Nevolnost v těhotenství po13 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 14:47
Nevolnost v těhotenství po13 tt

Ahoj holky,
za celé první tři měsíce, jsem zvracela možná 6× ráno. Mohla jsem jíst vše. Jenže, po 13 tt se vse změnilo. Oběd ve me vydrží asi hodinu, ráno jdu hodinu cestou na autobus. Nejhorsi je dojíždění do prace. V praci je nejhorsi, ze nekdy hold prijdou hrozne smradlavi lidé. :D bohužel nevolnost neni jen ráno. Někdy se najde i den, kdy zvracim jen jednou. Prosím, co Vám pomáhá kromě lizatek pro těhotné? Přítel uz je ze mně chudák na větvi. :oops:

Přečtěte si článek: Nevolnost v těhotenství: Co doopravdy zabere?

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10829 příspěvků 02.06.19 14:52

Nic, musíš to vydržet. Troch to zmírní třeba studená cola, je fajn nemít úplně prázdný žaludek, ale ty těhotenské nevolnosti prostě ničím nezmizíš. Já je měla od pozitivního testu skoro do porodu a nemohla sem nic… Leda ty lízátka a cola to občas trochu utlumily.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 2414 příspěvků 02.06.19 15:09

Jak je psané nade mnou, vydrzet a přežít. Kazdemu pomuze neco jiného. Ja prezivala dlouho na Cole, popijet pres den, vodove nanuky mi taky pomahaly. Ale casto to bylo tak, ze mi to ulevilo a za tyden jsem danou vec nemohla citit. Zvraceni me budilo i v noci. Ale hodne se zmirnilo v prubehu 6. měsíce. To uz jsem zvracela jen parkrat do tydne. A paradoxne jsem nekdy v pulce tehotenstvi ujizdela na cinskych polivkach, jen jeden druh a to jsem nikdy nevyzvracela. No nic zdravyho :roll:

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 02.06.19 15:19

Já to mám podobné. Někdy je týden kdy mi je fajn a pak to přijde a týden zvracím. Mě pomáhá sladké pití, Cola, džusy a co bych nečekala, tak mi pomáhá smažené jídlo.

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 02.06.19 15:29

Mě trochu pomáhalo vzít si žvýkačku po každém jídle…ale šílený byly cesty do práce busem, kdy si ke mě pravidelně sedal smradlavý dědek, no pak už jsem to přestala dávat a šla jsem na neschopenku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 16:04

@09Veronika09
Pro mě je nejhorsi ten vydychany vzduch v autobuse, minule jsem nezvladla ani rict kam jedu :lol: naštěstí si pro me za hodinu přítel přijel :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 16:20

Mně teda pomáhá si dát v nejhorsich pripadech dva prasky coculinie. Doktorka rekla ze je můžu, ale kdyz nastoupite do spoceneho autobusu, do prace vam prijde clovek težce zavanejici, nebo si s chuti date segedyn a i kdyz si dáte min, tak za 15 minut letite na zachod. Nebo kdyz vas to chytne zrovna večer, kdyz se vsichni zrovna koupou, a tak jediny místo je balkon, takze cela ulice vi ze vam je zle. Nebo sedite na oslave, kde se prebijeji vune jidel. Nebo kdyz jedete na výlet a jelikoz je v aute vedro, se vam udela zle a kvuli vam zastavi na dalnici… :D v tu chvili můžu mit prasky treba tri a nezaberou. Můžu byt ráda, ze mam hodnyho přítele, kterej se poradne nevyspi, jen aby me do prace odvezl on a na cestě z prace me povzbuzuje, ze tu cestu autobusem dám. :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 4950 příspěvků 02.06.19 17:05

Vítej v těhotenství, já sice nezvracela, ale držel se mě ten pocit až do 22.tt. Jsem 32.tt a mám nahoře jen 4kg, zase výhoda, no :mrgreen: a teď už zase čtrnáct dní jíst nemůžu, protože se mi po všem dělá zle, jak mi malá kope do žaludku, pálí mě žáha. Nemůžu se ani víc napít vše se mi vrací

parina
Nováček 9 příspěvků 02.06.19 19:09

@Aduš8
Ja mam nahoře jen 1kg, a porad pribiram a nabiram 1kg :D A jim jenom protoze vim, ze musim. Nic mi nesedne, jen hranolky…

parina
Nováček 9 příspěvků 02.06.19 19:09

@Aduš8
Ja mam nahoře jen 1kg, a porad pribiram a nabiram 1kg :D A jim jenom protoze vim, ze musim. Nic mi nesedne, jen hranolky…

Any111
Kecalka 305 příspěvků 02.06.19 22:06

Nechápu anonym…to se teď budete na všechno ptát anonymně? Nevolnosti prostě musí odeznít. Co chceš slyšet? Musíš zkoušet co ti trochu pomůže, ale všeobecně platí nemít prázdný žaludek, jíst nedráždivou stravu, nenechat padat cukr (tzn jíst pravidelně) a pít po douškách sladkou colu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama