Nevolnosti v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 09:01

Nevolnosti v Tehotenstvi

Ahoj holky znama je tehotna nevi presne kolik lekarka ji nic nerekla kdyz byla po tehotenskem testu na 1 kontrole jen ji rekl ze to v deloze je ale malinky cca 4tt ma jit na kontrolu ted v pulce rijna. od zacatku ma pry nevolnosti cely den ze nemuze nic jist nic pit vsechno vyhodi ven🤷🏻‍♀️ nejaka zkusenost jak to trosku zklidnit 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2288
5.10.21 09:03

Ráno si jen v posteli dát čaj a třeba piškoty, po kousíčkách, nepospíchat. Pak si klidně ještě dáchnout a po probuzení se zkusit normálně nasnídat. To mi pomáhalo na ranní nevolnosti. Celodenními jsem díkybohu netrpěla, ale aby se mi nedělalo mdlo, nosila jsem s sebou vždy lahev vody a banán nebo musli tyčinku jako prevenci. Na nevolnost prý pomáhají zázvorová lízátka, ale taky prý jak komu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33095
5.10.21 09:27

Musí najít, co dokáže polknout a udržet. Jinak do nemocnice :nevim:
Ta datace nesedí, ale dobře. 4. týden, to běžela na gyndu ještě před termínem menstruace, ne? Nic víc lékař v tuto chvíli nemůže, než odhadnout stáří podle velikosti zárodku. Zázrak, že ho vůbec našel 8o
Vyřiď známé, ať tak silný nevolnosti nepodceňuje, nejspíš to bude horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
5.10.21 10:04

Mě bývalo na zvracení hlavně ráno pomohlo mi když sem v noci courala na záchod že sem si cestou zobla něco malého..třeba bebesusenku. Pokud v době fakt nic neudrží chtělo by to asi za doktorem aby zkusili nějaké léky na nevolnosti…jinak může zkusit aspoň po douskach popíjet třeba heřmánkový nebo mátový čaj…hodně oslazený např medem aby měla aspoň nějakou energii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 10:18

@Fiducia
Ja celkove tomu nerozumim snazili se xlet ted tedy otehotnela ale prijde mi ze je to moc prehnany… mela 13dni zpozdeni (posledni ms mela cca 21.7) udelala si test vysli ji 2 carky volala na gyndu a asi za tyden ji objednala (9.9.) a to ji jen lekarka rekla ze muze byt klidna ze je to v deloze ale ze je to hrozne male a dalsi kontrola az ted v rijnu🤷🏻‍♀️rikala ze cokoliv sni tak zachvilku bezi zvracet a kdyz uz nema co tak zvraci jen stavy… ze rano se snazi snist neco sladkeho.. ze je hrozne unavena v podbrisku ji to tahne a pne :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 10:19

@Fiducia ale za co bych ji urazila ruce je ze cigaretu si neodpusti

• Citovat
  • Nahlásit
963
5.10.21 10:26

Takže u doktorky byla někdy v 7tt jestli dobře počítám..no možná měla ovulaci později a proto bylo prd vidět..mě taky v 7 týdnu nebylo nic vidět a na další kontrole o měsíc pozdeji už se mrskalo krásné minimimino :-) příznaky má tak je to nadějné ;) ale fakt by to chtělo něco na tu nevolnost..buď ať skočí do lékárny jestli ji neporazldi něco volně prodejného nebo si nechá něco napsat od doktora…to že v sobě nic neudrží není úplně fajn…aby nemusela do nemocnice na kapačky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33095
5.10.21 10:30
@Anonymní píše:
@Fiducia
Ja celkove tomu nerozumim snazili se xlet ted tedy otehotnela ale prijde mi ze je to moc prehnany… mela 13dni zpozdeni (posledni ms mela cca 21.7) udelala si test vysli ji 2 carky volala na gyndu a asi za tyden ji objednala (9.9.) a to ji jen lekarka rekla ze muze byt klidna ze je to v deloze ale ze je to hrozne male a dalsi kontrola az ted v rijnu🤷🏻‍♀️rikala ze cokoliv sni tak zachvilku bezi zvracet a kdyz uz nema co tak zvraci jen stavy… ze rano se snazi snist neco sladkeho.. ze je hrozne unavena v podbrisku ji to tahne a pne :roll:

To bude spíš 6.-7. týden :think: I podle toho, že je v děloze vidět plod.
No nic, já bych doporučila přestat kouřit. Když pominu těhotenství, tak to i nauzeu a zvracení zhoršuje :? A jíst, klidně nezdravý, sladký, kolu. Ale musí něco udržet v sobě. Jinak ať zajde ke gynekoložce, nebo rovnou na ambulanci ve špitále. Někdy těhotná prostě skončí na pár dní na kapačkách a pak je líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat