Nevolnosti v těhotenství Na začátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 11.09.18 20:41
Nevolnosti v těhotenství Na začátku

Holky jsem 5+2tt a během dne se mi udělá tak špatně že si musím dát buď něco k jídlu anebo jít na vzduch, mám crohnovu nemoc a roztroušenou sklerózu, jsem unavená kolikrát padám na hubu, myslela jsem že nevolnosti přicházejí později :(

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 20:44

Ja tedy na nevolnosti temer netrpela,ale je myslim zname,ze ty prichazeji velice brzy :nevim: znam spoustu zenskych,ktere diky tomu tehotenstvi poznali jeste pred ocekavanou MS .. kazdopadne preju,at brzy prejdou a muzes si tehotenstvi vice uzivat ;) :kytka:

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 11.09.18 20:47

@Twixinka hlavně mi to vadí skrz práci, to že se mi z ničeho nic udělá špatně, furt mám už 2 průjem ale to mozna souvisí stim crohnem, mám takové aj divné bolesti v podbřišku jak před menstruaci a do toho mě doktorka v pátek zjistila kvasinky, takže si to zatím neužívám :(

cestovatelka11
Kecalka 223 příspěvků 11.09.18 20:49

mě teda bylo špatně hned od začátku, ale pomohlo mi každé 2 hodiny něco sníst. prostě aby žaludek pořád pracoval. Jinak by mi bylo šoufl…

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 11.09.18 20:52

@cestovatelka11 já právě jim o půl 6, v 8,v 10 a do dvou sním třeba jablko a hodně piju ale vůbec mi to nepomáhá :( nehledě na ten průjem :(

lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 11.09.18 21:02

Já začala mít nevolnosti až v 8tt. Nepomáhalo nic.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 11.09.18 21:08

Zle mi bylo od zacatku- nechutenstvi, pak zrani, pak prujmy a zase nechutenstvi. Unavena jak zvire. Rano je dobre zacit alespon sladkym cajem, jedla jsem malo a castejc. Suchary atd. No ted 9tt to prestalo, jsem ok, i bez unavy, ale nevim na jak dlouho…

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 11.09.18 21:10
@MisulkaP píše:
Holky jsem 5+2tt a během dne se mi udělá tak špatně že si musím dát buď něco k jídlu anebo jít na vzduch, mám crohnovu nemoc a roztroušenou sklerózu, jsem unavená kolikrát padám na hubu, myslela jsem že nevolnosti přicházejí později :(

Cim drive zacnou tym drive skonci. Zacatek tehotenstvi je peklov(aspon pro me byl)
U prvniho jsem zvracela od zacatku az do konce. Vahu jsem mela nizsi nez pred otehotnenim. U druheho 4mesice mi bylo spatne ale to tak ze jsem ani nebyla schopna chodit. Nastesti uz je dobre. Crohn mi bohuzel dela taky sspolecnost. Musim zaklepat behem tehotenstvi vse ok ani leky jsem nebrala(pentasa).
Nevolnosti ma kazda zena jinak u nas v rodine to mame tak ze trpime ale stoji vysledek za to. Jinak dokud nemas chirurgicky zakrok na strevach tak muzes rodit prirozene.

Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 11.09.18 21:17

Řeknu Vám, že u mě zvracení a nechutenství začalo snad hned jak se TO ve mě uhnizdilo a trvalo to až do konce :zed: taky mám RS a s tou únavou je to na pytel. Držím moc palce :srdce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 11.09.18 21:30

Nevolnosti mi zacali někde okolo sedmého týdne,doslova jsem se prozvracela skoro do pateho měsíce. Jednu chvilku pomáhala hodně vychlazená coca-cola,pak ani ta ne.

Lenka_Hal
Kelišová 5693 příspěvků 11.09.18 21:44

Ja je mam taky brzo, ale ja je teda mam po jidle. VYhybam se sacharidum a prave v tehotenstvi platilo jednoznacne, cim mene sacharidu, tim lepe mi bylo. Pry to delaji vykyvy glykemky, takze nekdo ji nahodi vyssi sacharidy od rana a pak castym jidlem udrzuje, ja ji proste drzim dole…nezvracela jsem teda nikdy a od druheho trimestru uz je to vzdycky uplne v pohode.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 11.09.18 21:57

@Misulka mně bylo zle hned od začátku a pak se to jen rychle zhoršovalo až po celodenní :poblion: nepomohlo mi vůbec, ale vůbec, nic. Odeznělo to samo po 14tt. Jestli ti pomáhá jídlo, tak si hlídej, abys pravidelně jedla :nevim:

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.09.18 04:47

@rena621 já beru léky i při těhotenství imasup každé ráno 2,5 tabletky, bohužel zákrok mám před 3 rokama jsem byla na operaci se s strevem

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.09.18 04:49

@Diana69 děkuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >