Nevolnosti před MS, co pomůže?

146
26.10.19 06:45

Nevolnosti před MS, co pomůže?

Ahoj, cca 4dny před MS mam šílené nevolnosti, jsem nepoužitelná, bolí mě žaludek a je mi na zvraceni. Začalo to cca rok po porodu druhého dítěte. Lékaři mě moc neukllidnili, prý na to nic není, třeba se prý hormony srovnaji. HA už jsem vysadila a je to stejne :( už jsem docela zoufalá, nechci toto každý mesic zažívat :,(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9828
26.10.19 07:24

Premenstruační syndrom…

Často na to pomáíhá užívat drmek v tabletách

https://examine.com/…gnus-castus/

Tohle jednou denně by mohlo fungovat (pozor, zvyšujete to šanci na početí a není dobré to kombinovat s hormonální antikoncepci, kdybys ji chtěla znova nasadit)

https://www.drmax.cz/…-e-90-kapsli

V případě že by dobrání jedné pixly toho drmku nepomohlo, zkus to samé s inositolem - 3 měsíce - lžíci ráno, třeba do jogurtu. Nekombinuj oba zaráz (drmek s inositolem)

https://examine.com/…ts/inositol/

Kupuj práškový od kulturistů, vyjde tě výrazně levněji, než tablety se snažilkovkou přirážkou.
https://www.myprotein.cz/…0530319.html

A začít cvičit něco, co srovná pánevní dno a záda - hormonální jogu, podle Mojžíšové, mohenodžáro, dobře vedené pilates/orientální tance a k nim kegelovy cviky.

Jinak teda rychlá cesta na potlačení je vést si menstruační kalendář (jsou na to appky) a večer před tím, než PMS dorazí si vezmi 400 mg ibuprofenu. případně ještě jednu hned ráno, než se nevolnost rozjede.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama