přítelem nedávali dlouho pozor asi 2-3roky, a ke konci min. měsíce než odjel za prací jsme si trochu víc užili a oba v hlavě „No co, stejně je to jedno, nechytne se to..“ a ono jo!! Když mi říkali všichni:Nesnažte se, ono to přijde.. Tak jsem jim moc nevěřila. Ale jakmile počítáš v hlavě s tím, že „To určitě zas nevyjde“ a je ti to vlastně jedno, tak najednou to tu bylo. Ještě to není však 100% od lékaře. Tam jdu ve čtvrtek. Snad to není cysta nebo něco jiného a jde opravdu o děťátko-ale myslím, že dva testy asi nelžou.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 19:51
@modrasek13 píše:
Ahojda, mne bylo spatne par dni po tom, kdy jsem to mela dostat. Zjistila jsem to den pred odletem na dovolenou :zed: Ale dalo se to, opravdu zle mi bylo az s postupujícím tehu.. Ale zadne z mych kamaradek zle nebylo, tak drzim pesti, aby se to taky vyhnulo!

Jej to je tedy Murphyho zákon, že jsi to zjistila před odletem :D Páni, kéž by se to poštěstilo i mě! Já nechci zvracet! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 19:53
@NikysekR píše:
Me bylo u prvniho i u druheho tehotenstvi spatne od 6 do 8tt. Pak to preslo. Ted jsem v 10tt a pro zmenu me dost boli v podbrisku a zacina me zlobit jizva po cisari.

Pokud bych to měla stejně, tak by se ta moje cesta do Drážďan snad dala přežít, protože je za týden - to by bylo fajn. Doma si můžu zvracet co hrdlo ráčí :-) Tak to mě mrzí, doufám, že ta bolest ustane!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
17.11.15 20:01

@TeriiTerii ja tu dovolenou platila z penez na umele, rekla jsem si, ze to nejak nekdy dopadne a poradne to tam roztocime :lol: Tak si dovedes představit ten sok a tech testu, co mam jeste doma, delala jsem si zasobu, ze preci nebudu kazdy mesic litat do lekarny :mrgreen: Ale to jen tak mimo tema. Tak drzim pesti, at nezvracis a kdyz, tak treba jenom chvilku, ja prestala az ve tretim trimestru, ale musim mit vzdy neco extra :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:05

Já jsem teď v 9tt. Hned na začátku jsem byla hroznej zmrzlík, musela jsem spát pod 2 peřinama, být furt nakýblovaná u krbu atd :) Manžel už byl ze mě úplně na nervy, on tu chodil nahej a pak už do obyváku nechodil raději vůbec, že nemohl vydržet :lol:

V 5.-6. týdnu se přidala spavost a pocity na omdlení, nemohla jsem si sama ani udělat čaj, abych neměla černo před očima. A pak už začaly celodenní kocoviny a do toho chutě na jídla, který jsem předtím vůbec nejedla :D Před těhotenstvím jsem jedla velmi zdravě a vyváženě, úderem 7tt všechno jinak, na zeleninu ani luštěniny se nemůžu ani podívat, manžela jsem poslala pro salám a rohlíky, 3× týdně gyros, každej den něco sladkýho :D :D :D nikdo mi to nechce věřit, protože před těhotenstvím se u nás ani rohlíky ani salámy neobjevovaly, sladkosti tuplem ne :)

V 8tt se mi začal obracet žaludek a to trvá do dneška, většinou každý den. Čekám, jak se to bude vyvíjet dál :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
17.11.15 20:26

Mě začalo být špatně od 6 týdne cca. Po krátké pauze během druhého trimestru mám téměř každodenní zvracení do teď ( 37 TT)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
17.11.15 20:38

Ahoj, tak mě do snad 7tt nic nebylo, ale pak to začlo :D. Ted jsem 13tt a poslední týden mám pocit, že ty nevolnosti jsou ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:44
@modrasek13 píše:
@TeriiTerii ja tu dovolenou platila z penez na umele, rekla jsem si, ze to nejak nekdy dopadne a poradne to tam roztocime :lol: Tak si dovedes představit ten sok a tech testu, co mam jeste doma, delala jsem si zasobu, ze preci nebudu kazdy mesic litat do lekarny :mrgreen: Ale to jen tak mimo tema. Tak drzim pesti, at nezvracis a kdyz, tak treba jenom chvilku, ja prestala az ve tretim trimestru, ale musim mit vzdy neco extra :-D

No tak to mě dostalo! Prý dovolená z peněz na umělé opl.! :dance: Tak to už jsi nemusela nic roztáčet :potlesk: Díky, doufám, že vše bude dobré, je mi 31, vím, že je to pozdě.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:49
@eliskano1 píše:
Já jsem teď v 9tt. Hned na začátku jsem byla hroznej zmrzlík, musela jsem spát pod 2 peřinama, být furt nakýblovaná u krbu atd :) Manžel už byl ze mě úplně na nervy, on tu chodil nahej a pak už do obyváku nechodil raději vůbec, že nemohl vydržet :lol:

V 5.-6. týdnu se přidala spavost a pocity na omdlení, nemohla jsem si sama ani udělat čaj, abych neměla černo před očima. A pak už začaly celodenní kocoviny a do toho chutě na jídla, který jsem předtím vůbec nejedla :D Před těhotenstvím jsem jedla velmi zdravě a vyváženě, úderem 7tt všechno jinak, na zeleninu ani luštěniny se nemůžu ani podívat, manžela jsem poslala pro salám a rohlíky, 3× týdně gyros, každej den něco sladkýho :D :D :D nikdo mi to nechce věřit, protože před těhotenstvím se u nás ani rohlíky ani salámy neobjevovaly, sladkosti tuplem ne :)

V 8tt se mi začal obracet žaludek a to trvá do dneška, většinou každý den. Čekám, jak se to bude vyvíjet dál :)

Tak ten začátek máme stejně! Já jsem zmrzlá v posl.14 dní jako veka :mrgreen: Jsem pořád v teplým domácím oblečení a včera jsem spala oblečená pod dekou a když se přítel vrátil domů, říkám: „Je tu strašná zima, viď? Asi netopějí..“ a cvakaly mi zuby a přítel: „Prosím? Tady je jako v peci! Nemáš horečku?“ :D a v noci jsem sebou házela a říkala si: Já bych si tak dala celou zavařovačku červeného zelí!! :D :D S tím zvracením, doufám, že ti bude dobře! Ono co jsem vyčetla, to některé mají třeba jen chvilku.. Prý pomáhají suchary-ale to nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 20:51

A @allien12 @Mišinn Děkuji, to jsem potřebovala vědět! :palec: :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
17.11.15 21:30

@TeriiTerii není zač :), každý to máme jiný…, ale mě takhle ze začátku nic nebylo, až jsem měla strach. Přeji úspěšnou cestu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama