Reklama

Nevolnosti v těhotenství Na začátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 11.09.18 20:41
Nevolnosti v těhotenství Na začátku

Holky jsem 5+2tt a během dne se mi udělá tak špatně že si musím dát buď něco k jídlu anebo jít na vzduch, mám crohnovu nemoc a roztroušenou sklerózu, jsem unavená kolikrát padám na hubu, myslela jsem že nevolnosti přicházejí později :(

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 4 inzeráty 11.09.18 20:44

Ja tedy na nevolnosti temer netrpela,ale je myslim zname,ze ty prichazeji velice brzy :nevim: znam spoustu zenskych,ktere diky tomu tehotenstvi poznali jeste pred ocekavanou MS .. kazdopadne preju,at brzy prejdou a muzes si tehotenstvi vice uzivat ;) :kytka:

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 11.09.18 20:47

@Twixinka hlavně mi to vadí skrz práci, to že se mi z ničeho nic udělá špatně, furt mám už 2 průjem ale to mozna souvisí stim crohnem, mám takové aj divné bolesti v podbřišku jak před menstruaci a do toho mě doktorka v pátek zjistila kvasinky, takže si to zatím neužívám :(

cestovatelka11
Kecalka 188 příspěvků 11.09.18 20:49

mě teda bylo špatně hned od začátku, ale pomohlo mi každé 2 hodiny něco sníst. prostě aby žaludek pořád pracoval. Jinak by mi bylo šoufl…

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 11.09.18 20:52

@cestovatelka11 já právě jim o půl 6, v 8,v 10 a do dvou sním třeba jablko a hodně piju ale vůbec mi to nepomáhá :( nehledě na ten průjem :(

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 11.09.18 21:02

Já začala mít nevolnosti až v 8tt. Nepomáhalo nic.

Uživatel je onlineMicaella22
Kecalka 257 příspěvků 11.09.18 21:08

Zle mi bylo od zacatku- nechutenstvi, pak zrani, pak prujmy a zase nechutenstvi. Unavena jak zvire. Rano je dobre zacit alespon sladkym cajem, jedla jsem malo a castejc. Suchary atd. No ted 9tt to prestalo, jsem ok, i bez unavy, ale nevim na jak dlouho…

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 11.09.18 21:10
@MisulkaP píše:
Holky jsem 5+2tt a během dne se mi udělá tak špatně že si musím dát buď něco k jídlu anebo jít na vzduch, mám crohnovu nemoc a roztroušenou sklerózu, jsem unavená kolikrát padám na hubu, myslela jsem že nevolnosti přicházejí později :(

Cim drive zacnou tym drive skonci. Zacatek tehotenstvi je peklov(aspon pro me byl)
U prvniho jsem zvracela od zacatku az do konce. Vahu jsem mela nizsi nez pred otehotnenim. U druheho 4mesice mi bylo spatne ale to tak ze jsem ani nebyla schopna chodit. Nastesti uz je dobre. Crohn mi bohuzel dela taky sspolecnost. Musim zaklepat behem tehotenstvi vse ok ani leky jsem nebrala(pentasa).
Nevolnosti ma kazda zena jinak u nas v rodine to mame tak ze trpime ale stoji vysledek za to. Jinak dokud nemas chirurgicky zakrok na strevach tak muzes rodit prirozene.

Diana69
Kecalka 109 příspěvků 17 inzerátů 11.09.18 21:17

Řeknu Vám, že u mě zvracení a nechutenství začalo snad hned jak se TO ve mě uhnizdilo a trvalo to až do konce :zed: taky mám RS a s tou únavou je to na pytel. Držím moc palce :srdce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 11.09.18 21:30

Nevolnosti mi zacali někde okolo sedmého týdne,doslova jsem se prozvracela skoro do pateho měsíce. Jednu chvilku pomáhala hodně vychlazená coca-cola,pak ani ta ne.

Lenka_Hal
Závislačka 4799 příspěvků 11.09.18 21:44

Ja je mam taky brzo, ale ja je teda mam po jidle. VYhybam se sacharidum a prave v tehotenstvi platilo jednoznacne, cim mene sacharidu, tim lepe mi bylo. Pry to delaji vykyvy glykemky, takze nekdo ji nahodi vyssi sacharidy od rana a pak castym jidlem udrzuje, ja ji proste drzim dole…nezvracela jsem teda nikdy a od druheho trimestru uz je to vzdycky uplne v pohode.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 11.09.18 21:57

@Misulka mně bylo zle hned od začátku a pak se to jen rychle zhoršovalo až po celodenní :poblion: nepomohlo mi vůbec, ale vůbec, nic. Odeznělo to samo po 14tt. Jestli ti pomáhá jídlo, tak si hlídej, abys pravidelně jedla :nevim:

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 12.09.18 04:47

@rena621 já beru léky i při těhotenství imasup každé ráno 2,5 tabletky, bohužel zákrok mám před 3 rokama jsem byla na operaci se s strevem

MisulkaP
Stálice 68 příspěvků 12.09.18 04:49

@Diana69 děkuji :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >