Nevychází mi o 2 dny mateřská

27.7.15 11:57

Nevychází mi o 2 dny mateřká

Ahoj, prosím vás o radu o 2 dny mi nevychází mateřská, dá se s tím něco dělat? Posouval někomu z vás gynekolog TP? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6672
27.7.15 12:03

@soninade Ahojky, já se v tom zatím nevyznám, ale měla jsem kolegyni, které kvůli práci gynekolog posunul termín porodu o týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 12:06

@wisdom me nevychází o 9dni. A stejne budu mit asi plánovány cisar, ktery se nechava po 38tt, takze by mi to jinak vyslo. Mám ale smůlu, zpetne se to neresi a gynekolog mi to neposune, ptala jsem se..

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.15 12:16

A nevíte, kdy se to musí nést do práce? mě napsal od 4.8 nástup na MD, ale má teď až do 17tého dovolenou…dá se to, kdyby byl ochotnej - o čem teda pochybuju, to posunout to nást zaměstnavateli až dýl? Jsem z toho taková :,( :,( :,( jde o 2 dny a přijdem o spoustu peněz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
27.7.15 12:30

A nemá gynekolog nějaký zástup? Zkuste si to domluvit, byla by to škoda o 2 dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 12:34

@soninade mě to navrhla sama sestřička co mi vypisovala papíry k mateřské. Šlo o 4 dny kdy bych měla jít na neschopenku než bych měla nárok na mateřskou 8 týdnů před porodem. Sestřička jednoduše do tiskopisu který jsem pak odevzdala zaměstnavateli napsala termín porodu o 4 dny dříve ;)

• Nahlásit
  • Citovat
50114
27.7.15 12:55

Já myslím, že jestli máš normálního doktora a slušně se s ním domluvíš, tak by ti vyhovět mohl. Za zkoušku nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
27.7.15 13:14

Mi doktorka vyhověla bez problémů, myslím jestli je v poho tak by neměl být problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
27.7.15 13:26

Musí ti v papírech posunout termín porodu, takže domluvit se s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
27.7.15 13:30
@soninade píše:
A nevíte, kdy se to musí nést do práce? mě napsal od 4.8 nástup na MD, ale má teď až do 17tého dovolenou…dá se to, kdyby byl ochotnej - o čem teda pochybuju, to posunout to nást zaměstnavateli až dýl? Jsem z toho taková :,( :,( :,( jde o 2 dny a přijdem o spoustu peněz…

To znamená co? Doktor ti nemá co psát datum nástupu na PPM, to je tvoje volba (v rozmezí 6-8 týdnů před termínem porodu. Doktor ti má jen potvrdit ten termín porodu. Ten máš kdy? Toho 4.8. je 6 týdnů před termínem?
Jinak jestli bude doktor ochoten ti papírově termín posunout, to je jenom na něm. Holt bohužel ty lhůty musí být nějak nastavené, i když je blbé nevejít se o dva dny, když termín porodu je orientační plus minus dva týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama