Nevolnosti- pohotovost - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 08.01.18 17:26
Nevolnosti- pohotovost - dotaz

Prosim o radu- zkušenost od nekoho, kdo toto prožil. jsem 8tt+2.
Mam celodenní nevolnosti a zvracení ( trvají mi asi 2tydny) z dostupných veci jsme vyzkoušela vse ( od Coly, homeopatika aj) az po čípku Torecan od paní doktorky. Neni mi po nem lepe a jeste ke všemu me pl pul hodině “prozene” na wc. Snažím se jist, bohuzel ne moc úspěšně ( dneska 2 male Monte a pul banánu) a pit caj a vodu( dostanu do sebe tak litr- litr a pul).
Mam si sjet na pohotovost, zatim jsem v klidu doma? A pokud tam pojedu, daji mi kapacku, cipky a pomuze to na jak dlouho? Vim, Ze to musi přejít, ceka me ale odlet na dovolenou naplanovanou drive než těhotenství a nevim, jak to zvládnout.. dekuji za zkušenosti.

Jeste přidávám jeden dotaz- nepomohla někomu akupunktura?

Příspěvek upraven 08.01.18 v 17:36

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 17:29
lucika.k

Ahoj já zvracela skoro celé těhu… ale je pravda že jsem měla takové stavy a vždy jsem skonila v nemocnici na kapačkách a ty vždy pomohly.. takže určitě si tam zajed :)

RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 08.01.18 17:35

@lucika.k a prosim na jak dlouho tomu to pomohlo? Rano zase to same co????? Ach jo.. cele tehu, to je strasne, Kez bych aspoň mela štěstí a skončilo to treba ve 12 tt..

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.01.18 17:39

@RadkaRepova měla jsem to samé, skončilo to kolem 15tt, doktorka mi řekla, že dokud zvladam pít, tak je to ok. Pokud nebudu pít více dní po sobě, mám jet do nemocnice na kapacky. Nejela jsem.
Ale upřímně si nedokážu představit jet v tom stavu na dovolenou, některý dny jsem byla ráda, že jsem dolezla aspoň na ten záchod :?
Každopádně Ti přeju, ať se to brzy zlepší ;)

malytlustyhroch
Kecalka 432 příspěvků 08.01.18 17:41

Já jsem takhle byla na kapackach mezi sedmým ať osmým tydnem, ale to jsem den nedokala ani jíst ani pít vůbec, takže nevím. Trochu jsem je musela přemlouvat, aby mě tam nechali, furt říkali, že nevolnosti k těhotenství patří. ale ty kapackach pomohly :palec: jsem ráda že jsme tam jeli. Čípek jsem pak měla asi jeden, když jsme přišli domů, pak jsem už jen naslouchala tělu, do 16:00 spala a jedla až večer, zvracela tak 3× za dva dny, přešlo to ve čtvrtém měsíci.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 17:43
lucika.k

@RadkaRepova mě to pomohlo tak na 14 dní a pak se i to vratilo..ale mohla jsem si za to sama… měla jsem stres z práce

RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 08.01.18 17:46
@Jitul.kaaa9 píše:
@RadkaRepova měla jsem to samé, skončilo to kolem 15tt, doktorka mi řekla, že dokud zvladam pít, tak je to ok. Pokud nebudu pít více dní po sobě, mám jet do nemocnice na kapacky. Nejela jsem.
Ale upřímně si nedokážu představit jet v tom stavu na dovolenou, některý dny jsem byla ráda, že jsem dolezla aspoň na ten záchod :?
Každopádně Ti přeju, ať se to brzy zlepší ;)

Cely den premyslim nad tim stornovat zajezd, je to nase svatební cesta a vysněná dovolena.. bohuzel nedostanu zpet vsechny penize a bylo to opravdu drahe. Bojim se ale, jak to zvládnout, kdyz to nezvládám ani doma.
Prave nevim, zda tam jet otravovat, kdyz zvladam aspoň trochu jist a pit. Ale dekuji moc za reakce

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.01.18 18:00

@RadkaRepova to už se musíš rozhodnout ty, my byli na dovolené v Egyptě, když jsem byla ve 4-5tt a ke konci mi už bylo špatně i tam (nezvracela jsem, ale žaludek na vodě, nic moc k jídlu jsem do sebe nedostala) a zpáteční cesta už byla fakt peklo - to teda pricitam i stresu z cesty, to už jsem i zvracela. Ale nedovedu si představit, kdybychom jeli o cca 3 týdny později. Teda dovedu - nejela bych.
Přidej si k tomu, jak Ti teď je ještě stres na dlouhý cestě, únavu, dost hodin si pořádně nebudeš moct odpočinout a podle toho to stornuj nebo ne. Peníze asi nejsou důležitější než zdraví Tvoje a miminka.
A do tý nemocnice klidně jeď, jestli se Ti zdá, že jsi dehydrovaná, možná se Ti pak na pár dní uleví ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 08.01.18 18:02

Že máš nevolnosti v těhu to je normální též je mám celodenní a určitě bych kvůli tomu nejela k doktorovi si lehni a odpočívej a nic nedělej ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.01.18 18:02

@RadkaRepova mimochodem my plánovali velkou svatební cestu na duben, že to po návratu z Egypta začneme řešit :lol: holt se to teď odkládá a na svatební cestu pojedeme, až bude miminko větší :)

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 08.01.18 18:04

Zázvorová lízátka z lékárny pro těhule jsi zkusila?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 08.01.18 18:06
@RadkaRepova píše:
Cely den premyslim nad tim stornovat zajezd, je to nase svatební cesta a vysněná dovolena.. bohuzel nedostanu zpet vsechny penize a bylo to opravdu drahe. Bojim se ale, jak to zvládnout, kdyz to nezvládám ani doma.
Prave nevim, zda tam jet otravovat, kdyz zvladam aspoň trochu jist a pit. Ale dekuji moc za reakce

kdy a kam máte jet? jinak do nemocnice bych asi nejela, pokud to pití zvládáš :think: dětem, když je špatně, tak občas pomůže i zmrzlina, ten žaludek zchladí, a ten se tak nebouří. ale neví, jeslti je to srovnatelný s těhotenskýma. Mě bývalo taky zle, ale naštěstí jsem nezvracela.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 08.01.18 18:07

S prvním jsem zvracela do sedmého měsíce. Cely den. Na kapackach jsem parkrat skončila, ale až když to bylo ve fázi, kdy jsem nedokázala pít. Dlouhodobě to nepomohlo - vždy jen na rehydrataci a pak to zase znovu začalo. Dovolenou bych rozhodne nezvládla

Halamka
Závislačka 3326 příspěvků 08.01.18 18:08

Nekomu pomuze dat si vecer k posteli susenku nebo neco, co se nezkazi a NEZ VSTANE, tak to sni. Me pomahal cheassburger z mekace.

RadkaRepova
Nováček 6 příspěvků 08.01.18 18:17

@Russet
Zkusila. Vse dostupné v lekarne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama