Reklama

Nevolnosti od poloviny cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saidy
Závislačka 2527 příspěvků 01.01.17 17:04
Nevolnosti od poloviny cyklu

Jsem druhý měsíc po revizi kvůli ZT v 8tt, první MS přišla po 26 dnech a začali jsme se hned po ní snažit, ale měla jsem plodný hlen jenom 6 a 7 DC, pak už ne. Od 14DC je mi špatně od žaludku - střídají se chvilky, kdy mi špatně není celý den s mírnou nevolností až okamžiky, kdy se musím držet, abych neběžela zvracet. Dneska jsem 20 DC a nezlepšuje se to. Alkohol nepiji vůbec a nemocná nejsem. Nenapadá vás, čím by to mohlo být? Na těhotenství bych si nevsadila, 14 DC by se mi zdá moc brzo, aby to mohlo souviset, tak mě napadly rozhozené hormony po potratu, ale před první porevizní mi zle nebylo a MS došla na čas. V předchozím nepovedeném těhu mi bylo zle jenom cca týden před MS a pak už vůbec. Budu ráda za jakékoli zkušenosti, začínám si připadat jako blázen..

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 17:12

Žlučník? střevní viroza?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama