Nevycházím s rodinou přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:47
Nevycházím s rodinou přítele

Budoucí tchyně mě nemá ráda, vlastně přímo nesnáší. Že prý jejího syna ovládám on dělá co mu řeknu, neumím hospodařit s penězi vařím prý nákladně drahy jídla a jeho bratr o mně napsal když si spolu psali co mu o mně vadí že jsem pry tluste vypasena mám oteklé tváře a ruce jak kdybych chrapala ve vosim hnízdě.

Přijde Vám tato rodina normální?

Přítel je strašně hodný člověk, je trochu pomalejší ale má opravdu zlaté srdce. Jenze jeho matka to nejde popsat jaká je mluví sproste je příšerně vlezla sedne si u nás do křesla a čumí do mobilu když ji přítel řekne aby už šla tak hned co bys mě vyhazoval ať jde ona…

Fakt nevím

Reakce:
iila
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 11 inzerátů 31.01.19 22:52

No, nepřijde mi to normální. Zvlášť ty narážky na vzhled, to je hnus. To oni jsou taky trošku pomalejší, že?
A co, ovládáš jejího syna? Nebo je matince líto, že už ho nemůže ovládat ona?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:57

No, neboj moje tchyně to samé
Ale ta semnou mluví (běloška) juj čaje tak co ty si to přinesla mi jaj mamo 8o :roll: no :-D vyhýbám se jim, co taky jiného a tobě doporučuji to samé :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 22:57
@iila píše:
No, nepřijde mi to normální. Zvlášť ty narážky na vzhled, to je hnus. To oni jsou taky trošku pomalejší, že?
A co, ovládáš jejího syna? Nebo je matince líto, že už ho nemůže ovládat ona?

Přítel má jiného otce a asi je to hodně znát , ještě má sestru a ta má tři děti s každým jinym a dřív ji finančně přítel podporoval a tím to asi zaclo přišla jsem do jeho života já a on s tím přestal. Ne že bych mu to nařídila já ale viděl že sestra má jen sáme typky co nemakaji jsou jednou nohou v kriminále tak si obrázek udělal sám.

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 31.01.19 23:14

Se seberete a vypadněte někam daleko od nich…

cecetka
Echt Kelišová 7855 příspěvků 01.02.19 06:35

Prestehujte se dost daleko. Jinak te to znici :?

arinecka
Kelišová 5600 příspěvků 01.02.19 06:38

Ne, nepřijde mi tato rodina normální. Držela bych se od nic co nejdál.

Osmdesátsedmička
Povídálka 17 příspěvků 01.02.19 07:40

To je teda rodinka. Omezte s nimi styk na minimum a kašlete na ně. Jejich chování k vám se nezmění…

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 01.02.19 09:04

Pokud spolu chcete žít, tak se odstěhujte někam hodně daleko. Ideálně do ciziny.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >