Nevolnosti od poloviny cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saidy
Závislačka 2537 příspěvků 01.01.17 17:04
Nevolnosti od poloviny cyklu

Jsem druhý měsíc po revizi kvůli ZT v 8tt, první MS přišla po 26 dnech a začali jsme se hned po ní snažit, ale měla jsem plodný hlen jenom 6 a 7 DC, pak už ne. Od 14DC je mi špatně od žaludku - střídají se chvilky, kdy mi špatně není celý den s mírnou nevolností až okamžiky, kdy se musím držet, abych neběžela zvracet. Dneska jsem 20 DC a nezlepšuje se to. Alkohol nepiji vůbec a nemocná nejsem. Nenapadá vás, čím by to mohlo být? Na těhotenství bych si nevsadila, 14 DC by se mi zdá moc brzo, aby to mohlo souviset, tak mě napadly rozhozené hormony po potratu, ale před první porevizní mi zle nebylo a MS došla na čas. V předchozím nepovedeném těhu mi bylo zle jenom cca týden před MS a pak už vůbec. Budu ráda za jakékoli zkušenosti, začínám si připadat jako blázen..

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13010 příspěvků 1 inzerát 01.01.17 17:12

Žlučník? střevní viroza?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >