Reklama

Nevyčerpaná dovolená po PPM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pacinka
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 02.02.17 19:01
Nevyčerpaná dovolená po PPM

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kolegyně skončila PPM 30.3.2014 a nepožádala o čerpání dovolené hned po mateřské, za rok 2014 jí vznikl nárok na 20dní, ale protože jí nečerpala a byla na rodičáku, tak se jí za rok 2014 zkrátila na 12,5dne.
Chtěla jsem se zeptat, za rok 2015 a část roku 2016 se tato dovolená dál krátí? Nastoupila už do práce a těch 12,5dne se jí přičetlo k nároku za zbytek roku 2016.
Předem děkuji za radu, na školení paní říkala, že přijde o všechnu (tj. celých 12,5dne, ale setkala jsem se s tímto názorem poprvé)

Reklama

Reakce:

Gumidci
Závislačka 4227 příspěvků 02.02.17 19:27

@Pacinka po dobu RD nevzniká nárok na dovolenou

Lendeš
Kelišová 5138 příspěvků 02.02.17 20:10

@Pacinka Dovolená za rok 2014 už se v dalších letech dále nekrátí, takže ji zbývá vyčerpat těch 12,5 dne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama