Nevolnosti, pocit na zvracení v 6 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 17:02
Nevolnosti, pocit na zvraceni v 6 tydnu tehotenstvi

Ahojky, chci se zeptat zda je to takto normalni v tehotenstvi (jsem tehotna poprve). Jiz je potvrzena srdecni cinnost pludku a jsem na konci sesteho tydne. Nevolnosti me zacaly trapit o vikendu (migrena, zvraceni). Nyni me hrozne boli zaludek, presto ze skoro nic nesnim, po kazdem jidle mam pocit na zvraceni ale nezvracim. Zvracela jsem pouze nucene, protoze jsem si myslela ze se mi ulevi. Nemam na nic chut a mam sucho v ustech. Je to takhle normalni? Hlavne to neni rano, to zacne rano a nekonci to :D takze jake ranni nevolnosti?? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 12.09.19 17:06

Ano je to normalni resp nektere zeny to tak muzou mit, jinym nic neni.

marrynka
Stálice 94 příspěvků 12.09.19 17:08

Tak hlavně každá má to těhotenství trochu jiné.
Já měla dost velké a zvláštní chutě a to zvracení bylo občas, ale spíš jenom ty pocity na zvracení jako u tebe. :D

Dlouho by to trvat už nemělo. Brzy by ti tě tento stav mohl přejít.
Ale nemůžu to říct na 100%, jelikož jsou i některé ženy, které tento stav měly až do porodu :D Uvidíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 17:09

@Helca83 takze nezvracet ale mit pocit na zvraceni neni nic neobvykleho?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 17:12

Nejhorsi je, ze beru feminbion a jeste utrogestan a u obou leku mi lekar doporucil najist se, takze jsem za cely den mela kolac a housku s mozzarelou, takze feminbion se asi miji ucinkem :D a jeste mam me boli zaludek :)

Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 12.09.19 17:12

Pro mne to treba bezne nebylo, ja spis bojovala s unavou a pocity na omdleni, ale hodne holek ma presne to, co popisujes. Je to proste “jiny stav” se vsim vsudy, takova ta fraze o “nejkrasnejsim obdobi zivota zeny” dle meho neplati pro prvni ani treti trimestr - nejdriv unava a pocity na zvraceni a pak neohrabanost, bolava zada a paleni zahy :mrgreen: Ale vse za to stoji :srdce:

Příspěvek upraven 12.09.19 v 17:14

Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 12.09.19 17:14
@Anonymní píše:
Nejhorsi je, ze beru feminbion a jeste utrogestan a u obou leku mi lekar doporucil najist se, takze jsem za cely den mela kolac a housku s mozzarelou, takze feminbion se asi miji ucinkem :D a jeste mam me boli zaludek :)
.

Neboj, to prejde casem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 17:14

Jojojo ja prijdu domu, lehnu a spim a vecer klidanko usnu, nehlede na to ze prdim a chrapu jak starej dedek, pritel rikal ze ma strach, protoze se ze me stava monstrum, zlato moje :srdce: :D :D

Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 12.09.19 17:17

Ja zas byla silene citliva na pachy, chudak manzel si nesmel dat ani jedno pivo, jinak musel spat otoceny ode mne, desne mi to smrdelo. Nebo v lete po prichodu domu musel okamzite do sprchy umyt si nohy a dat ponozky do pracky, o prani obleceni po sportu ani nemluve :poblion: Ale vse prejde nastesti… taky si vybavuji jak si v tramvaji prisedl pan a jedl buraky, musela jsem ho pozadat at prestane :mrgreen:

marrynka
Stálice 94 příspěvků 12.09.19 17:19

@Helca83 ty pachy byly no… můj manžel si nesměl dát oblíbené jídlo, jelikož mu pak nehorázným způsobem (pro mne) táhlo z pusy. Jakmile mi chtěl dát pusu, už šly na mě mdloby :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 17:22

Jeeezis pritel mel vecer strongbow, no a kdyz ke me zalehl, tak me ten smrad z toho piti probral tak rychle… :D mooc pekny obdobicko, doktorka mi rekne at papkam sucharky, at si je dam na nocni stolek.. nemuzu je ani cejtit :mrgreen: snad to brzo prejde :lol:

marrynka
Stálice 94 příspěvků 12.09.19 17:27

Ber to pozitivně… aspoň nepřibereš :D mě jak nastoupily ty šílené chutě, tak jsem za 9 a půl měsíců přibrala 40 kg… teď to horko těžko dávám dolu.

Kotatko03
Echt Kelišová 8886 příspěvků 12.09.19 17:34

Je to normalni, kazda tehotenstvi prozivame jinak…

Ja mela nevolnosti cca tyden, vzdy vecer :nevim:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 12.09.19 18:00

Měla jsem to tak u obou těhotenství. Několik měsíců trvající kocovina :mrgreen:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 12.09.19 18:07

@marrynka Tybrdo tak to je mazec, to se Ti ke konci muselo vse delat blbe (pohyb a tak), ne? ja nabrala asi 20 a uz i to byl pekny zahul - funela jsem jak parni lokomotiva, prochazky mi ke konci delaly problem, boty jsem nezapla…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama