Reklama

Nevolnosti po užití Kombuchy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poprvemamou
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 01.03.18 14:20
Nevolnosti po užití Kombuchy v tehu.

Přeji hezký den, přejdu hned k věci.
Jsem ve 12+3tt.
Včera jsem okolo 16té hodiny vypila cca 0,3DCL kupovaného nápoje s Kombuchou. Nebyl zkažený, byl chutný, jako burčák, ovšem od té doby mě trápí nevolnost. Po ulehnutime mě probudil tlak v žaludku a šla jsem okamžitě zvracet. Zvracela jsem jen Kombuchu. :roll: Předtím jsem takové problémy v extrému neměla. Poté znova usla. Poté mě opět probudil tlak a nevolnost ale to jsem zaspala. Od dnešního rána mi je od žaludku pořád nevlidne a kromě piškotů a čaje do sebe nic nedostanu. Teploty ani jiné komplikace nemám. Jen mi je pořád na zvracení a tlačí mě žaludek. Mám si dělat starosti, jet ihned k dr nebo je to klasické podráždění žaludku? Máte prosím podobné zkušenosti?? :roll:

Příspěvek upraven 01.03.18 v 14:28

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20481 příspěvků 01.03.18 14:27

Už bych takové věci nepila, ale víc bych to neřešila. V těhotenství jsem měla žaludek mimořádně citlivý… Zítra je ještě všední den, takže bych počkala a kdyby se to horšilo, vyhledala bych zítra lékaře.
Já celé těhotenství nemohla kloktat, hned jsem zvracela :mrgreen: a když jsem snědla něco agresivnějšího, žaludek mi to den - dva vracel.

Poprvemamou
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 01.03.18 14:30
@radkka píše:
Už bych takové věci nepila, ale víc bych to neřešila. V těhotenství jsem měla žaludek mimořádně citlivý… Zítra je ještě všední den, takže bych počkala a kdyby se to horšilo, vyhledala bych zítra lékaře.
Já celé těhotenství nemohla kloktat, hned jsem zvracela :mrgreen: a když jsem snědla něco agresivnějšího, žaludek mi to den - dva vracel.

Už nechci nic podobného ani vidět, nechala jsem se zlákat. Děkuji za odpověď

radkka
Generální žvanilka 20481 příspěvků 01.03.18 14:32
@Poprvemamou píše:
Už nechci nic podobného ani vidět, nechala jsem se zlákat. Děkuji za odpověď

:hug: at je brzy době

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >