Nevyčerpaná dovolená po PPM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pacinka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 02.02.17 19:01
Nevyčerpaná dovolená po PPM

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kolegyně skončila PPM 30.3.2014 a nepožádala o čerpání dovolené hned po mateřské, za rok 2014 jí vznikl nárok na 20dní, ale protože jí nečerpala a byla na rodičáku, tak se jí za rok 2014 zkrátila na 12,5dne.
Chtěla jsem se zeptat, za rok 2015 a část roku 2016 se tato dovolená dál krátí? Nastoupila už do práce a těch 12,5dne se jí přičetlo k nároku za zbytek roku 2016.
Předem děkuji za radu, na školení paní říkala, že přijde o všechnu (tj. celých 12,5dne, ale setkala jsem se s tímto názorem poprvé)

Reakce:

Gumidci
Závislačka 4281 příspěvků 02.02.17 19:27

@Pacinka po dobu RD nevzniká nárok na dovolenou

Lendeš
Kelišová 5415 příspěvků 02.02.17 20:10

@Pacinka Dovolená za rok 2014 už se v dalších letech dále nekrátí, takže ji zbývá vyčerpat těch 12,5 dne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >