Nevolnost z prvního prášku antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 07:47
Nevolnost z prvního prášku antikoncepce?

Dobrý den,
včera večer jsem vzala první prášek antikoncepce a teď ráno je mi hrozně zle, dávím se na wc, ale nejde mi zvracet. Mám i bolest břicha jako při průjmu a do toho menses, zimnici. Myslíte, že to může být z toho jednoho jediného prášku?
Měla jsem dnes navíc nastoupit do nové práce a budou si o mě myslet bůhví co. :zed: Mám fakt smůlu.
Děkuju za radu.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 05.02.18 08:09

Muze byt. Meni se hladina hormonu, podobne jako v tehotenstvi, a telo na to reaguje nevolnosti. Vzdy, kdyz jsem po porodech zacinala brat hormonalni antikoncepci, jsem si pripadala opet jako tehotna. Mesic mi bylo nevolno a pak to preslo. Je to fakt neprijemny. Ja jsem prasek teda vzala vecer a spatne mi bylo pres noc. To nejhorsi jsem zaspala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 08:15
@Zorbas píše:
Muze byt. Meni se hladina hormonu, podobne jako v tehotenstvi, a telo na to reaguje nevolnosti. Vzdy, kdyz jsem po porodech zacinala brat hormonalni antikoncepci, jsem si pripadala opet jako tehotna. Mesic mi bylo nevolno a pak to preslo. Je to fakt neprijemny. Ja jsem prasek teda vzala vecer a spatne mi bylo pres noc. To nejhorsi jsem zaspala…

Měsíc?! To budu měsíc zvracet, nebo se spíš se dávit? V noci mi zle nebylo až ráno, dokud jsem ležela dobrý, ale jak vstanu tak žaludek na vodě jakoby :zed:

Kelpie
Stálice 52 příspěvků 3 inzeráty 05.02.18 09:04

Přidávám se. Hned po prvním prášku antikoncepce mi bylo zle, že jsem myslela že zdechnu. Vydržela jsem to měsíc a řekla si, že mi to za to nestojí. Doktorka mě přesvědčovala, že to časem přejde, ale něco co mi dělá takhle zle jsem do sebe cpát prostě nechtěla…

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 05.02.18 09:12

Presne proto jsem vysadila antikoncepci…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 09:19

Holky neblbněte 8o Já ji musím brát kvůli zdravotnímu problému :(

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 09:22

Proto HA neberu…mela jsem stejne problémy. V 16ti vysoký tlak 170/140, brnění a necitlivost rukou, nechuť na sex, psychicke problémy. Skončila jsem v Bohnicích na 20dni…a na antidepresivach… Po vysazeni HA mi vse vymizelo. Tak ze já už nikdy po téhle zkusenosti. Neprala bych to nikomu :poblion:

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 05.02.18 09:31

V 16, kdyz jsem zacinala s HA to trvalo nekolik dní a pak to preslo.
Moje segra trpela delsi dobu a pomohla ji zmena znacky HA.

Innocence
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 09:40

Přidávám se. Taky mi bylo zle hned po první tabletce. Vzala jsem večer a bohužel jsem nezaspala nic, protože jsem spát nemohla. Možná dohromady cca hodinu. A tak to šlo i další noci, vylítl mi do toho šíleně tlak, motala se mi hlava. Po 6 práškách jsem to vzdala. Doktor říkal vydržet, ale tomu se to kecá. V práci jsem byla k nepoužití, doma protivná. Prostě je to svinstvo :?

LLenule111
Závislačka 3366 příspěvků 3 inzeráty 05.02.18 09:44
@Anonymní píše:
Dobrý den,
včera večer jsem vzala první prášek antikoncepce a teď ráno je mi hrozně zle, dávím se na wc, ale nejde mi zvracet. Mám i bolest břicha jako při průjmu a do toho menses, zimnici. Myslíte, že to může být z toho jednoho jediného prášku?
Měla jsem dnes navíc nastoupit do nové práce a budou si o mě myslet bůhví co. :zed: Mám fakt smůlu.
Děkuju za radu.

Taky mi bylo po první antikoncepci zle, pomohl mi jen pobyt na čerstvém vzduchu a pak taky změna antikoncepce. Nebereš třífázovou?-mě to dělala. Jednofázová už byla lepší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 09:52
@LLenule111 píše:
Taky mi bylo po první antikoncepci zle, pomohl mi jen pobyt na čerstvém vzduchu a pak taky změna antikoncepce. Nebereš třífázovou?-mě to dělala. Jednofázová už byla lepší.

Beru asi jednofázovou, všechny tabletky stejný, na 21 dní plato. Kdysi dávno jsem brala lyndinette 20 a z té mi nic nebylo, až po pàr měsících jsem začla být depresivní, tak jsem vysadila. A to mi gyndařka říkala, že mà moc hormonů. Uvidím zítra, ale nechci mít pořád nevolnosti a čekat kdy anebo jestli vůbec to přejde.

LLenule111
Závislačka 3366 příspěvků 3 inzeráty 05.02.18 19:34
@Anonymní píše:
Beru asi jednofázovou, všechny tabletky stejný, na 21 dní plato. Kdysi dávno jsem brala lyndinette 20 a z té mi nic nebylo, až po pàr měsících jsem začla být depresivní, tak jsem vysadila. A to mi gyndařka říkala, že mà moc hormonů. Uvidím zítra, ale nechci mít pořád nevolnosti a čekat kdy anebo jestli vůbec to přejde.

já brala taky lindynette a tu jsem snášela nejlépe, ale každé tělo je jiné..

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 05.02.18 21:30

Mě bylo taky strašně zle. Hned po prvni pilulce. Od 4 od rána zvracela3 hodiny, další den to samé. To se nedalo, tak pilule letěly! Doktorka mě také přesvědčovala, že to přejde, že to není možné aby mi bylo takhke zle atd. Zkusila jsem pak ještě náplasti, to mi bylo zle jen první ráno po nalepení. Po pár měsících jsem začala byt neskutečně ospalá, motala se mi hlava. Na antikoncepci jsem se vykašlala a nemám na to zkoušet cokoli jiného! :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 21:46

Jsem zvědavá, jak to proběhne zítra. Ty nevolnosti byly fakt jak těhotenský. Ach jo.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 06.02.18 15:45

Ja musím říct, že ani v těhotenství jsem takhle strašné nevolností neměla. Zvracet několik hodin a ještě aby mě to vzbudilo! Nikdy víc!

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >