Nevolnosti před nebo při ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Obara
Povídálka 31 příspěvků 19.10.18 14:39
Nevolnosti před nebo při ovulaci

Zdravím holky, zajímá mě, pociťujete některá z vás pár dní před ovulací nebo při ovulaci žaludeční nevolnosti či takové zvláštní bolesti hlavy, zvlášť hned po probuzení, takový pocit jako kdyby vám někdo hlavu přejel :lol:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 19.10.18 14:56

Bolesti hlavy ne, ale od porodu mam kolem ovulace zaludecni nevolnosti :?
Pred tehotenstvim jsem o ovulaci vubec nevedela.

Risanka
Kecalka 123 příspěvků 19.10.18 16:11

Jo pociťuju.Trochu i vypětí v těle teď momentálně a v hlavě taky od probuzení něco jak píšeš i s žaludkem a pak ty podobný problémy těsně před MS a k tomu i prsa často citlivý bolavý ale to pak hlavně už před MS..nesnášim tyhle stavy.Hodně pomáhal gynex právě u mě i na psychiku,ale nevim jak dlouho se může brát.

Obara
Povídálka 31 příspěvků 19.10.18 17:02
@Risanka píše:
Jo pociťuju.Trochu i vypětí v těle teď momentálně a v hlavě taky od probuzení něco jak píšeš i s žaludkem a pak ty podobný problémy těsně před MS a k tomu i prsa často citlivý bolavý ale to pak hlavně už před MS..nesnášim tyhle stavy.Hodně pomáhal gynex právě u mě i na psychiku,ale nevim jak dlouho se může brát.

Já jsem si to právě nikdy neuvědomovala, ale co se snažíme s manželem o miminko tak se pozoruji víc hlavně abych trochu měla přehled o svém tělu a zjistila jsem, že právě v půlce cyklu cca a potom před MS trpím víc na žaludeční nevolnosti nebo zvláštní bolesti hlavy

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 19.10.18 17:21

A jeste jedna vec :)
Nekde jsem cetla,ze zena kolem ovulace je hezci, ze to tak priroda zařídila aby byla pritazlivejsi pro muze.
Tak ja jsem teda kolem ovulace samej bedar a seredna jak noc :D . Nebo si tak pripadam

Obara
Povídálka 31 příspěvků 19.10.18 17:32

@Anna85 jo to mě taky, ale to je úplně jedno v jaké fázi cyklu jsem, mě se dělají tak jako průběžně :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >