Nevolnosti z HA, mohla jsem otěhotnět?

Anonymní
1.12.20 19:26

Nevolnosti z HA, mohla jsem otěhotnět?

Ahoj, v říjnu jsem začala brát poprvé antikoncepci. Brala jsem ji cca 10 dní pak jsem přestala, protože mi z ní bylo extrémně zle.
S přítelem jsme měli 8 den nechráněný pohlavní styk. Za dva dny jsem ji přestala brát a krvácela jsem tak 2 týdny v kuse (i s menstruací).
Přestala jsem krvácet 6. listopadu.
Teď mě asi dva týdny bolí prsa, ale opravdu šíleně. Hlavně bradavky, nesnesu žádný dotek. V noci se nedá ani spát. Teď se přidalo motání hlavy a sem tam nevolnosti jako bolesti břicha.
Když jsem HA vysadila, používali jsme prezervativ. Můžu být těhotná?
Test jsem si dělala v pondělí a byl negativní.. Jenže u prvního těhotenství se mi objevila na testu čárka až v 8tt a to byl taky jen duch. Jsem z toho už nervózní :,( Doktor mi dal nějakou antikoncepci, kterou jsem nemohla ani nikde na netu najít.. prý byla stažena z prodeje, takže kdovi jestli vůbec účinkovala… :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
1.12.20 19:38

Já teda nevím ale nemusí se cca týden nano čtrnáct dní na začátku brání antikoncepce stejně chránit? Jinak těhotenství bych rozhodně nevylučovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 19:43

@Nicole 1234 v příbalovém letáku bylo psané že je žena chráněna už od prvního dne. Na netu jsem zase četla až 7 den… takže opravdu nevím..
Kdybych byla těhotná tak už by mi to ukázal test, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
3938
1.12.20 19:57

Pokud se bere od prvního dne menstruace, nastává ochrana okamžitě - ovšem za předpokladu, že se následně bere řádným způsobem. K tomu tady nedošlo, takže bych těhotenství nevylučovala… 8. den styk, pak mohla klidně 11. nastat ovulace po vysazeni antikoncepce a spermie mohly být stále schopny oplodnění vajíčka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 20:05

@SussieS no já ten 10. den co jsem vysadila HA, začala krvácet jako že jsem znovu dostala MS. Řešila jsem to i s gynekologem, ten mi řekl ať zkusím vydržet… ale že když to vysadím, tak nejsem chráněna a mám použít jinou ochranu

• Citovat
  • Nahlásit
152
2.12.20 18:42

Zpočátku jsi užívala HA, potom ses chránila kondomy, takže otěhotnění je velmi nepravděpodobné. Abys měla jistotu, že negativní test dal správný výsledek, test si zopakuj ještě za týden. Kdyby to bylo zapotřebí, možnost miniinterrupce tím nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat