Nevydařený vztah

Anonymní
26.4.21 10:38

Nevydařený vztah

Ahoj,
byl jsem se svojí přítelkyni 2 roky a ona mě moc milovala, udělala by pro mě první poslední. Bohužel já se jí časem začal málo věnovat, podnikal s ní minimum společných aktivit a choval se prostě tak jako kdybych ji měl jistou.
No samozřejmě se se mnou časem kvůli tomu rozešla a od rozchodu se stýká s jiným mužem, který se jí věnuje asi víc než já, bere ji s kamarády na různé akce a prostě jí dává to, co se mnou asi neměla. Přesto spolu ale nechodí, ona tvrdí že ho ani nemiluje, divím bych se kdyby on ji ano, je to takový frajirek.. :D
Vím, měl jsem se jí věnovat když jsme byli spolu, nicméně i tím rozchodem jsem si uvědomil jak moc mi na ni záleží a nechci o ní přijít navždycky. Na druhou stranu chápu, že momentálně asi nemá moc důvod se ke mě vracet když s ním ji to asi vyhovuje a má to co jí se mnou chybělo. Oba jsme ještě hodně mladí a asi i „blbý“ :D nicméně jednou bych s ní chtěl rodinu, děti. Moc jsme si rozumeli a je to prostě rozchod kvůli věcem které se dají vyřešit.
Myslíte že má ještě smysl o ní časem zabojovat a dát to zase dohromady? Nechci za ní nějak dolízat, ponizovat se a tak, stejně by to k ničemu nevedlo, ale zároveň vím že takovou holku už nikdy nemusím potkat. A že se dva mladí rozejdou kvůli tomu že neměli se vztahy dost zkušeností, to není nikde napsáno že spolu nakonec nemůžou časem být, nebo ne..? :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20935
26.4.21 10:48

Čili víš, že jí chceš, ale čekáš až si uvědomí, jaký jsi poklad a přicupitá ona za tebou, abys to měl bez ztráty kytičky :lol: tak jestli ani neumíš zabojovat o holku, se kterou chceš být, tak jí nech na pokoji a najdi si stejnou tlučhubu jako jsi ty sám. Před tou můžeš držet pózu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
26.4.21 10:48

Časem potkáš jinou, nechala bych ji být a jestli se k sobě někdy vrátíte, ukáže až čas. Určitě bych bývalou přítelkyni nestavěla na piedestal, že lepší už nenajdeš. Pak nastávají problémy, že je tam srovnávání, vykládání současné o bývalé…, byl asi důvod, že vztah skončil, nežij v minulosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8281
26.4.21 10:56

Ber to jako poučení do dalších vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
26.4.21 11:03

V prvni rade jste asi hodne mladi a proste vubec nemusi byt chyba v tom, ze neni kazdy den vylet. 8o A proc by se clovek nemel ke svemu partnerovi chovat, ze ji/ho ma jistou. To snad budeme do konce zivota se predvadet a obavat se rozchodu, ze se dost nesnazime? 8o Ona proste nasla novy objev a pak se na vse kouka jinou optikou, ruzovejsi. S novym je to vsechno lepsi, nez s okoukanym, chce nove zkusenosti, zazitky. Never tomu, ze toho novyho si nasla az po rozchodu, ten uz byl minimalne vyhlidnuty, ale mozna i zajety. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
26.4.21 11:32

Zpomal kluku. Neupínej se na tu myšlenku, že spolu zase budete. Za měsíc můžeš narazit na holku, s kterou si sednete jak poklice na hrnec. 6 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7353
26.4.21 13:42

Ahoj,
každý se ve vztazích učíme a každý děláme chyby. A jak píšeš, někdy až pozdě si uvědomíme hodnotu toho vztahu, který máme.
Dle mého existuje jediná správná cesta, co můžeš udělat - to co jsi napsal tady, tedy že si své pochybení uvědomuješ a co k ní cítíš, tak sdělit ne nám, ale jí.
A respektovat to, jak na to zareaguje ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat