Nevolnosti před nebo při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Obara
Stálice 51 příspěvků 19.10.18 14:39
Nevolnosti před nebo při ovulaci

Zdravím holky, zajímá mě, pociťujete některá z vás pár dní před ovulací nebo při ovulaci žaludeční nevolnosti či takové zvláštní bolesti hlavy, zvlášť hned po probuzení, takový pocit jako kdyby vám někdo hlavu přejel :lol:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
Anna85
Kecalka 413 příspěvků 19.10.18 14:56

Bolesti hlavy ne, ale od porodu mam kolem ovulace zaludecni nevolnosti :?
Pred tehotenstvim jsem o ovulaci vubec nevedela.

Risanka
Kecalka 167 příspěvků 19.10.18 16:11

Jo pociťuju.Trochu i vypětí v těle teď momentálně a v hlavě taky od probuzení něco jak píšeš i s žaludkem a pak ty podobný problémy těsně před MS a k tomu i prsa často citlivý bolavý ale to pak hlavně už před MS..nesnášim tyhle stavy.Hodně pomáhal gynex právě u mě i na psychiku,ale nevim jak dlouho se může brát.

Obara
Stálice 51 příspěvků 19.10.18 17:02
@Risanka píše:
Jo pociťuju.Trochu i vypětí v těle teď momentálně a v hlavě taky od probuzení něco jak píšeš i s žaludkem a pak ty podobný problémy těsně před MS a k tomu i prsa často citlivý bolavý ale to pak hlavně už před MS..nesnášim tyhle stavy.Hodně pomáhal gynex právě u mě i na psychiku,ale nevim jak dlouho se může brát.

Já jsem si to právě nikdy neuvědomovala, ale co se snažíme s manželem o miminko tak se pozoruji víc hlavně abych trochu měla přehled o svém tělu a zjistila jsem, že právě v půlce cyklu cca a potom před MS trpím víc na žaludeční nevolnosti nebo zvláštní bolesti hlavy

Anna85
Kecalka 413 příspěvků 19.10.18 17:21

A jeste jedna vec :)
Nekde jsem cetla,ze zena kolem ovulace je hezci, ze to tak priroda zařídila aby byla pritazlivejsi pro muze.
Tak ja jsem teda kolem ovulace samej bedar a seredna jak noc :D . Nebo si tak pripadam

Obara
Stálice 51 příspěvků 19.10.18 17:32

@Anna85 jo to mě taky, ale to je úplně jedno v jaké fázi cyklu jsem, mě se dělají tak jako průběžně :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >