Nevolnost zničehonic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 23.02.17 12:44
Nevolnost z niceho nic

Maminky, stalo se vam nekdy neco podobneho? Stojim u plotny, varim a z niceho nic u prostred vareni se mi udelalo zle - mzitky az do cerna pred ocima, zacala jsem se hrozne potit a zacali se mi jakoby oddalovat zvuky. Sla jsem se napit, sedla jsem si a dobry, sla jsem radoby dosmazit cibulku a to same… Tak jsem to vypla a sla si lehnout… Ted uz jen premyslim jestli to zkusit dodelat a nebo to nechat na priteli a projistotu lezet…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 23.02.17 12:48

@Girls96 nízký tlak? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 23.02.17 12:51

Jup to je tlakem. Sedni si k tomu na židli a bude to OK

Lucake
Neúnavná pisatelka 18687 příspěvků 23.02.17 12:51

Nizky tlak, stava se mi to casto, v detstvi mi na to napsali magnezium a pomaha

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 23.02.17 12:53

Zažila jsem naštěstí jen jednou - cestou v tramvaji - já to tehdy dotáhla až k omdlení. Přesně si pamatuji ty vzdalující se zvuky. Bylo to nízkým tlakem.

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 23.02.17 12:54

@Girls96

Nízký tlak. Dej si kafe nebo decku vína ;-)

Gosi
Kelišová 5691 příspěvků 23.02.17 12:59

Chvilku si lehni s nohama nahoru, dej si kafe, nebo víno a zapni digestoř… s nízkým tlakem v teple to jde rychle, taky se mi jednou stalo při vaření…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63340 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 12:59

@Girls96 No, může to být samozřejmě i něco jiného závažnějšího, ale na 99% to bude pokles krevního tlaku a pocity těsně před omdlením z toho poklesu. Na mě fungovalo se najíst, dát si colu a tak po půl hodině jsem mohla normálně dál fungovat.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 23.02.17 13:02

@Whitedog
Alkohol vubec nemuzu… Vcera jsem mela strasnou chut na pivo - tak jsem si od pritele jen cucla a okamzite slo ven, to same asi pred necelym mesicem ze sampanskym… Takze alkohol jde uplne mimo me.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 23.02.17 13:04

Zkusim to kafe, projistotu asi preventivne zacnu brat to magnezko a uvidime, dekuji za rady…

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 23.02.17 13:10

@Girls96

Tak se aspoň napij vody.
Hlavně se ničeho neboj. Kdyby se to opakovalo, sedni si a dej si hlavu mezi kolena nebo si lehni a nohy dej nahoru - tak aby se ti prokrvila hlava. Ale tohle bývají chvilkové záležitosti, bude to dobré :palec:
A u plotny nezůstávej dlouho stát - popocházej, ať krev dobře proudí.

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 23.02.17 13:20

To se mi taky stava. Jak pisou holky, je to poklesem tlaku :?

nani77
Kecalka 411 příspěvků 23.02.17 14:11

To se mi stává také, mám nízký tlak. Pokud nekojíš, dej si kafe nebo sklenku červeného ;-)

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 23.02.17 14:15

Ano, vypadá to na nízký tlak. Hodně pij a udělej si kafe. Vyvětrej.

Ketris
Echt Kelišová 9459 příspěvků 23.02.17 14:18

Lehni si, napij se a dodej telu cukr :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >