Reklama

Nevolnosti v těhotenství (dvojčátka)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:13
Nevolnosti v těhotenství (dvojčátka)

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat jak jste to měli s nevolnostmi v těhotenství. Mě za týden začíná 4 měsíc a od začátku těhotenství, kazdy den zvracim a není mi vůbec dobře, trvá to cely dny. Nepomáhá mi vůbec nic, vyzkoušela jsem snad úplně všechno. Nemůžu ani nic doma udělat, přítel už je z toho taky na nervy, ze mi nemá jak pomoci. Jsem prvorodicka a je mi 19 let. A ještě jsem se chtěla zeptat kdy poprvé ucitim jejich pohyby? Dekuji

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7637 příspěvků 03.09.18 17:17

Nevolnosti - ledová kola, zázvorová lízátka, případně prostě přetrpět, je to hrozný, ale pokud dostatečně piješ a i něco sníš, tak to není tak hrozné.
Prvorodičky cítí pohyby okolo 20tt, každá to má jinak některá může dřív některá i déle..

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 03.09.18 17:24

Mě nějak extra špatně nebývalo ale když už jo tak mi pomohla cola a třeba do sebe dostat alespoň 2 piškoty. I když jsem je třeba běžela za chvíli vyzvracet tak mi pak už bývalo mnohem lépe. A se začátkem druhého trimestru jako kdyby utlo a nic - už jsem si chvíli myslela, že se stalo něco špatného. :) Teď jsem ve 28tt a je mi docela dobře až na únavu a nechci tě strašit, ale třeba moje mamka na tom byla tak špatně že zvracela ještě 2 dny před porodem. :mrgreen: Nějak to vydrž stojí to za to! :hug: A pohyby jsem cítila asi od 17tt, ale to bylo spíš takové napínání břicha jako kdyby se mi dělali bouličky občas a pak od toho 19tt jsem cítila už kopance :). Každý to má ale jinak, taky záleží na tom jestli jsi hubená nebo při těle já jsem vysoká a hubená tak u mě ty pohyby asi měli rychlejší nástup :lol:

Lucy1512
Povídálka 38 příspěvků 03.09.18 18:20

Asi tě nepotěším… Rodila jsem v 18ti.. A zvracela pravidelně 7 měsíců.. Pak taky ale už třeba jednou za týden… Do ty doby to bylo na umřeni :lol: :lol: aspoň jsem tolik nepřibrala :roll: a nepomohlo nic :nevim: prostě jsem půl dne nic nejedla nepila a stejně jsem zvracela :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama